DreamTeam

  • Autor subiect DeletedUser42663
  • Data de început

DeletedUser8343

Asa se intampla ingeraso cand vorbesti din perspectiva omului infrant de mazare...
Vorbesti de anumiti jucatori despre care nu stii mare lucru, nu uita tribunu, a fost unul dintre jucatorii de speed care facea partea din echipa mea!

Puyut, eu nu am pierdut nici macar un sat in fata lui mazare. In timp ce mazare are mai multe pierdute la mine. Poti verifica foarte usor cu tw-stats-ul ca sa te lamuresti :)

http://ro.twstats.com/ro1/index.php?page=player&mode=conquers&id=8324&type=&pn=-1

Asa ca nu vorbesc in perspectiva unui jucator infrant de mazare, ci din perspectiva unui jucator care ii stia felul de joc, care a jucat si ca aliat si ca dusman. Vezi ca vorbesti prostii fara sa cunosti?

De ce imi zici ca tribunu juca speeduri cu tine? Vrei sa te laud si pe tine ca mare jucator? Sau ai impresia ca nu imi aminteam informatia asta?
PS: il si plateai? daca era din echipa "ta"? :))
PPS: De L44 nu zici nimic? joci serios aici? mai ai rabdare? sau e asa de start?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Puyut, eu nu am pierdut nici macar un sat in fata lui mazare. In timp ce mazare are mai multe pierdute la mine. Poti verifica foarte usor cu tw-stats-ul ca sa te lamuresti :)

http://ro.twstats.com/ro1/index.php?page=player&mode=conquers&id=8324&type=&pn=-1

Asa ca nu vorbesc in perspectiva unui jucator infrant de mazare, ci din perspectiva unui jucator care ii stia felul de joc, care a jucat si ca aliat si ca dusman. Vezi ca vorbesti prostii fara sa cunosti?

De ce imi zici ca tribunu juca speeduri cu tine? Vrei sa te laud si pe tine ca mare jucator? Sau ai impresia ca nu imi aminteam informatia asta?
PS: il si plateai? daca era din echipa "ta"? :))
PPS: De L44 nu zici nimic? joci serios aici? mai ai rabdare? sau e asa de start?

Tu ai o opinie gresita fata de mazare si ca sa ma fac inteles, am sa iti spun pe limba ta...chiar daca risc un mare ban...mazare v-a batut peste tot...si a fost scos de pe harta de prieteniile voastre cu adminii...daca vrei pot da si nume, de catre cine a fost mazare scos pe lumea 1...si de ce a primit masterban in perioada aia!
Acuma sper ca am ** pe intelesul tau!
Si daca tot ai deschis un subiectul legat de tribunul...eu nu platesc jucatori asa cum faceai tu in trecut cand faceai diverse promisiuni, pt micile tala favoruri!
Si azi vad ca ai vechile obiceiuri si te rogi de pusti pt a te vedea cu ei!
astepta sa devina lumea inactiva sa isi poate arata "eficienta" :D
Raule tu ai avut tu sate in viata cate am luate de la dusmani!
 

DeletedUser8343

Tu ai o opinie gresita fata de mazare si ca sa ma fac inteles, am sa iti spun pe limba ta...chiar daca risc un mare ban...mazare v-a batut peste tot...si a fost scos de pe harta de prieteniile voastre cu adminii...daca vrei pot da si nume, de catre cine a fost mazare scos pe lumea 1...si de ce a primit masterban in perioada aia!
Acuma sper ca am ** pe intelesul tau!
Si daca tot ai deschis un subiectul legat de tribunul...eu nu platesc jucatori asa cum faceai tu in trecut cand faceai diverse promisiuni, pt micile tala favoruri!
Si azi vad ca ai vechile obiceiuri si te rogi de pusti pt a te vedea cu ei!



Nu am o opinie gresita absolut deloc. Eu am vorbit de mazare ca jucator, atat cat a jucat pe l1, pana a renuntat. Dupa parerea mea il ridici in slavi de pomana. Repet, poate pe alte lumi a demonstrat altceva, nu cunosc. Eu vorbesc strict din scurta experienta de joc a lumii 1.
Undeva pe forum mai exista si acum cred postarea in care zicea ca renunta ca nu mai are timp si asa mai departe. Plus ca renuntarea lui mazare pe l1 a avut legatura si cu multe alte imprejurari la vremea respectiva dar niciuna cu un ban asa cum afirmi tu.

http://forum.triburile.ro/showthread.php?8814-Anunt-SH&highlight=mazare

Vorbind la modul general, daca un jucator insa triseaza si este banat de admini nu este decat vina acelui jucator. Ai impresia falsa ca ai fost persecutat tu, ori prieteni d-ai tai de catre admini, dar sa fim seriosi, niciun jucator care a jucat regulamentar nu a fost inchis pe nedrept.

Nu am deschis eu subiectul tribunul, tu te laudai ca era in echipa ta. Facusem o gluma ca te comporti ca Jiji laudandu-te ca "era in echipa mea".

Eu n-am platit pe nimeni sa ma vad cu cineva sau sa se joace cu mine asa cum afirmi...de unde pana unde? Habar nu am de unde ai mai scos asemenea aberatii,dar ca sa nu fac offtopic nu o sa iti mai raspund. Am inteles ca te simti lezat de admini si ai impresia ca totul a fost teoria conspiratiei la tine :)

In incheiere, succes pe L44 daca joci mai serios, sau pe urmatoarele tale lumi!
astepta sa devina lumea inactiva sa isi poate arata "eficienta" :D

:))) pentru unii este si asta o ocupatie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2154

Nu am o opinie gresita absolut deloc. Eu am vorbit de mazare ca jucator, atat cat a jucat pe l1, pana a renuntat. Undeva pe forum mai exista si acum cred postarea in care zicea ca renunta si asa mai departe. Daca un jucator insa triseaza si este banat de admini nu este decat vina acelui jucator. Ai impresia falsa ca ai fost persecutat tu, ori prieteni d-ai tai de catre admini, dar sa fim seriosi, niciun jucator care a jucat regulamentar nu a fost inchis pe nedrept.
Eu n-am platit pe nimeni sa ma vad cu cineva sau sa se joace cu mine asa cum afirmi...de unde pana unde? Habar nu am de unde ai mai scos asemenea aberatii.

Eu cred ca ai uitat cum adminau amicii tai care se ocupau de lumea 1...sau ai uitat atunci la munte cand m-am luat de amicul tau si sa va pun masa in cap!
Si mai uiti o ultima vorba a mea...prietenul tau...este mult mai prieten cu mine decat crezi ca iti e prieten tie...multe informatii s-au putut afla foarte usor!
 

DeletedUser41586

nu am o opinie gresita absolut deloc. Eu am vorbit de mazare ca jucator, atat cat a jucat pe l1, pana a renuntat. Undeva pe forum mai exista si acum cred postarea in care zicea ca renunta si asa mai departe. Daca un jucator insa triseaza si este banat de admini nu este decat vina acelui jucator. Ai impresia falsa ca ai fost persecutat tu, ori prieteni d-ai tai de catre admini, dar sa fim seriosi, niciun jucator care a jucat regulamentar nu a fost inchis pe nedrept.
Eu n-am platit pe nimeni sa ma vad cu cineva sau sa se joace cu mine asa cum afirmi...de unde pana unde? Habar nu am de unde ai mai scos asemenea aberatii.

niciodata ! :*
 

DeletedUser

s-a cam dus era tehnologiei cand se testau camerele video cu imagini frumoase pe monitoare cu tub pentru 1-2-3 sate.... sau sprijin corespunzator....
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Rugamintea este sa reveniti la subiectul temei, altfel vom fi nevoiti sa trecem la sanctiuni.
Nu suntem aici sa lamurim probleme de acum "n" ani, daca aveti ceva de impartit am rugamintea sa va contrati in privat, desi fie vorba intre noi ( din ce stiu eu ), amandoi stiti "multe" si de fapt mare lucru nu....
Multumesc.
 

DeletedUser523

ce tare a fost raka la faza ca amandoi stiti multe si de fapt mare lucru nu :) parca ar fi bun de antrenor ;) iar cei dinainte sa fie mijlocasii naravasi
 

DeletedUser45630

Sticksos asta e noul catelus al lui puyut. Acum inteleg de unde si atentia pentru mine.
 

DeletedUser13059

Raule tu ai avut tu sate in viata cate am luate de la dusmani!

iti dai seama :) dar intre timp am inchis niste lumi pe cant tu te chinui inca cu lumea aia de inactivi :) la fel de bine puteam sa raman acolo sa ma bat si acuma alaturi de tine cu pokemonii aia din united .. deja la 1-2 k sate cat aveam pe acolo era plictisitor , pana trimiteam toate fullurile imi pierea chefu de joc ... dar pe o alta lume cand vrei te astept la un duel
 

DeletedUser2154

iti dai seama :) dar intre timp am inchis niste lumi pe cant tu te chinui inca cu lumea aia de inactivi :) la fel de bine puteam sa raman acolo sa ma bat si acuma alaturi de tine cu pokemonii aia din united .. deja la 1-2 k sate cat aveam pe acolo era plictisitor , pana trimiteam toate fullurile imi pierea chefu de joc ... dar pe o alta lume cand vrei te astept la un duel

ce lume ai inchis tu ma...ca ai iesit numai pe usa din dos de pe toate lumile!
 

DeletedUser45557

iti dai seama :) dar intre timp am inchis niste lumi pe cant tu te chinui inca cu lumea aia de inactivi :) la fel de bine puteam sa raman acolo sa ma bat si acuma alaturi de tine cu pokemonii aia din united .. deja la 1-2 k sate cat aveam pe acolo era plictisitor , pana trimiteam toate fullurile imi pierea chefu de joc ... dar pe o alta lume cand vrei te astept la un duel

Te credeam om serios, vrei sa imi schimb parerea despre tine?...
 

DeletedUser13059

ce lume ai inchis tu ma...ca ai iesit numai pe usa din dos de pe toate lumile!

ies si intru unde vreau :) pentru simplu fapt ca pot

am inchis 30,32,34,14,33 .. iti fac lista si pe cele care am dat stergere pe final de lume ? se aduna cateva ... dar am si pierdut cateva L38,40,20 ... acuma am pe 42 in curs de castigare , deci este de unde , nu imi place sa stau 10 ani pe un server sa fac chestii plictisitoare , gen sa gestionez 10.000 sate .. ii fix pix aia , ii doar pierdere de timp
 
Sus