DreamTeam

  • Autor subiect DeletedUser42663
  • Data de început

DeletedUser2154

cand castigi o lume ce a durat vreo 8 ani si mai esti si al mai mare al tribului castigator, cred ca aricare ar fi si putin arogant.... Dar ca orice om, dupa ce obtii ceva dupa care ai alergat 8 ani, acel ceva ti se pare o banalitate si cred ca regreti timpul pierdut pentru obtinerea acelui ,,trofeu'' !!! Nu vreau sa supar pe nimeni sau sa incalc vreo regula scrisa a jocului, dar din pacate multi am pierdut timp pretios(cand te uiti in urma) in favoarea acestui joc.... Nu cred ca cineva poate combina virtualul cu realul, si chiar daca l-ar amesteca mereu o sa existe ceva ce-l v-a aduce in lumea reala...(poate pierde satele sau isi ia bann ca isi neglijeaza iubita iar aceasta isi face cont si il reclama, caz trait de subsemnatul)...:)))).... cat priveste latura Dream Team, nu il vad pe Frizerul din Peru in echipa...:))))))))

Eu nu sunt aroganta sau intepat...da am fost acum cativa ani cand scoteam jucatori ca raul de pe harta!
Ca sa raspund intr-un mod civilizat...nu am considerata lumea 1 o pierdere de timp...daca as fi considerat asta eram delete de mult!
Legat de performantele mele pe lumea 44...eu nu am investit nici macar 1 pp...daca vream sa fiu mare si tare...eram...poti sa fii smecher cand investesti un numar de pp...dar asta nu face pe nimeni mai jucator!
 

DeletedUser45557

cand castigi o lume ce a durat vreo 8 ani si mai esti si al mai mare al tribului castigator, cred ca aricare ar fi si putin arogant.... Dar ca orice om, dupa ce obtii ceva dupa care ai alergat 8 ani, acel ceva ti se pare o banalitate si cred ca regreti timpul pierdut pentru obtinerea acelui ,,trofeu'' !!! Nu vreau sa supar pe nimeni sau sa incalc vreo regula scrisa a jocului, dar din pacate multi am pierdut timp pretios(cand te uiti in urma) in favoarea acestui joc.... Nu cred ca cineva poate combina virtualul cu realul, si chiar daca l-ar amesteca mereu o sa existe ceva ce-l v-a aduce in lumea reala...(poate pierde satele sau isi ia bann ca isi neglijeaza iubita iar aceasta isi face cont si il reclama, caz trait de subsemnatul)...:)))).... cat priveste latura Dream Team, nu il vad pe Frizerul din Peru in echipa...:))))))))

Daca tu castigi o lume nu te mandresti? Timpul pe care tu il petreci nu il consideri tot timp pierdut, sau cum? Estemde apreciat ce se intampla acolo, pentru ca asta inseamna joc, echipa, prietenie! Dar din pacate, cei mai multi sunt invidiosi si nu apreciaza ceea ce trebuie apreciat! In ceea ce priveste lumea 1, vreau sa spun un singur cuvant:RESPECT!

Ca sa fac o comparatie, ca tot vad ca il judecati pe puyut pe aici as vrea sa spun urmatoarele: din ce am vazut pe lumile anterioare, jucatorii "valorosi" in momentul in care aveau sulita in coasta, ori "nu mai aveau timp" ori "erau prea buni" si se lasau. Ei bine, astia nu sunt jucatori si nici nu se pot compara vreodata cu un jucator de acolo! Este destul de penibil dupa parerea mea sa ai tupeul sa critici ceea ce se intampla pe o lume care dupa parerea mea ar trebui pusa "in rama"!

On topic:
de urmarit INSIDIOUS.
 

DeletedUser46812

Nu inteleg unde bati babi, si eu am jucat pe lumea 1, nu am spus nici odata ca puyut sau alt jucator de acolo nu merita respectul sau aprecierea altora, imi place sa mai glumesc si eu.. in fine, daca el sau alt jucator se simtea ofensat sunt sigur ca au si ei propria lor tastatura, nu scap eu "nepedepsit". Cam faci pe avocatul din oficiu..

pe INSIDIOUS asta o sa il inobilez eu :D

Spui cand sa golesc satele :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cum am si spus, postarea mea nu s-a vrut un atac asupra cuiva...... RESPECT celor ce o sa castige Lumea1, mai ales prin prisma rabdarii....
eu niciodata nu consider o distractie de moment, ,timp pierdut'' privind retrospectiv.
Eu, unul, si unicul..:))), vreau sa ma simt bine cand intru pe acest joc, fara sa mai vad certuri si reprosiri de pe 20 lumi(sau mai multe) in urma.....
pana la urma jocul e sa te distrezi, nu sa-l transformi in patima, ca mine...... (la un moment dat)
 

DeletedUser45557

Nu inteleg unde bati babi, si eu am jucat pe lumea 1, nu am spus nici odata ca puyut sau alt jucator de acolo nu merita respectul sau aprecierea altora, imi place sa mai glumesc si eu.. in fine, daca el sau alt jucator se simtea ofensat sunt sigur ca au si ei propria lor tastatura, nu scap eu "nepedepsit". Cam faci pe avocatul din oficiu..

Am spus "On topic: de urmarit INSIDIOUS" . Eu te bag in Dream Team si tu?..:)))

Fii atent ca am dat cu citat la cine am facut referire..
 

DeletedUser13059

Eu nu sunt aroganta sau intepat...da am fost acum cativa ani cand scoteam jucatori ca raul de pe harta!
Ca sa raspund intr-un mod civilizat...nu am considerata lumea 1 o pierdere de timp...daca as fi considerat asta eram delete de mult!
Legat de performantele mele pe lumea 44...eu nu am investit nici macar 1 pp...daca vream sa fiu mare si tare...eram...poti sa fii smecher cand investesti un numar de pp...dar asta nu face pe nimeni mai jucator!

vezi ca ai premium si asistent de farm activat din cate vad eu ca apare in tribul tau , deci daca le ai pe 1 luna automat ai investit 230 pp :) iar te-am prins cu minciuna :D
 

DeletedUser2154

vezi ca ai premium si asistent de farm activat din cate vad eu ca apare in tribul tau , deci daca le ai pe 1 luna automat ai investit 230 pp :) iar te-am prins cu minciuna :D

Ai uitat ca pp e gratis o sapt dupa ce faci un anumit punctaj...deci zero pt premium investete de mine...
mai 22, 00:06 Transmite 30 30 from:
 

DeletedUser13059

oare ? tu imi zici mie ce si cum ? ai porcaria aia de cand sunt la voi in trib ... 7 zile au trecut demult
 

DeletedUser45248

aia'i !
desi ma intreb cum ar fi jocul fara "micile" neintelegeri dintre jucatori...totusi tind sa cred ca sunt benefice acestuia :))
 
Sus