Ds Timer

baD rullz

member
Scor reacție
98
Nyx.

Deyzilla oct 18, 15:49
Salut. Vroiam sa te intreb de acel addon pentru mozilla DSTimer. Practic l-am instalat dar nu-mi apare atunci cand atac un sat, trebuie sa-i fac vreo setare anume?


baD rullz oct 18, 16:19
Salut..


Ma depaseste asta,scrie pe extern si te vor ajuta cu placere. :D


Ma ajuti ? :D
 

DeletedUser

Ok , hai sa pun si explicatiile ( nu este add on ci se instaleaza pe calculator ; acum fisierul este curat , l-am instalat si eu dar pe viitor nu garantez deci ceea ce instalati o faceti pe raspunderea voastra , stiti cum circula virusii de aceea e bine intai sa descarcati apoi sa scanati fisierul descarcat si abia dupa scanare sa instalati ) :

Se apasa butonul de setari indicat de sageata in printul de mai jos pentru a deschide pagina de setari
2rmqgj5.jpg

Pe bara de server se introduc serverele pe care vrem sa il folosim ( pentru ro41 scriem http://ro41.triburile.ro ) si apasam butonul pe care scrie Weltdaten Laden . Daca mergem pe App data deschide folderul din calculator in care avem mai multe detalii ale serverului ( setari , playeri , sate .... ) . Mai departe totul se face din prima fereastra ( cea din stanga in printul de mai sus ), va dati seama si singuri cum se foloseste pentru ca nu este greu .

Bafta .
 
Ultima editare de un moderator:
Sus