Dream

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Numele tribului: Go To Sleep
Prescurtare: Dream


Intemeietor: DMihai
Co-Intemeietor : madalinNu


Tag-ul nostru este : Just Dream !



dreamq.gif




Ce pot sa spun e trib nou..pentru mai multe informatii ne gasiti pe Lumea 18.
Pozitionarea o sa v-o spun pe PM celor interesati.



PS: Va rog frumos fara spam,doar daca este necesar postati.
 

DeletedUser6843

cum de l-ai convins pe madalinNu sa joace alaturi de tine?
 

DeletedUser

Care cuvant nu ai inteles din ¤PS: Va rog frumos fara spam,doar daca este necesar postati.¤ ?
 

DeletedUser6843

Buna asta:)).Stranu, nu mai ai de gand sa joci triburile?:)

Nu , dar vorbisem cu Quilindory dupa ce a dizolvat +SAS+ si credeam ca apare si el in decembrie , ca asa a spus , dar cred ca s-a lasat si el de tot , ori joaca cu alt nick-name.
 

DeletedUser

stranu cand te vad pe forum inca ma mai gandesc la NOI-L5 :p

bafta cu tribu....
 

DeletedUser6843

iar zici ca esti prea batran pentru triburi?:d

Pai da!
Este vremea ta si a altora , poate si cei tineri vor intelege ca tu nu ai nici o treaba cu "cuka" ala !
Numai am timp si nervii necesari si nu m-as vedea in trib cu alte persoane decat cu cele cu care am jucat alaturi pana acum , nu neg ca mai sunt jucatori buni destui sau jucatori cu care merita sa joci alaturi , dar mno .


peseu: consider ca acest joc nu ar trebui sa fie jucat de persoane super orgolioase
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai care credeai, ala cu virgin :X :))
oricum boss eu iti urez sarbatori fericite :p ca nu stiu cand mai intru pe extern

edit: da continua pe 11, dar cum a fost pe l5 nu va mai fii niciodata :p
 

DeletedUser6843

pai care credeai, ala cu virgin :X :))
oricum boss eu iti urez sarbatori fericite :p ca nu stiu cand mai intru pe extern

edit: da continua pe 11, dar cum a fost pe l5 nu va mai fii niciodata :p

multumesc la fel boss , oricum o sa fac cont si sa urez la cateva persoane , cu care m-am luat la misto sau cu care m-am inteles.
adevarat ai spus , nici un trib nu o sa se compare si multa lume a spus asta , acum la modul cel mai serios ,acum sunt aminitiri frumoase , atunci erau si nervi si stres , cu asta ramanem cu amintirile(joc/viata)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus