DST vs. CIRC

DeletedUser30142

Sa vedem... Din cate imi amintesc, cand au intrat in DST StafiaBC le-a promis celor care l-au insostit in pelerinajul prin nenumarate triburi ca DST va fi ultimul, si ca nu vor mai pleca in nici un alt trib.

astea sunt vorbe de oameni de 2 bani ca si stafia ;) .... asa cum noi aruncam orice gunoi in cos asa si stafia ca orice jucator genu lui vor fi tratati ca atace :)


stafia stiu ca nu intri ziua pe extern sa nu te vada nimeni pe aici ca te trezesti la 5 dim sa fi sigur ca nu ii nimeni sa te vada pe aici da explica si u dc ai fugit ca o gaina beata in SOF imd cand incepeau atacurile pe tine ? dc ai suferit cand am facut ticket la nisto ? el ii femeia ta sau senzatia care din cate vad are mesaje amoroase cu altii sau esti tu ala si de dai femeie ca asa poate ai sanse sa scapi cu bine ;;) dar cel mai ideal ar fi sa vi la mine la o spovedanie :) pe tine te fac cu mir in frunte pe senzatia sub patrafir . AMIN !
 

DeletedUser2032

Tu afirmi asta ca sef de trib sau persoana? In cazul asta, intrebarea mea este daca si aplici ceea ce spui? :confuz:

spun asta pentru ca sunt satul de promisiunile unora pentru a-si umple desaga...si cand nu mai merge treaba cauta un loc cald...
nu aplic ceea ce am spus mai sus...
 

DeletedUser8678

din fericire nu mai exista nici un LOC CALD pe aceasta Lume. Cam peste tot unde te bagi esti in razboi cu cineva. Si este bine ca este asa. Vremea lenesilor a trecut!!!!!!!!!:tare::tare::tare:
 

DeletedUser8678

care sunt triburile alea?
eu stiu ca fiecare trib are cel putin un razboi ...
 

DeletedUser8678

pai e nasol atunci ... cum sa nu ai nici un razboi?
pai pentru ce mai joci?
 

DeletedUser

Se preconizeaza schimbari majore pe Harta Lumii 1.
Nu mai este loc pentru lenesi si inactivi.
 

DeletedUser

Sa vedem... Din cate imi amintesc, cand au intrat in DST StafiaBC le-a promis celor care l-au insostit in pelerinajul prin nenumarate triburi ca DST va fi ultimul, si ca nu vor mai pleca in nici un alt trib.

Cine crezi ca il mai crede pe StafiaBC?Poate doar SOF, dar cand va distruge si tribul ala, asa cum le-a distrus pe toate in care a fost (sau macar a incercat), atunci isi vor da si ei seama ce poama e stafia asta :)
 

DeletedUser2154

cam asa ceva...mai bine se creaza altul nou...deci nimic nou pe L1 ca eu ma plictisesc!?
 

DeletedUser8678

pai se vede ca te plictisesti ... ai inceput iar cu fake-urile alea cu berbeci de la maretul leob, in pana mea de treaba ...;)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: DST
Players:

Timeframe: 28/12/2008 00:00:00la20/01/2010 21:03:41

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 37,325
Tabăra 2: 45,408
Diferență: 8,083

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,393
Tabăra 2: 2,683
Diferență: 290

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 333,071,948
Tabăra 2: 421,451,971
Diferență: 88,380,023

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,259,486
Tabăra 2: 26,810,652
Diferență: 2,551,166

image.php




Cred ca acesta este scorul final.
 
Sus