DST vs. CIRC

DeletedUser8678

pai voi chiar ati ajuns super-sefi in acest joc daca puteti colora harta cum vreti voi ... nu ma mai joc asa ... ma duc sa va spun lui doamna profesoara ... stiti voi, aia tinerica de dupa catedra ...:p
 

DeletedUser8343

mai bine incerc pe parti din corpul dau doamna profesoara :)

stai sa iau nuiaua sa te altoiesc cand gresesti in cazul asta :p

Si ca sa fiu on topic: DST va mai exista? din ce am inteles stafia si oamenii lui vor in SOF ...este adevarat?
 

DeletedUser8343

...pai tocmai de-aia... :p
eu intrebam ce se intampla cu restul care au ramas. ma rog, pe unii ii stiu si mi-s prieteni pe l3 :)
 

DeletedUser8678

Text original beatlemaniacul
... nu ma mai joc asa ... ma duc sa va spun lui doamna profesoara ... stiti voi, aia tinerica de dupa catedra ...



pai fiecare intelege ce vrea ... Ingerasa e tinerica, asta stiu, dar e si profesoara? Ce preda? Si de ce de dupa catedra?:eek:
 

DeletedUser2154

stai sa iau nuiaua sa te altoiesc cand gresesti in cazul asta :p

Si ca sa fiu on topic: DST va mai exista? din ce am inteles stafia si oamenii lui vor in SOF ...este adevarat?

in cazul asta am o dilema...nu stiu cum sa iti spun doamna profesoara sau doamna perversoara :)
 

DeletedUser13835

stai sa iau nuiaua sa te altoiesc cand gresesti in cazul asta :p

Si ca sa fiu on topic: DST va mai exista? din ce am inteles stafia si oamenii lui vor in SOF ...este adevarat?

Sa vedem... Din cate imi amintesc, cand au intrat in DST StafiaBC le-a promis celor care l-au insostit in pelerinajul prin nenumarate triburi ca DST va fi ultimul, si ca nu vor mai pleca in nici un alt trib.
 

DeletedUser8343

pai se pare ca in cazul lui nu a fost ultimul trib tinand cont ca a ajuns acum in SOF .. sau poate intentia a fost sa distruga tribul din care a facut parte? ma cam indoiesc, parca atunci cand vorbea de ONE afirma cu totul altceva si vorbea de DST ca de un proiect.
 

DeletedUser2032

Sa vedem... Din cate imi amintesc, cand au intrat in DST StafiaBC le-a promis celor care l-au insostit in pelerinajul prin nenumarate triburi ca DST va fi ultimul, si ca nu vor mai pleca in nici un alt trib.

promisiunile sunt facute ca sa fie incalcate :)
 
Sus