DST vs. CIRC

DeletedUser2147

gabi, tine cont ca mai e wolphu si inca cativa fara trib, plus ca DST s-a desfiinta, noi suntem inca aici, DST a suferit o scindare, noi nu :)
Per total, eu zic ca am fost mai castigati.
Si ca numar de sate daca vrei iti voi spune pe privat cum am castigat clar, dar in cateva zile, nu acum :)
 

DeletedUser

Nu am sustinut nicaieri ca razboiul a fost castigat de DST sau CIRC, doar am prezentat situatia din punct de vedere al satelor cucerite.E destul de evident ca voi ati castigat din moment ce DST nu mai exista.
 

DeletedUser

wolphu e fara trib? :confused:
s-a ales praful de lumea asta. :rolleyes:

L.E. vai ce festin e pe satele mele! v-au trebuit 2 luni sa aflati ca m-am lasat? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ REST: a schimbat emailul. :D
@ -ere: se pare ca nu. dar tu cine esti, daca nu e cu suparare? :)
 

DeletedUser8678

raulica stii cumva daca atacurile de la raul72ro pe mine sunt fake-uri sau reale?
 

DeletedUser

nici nu intentionez. :) voi va luati satele inapoi, ca o parte provin de la voi, altii isi ia rasplata pentru ca m-au ajutat sa le apar si toata lumea e fericita. :D

-ere: si de ce nu postezi de pe contul tau?
 

DeletedUser2147

nici nu intentionez. :) voi va luati satele inapoi, ca o parte provin de la voi, altii isi ia rasplata pentru ca m-au ajutat sa le apar si toata lumea e fericita. :D

-ere: si de ce nu postezi de pe contul tau?

pacat, ca si de restul, si de contul tau si-a batut joc... Si nu, nu a trebuit atat, mi-am dat seama de cand s-au incetat atacurile organizate pe k66 :)
 

DeletedUser

Se pare ca a ti castigat razboiul asta. Bv voua. Acum bafta contra SOf ului din nord nu ala de pe k 65 si k 66.
 

DeletedUser2147

pyttic, l-am lua putin la tranta si pe nisto, dar se pare ca acum nu mai vrea sa se debaneze, cand nu mai are restul de 10 conturi de pe care sa si-l sprijine pe al lui :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

oricum astept sa se debaneze pana atuncea se reface atacul no problem o sai vizitez satele
 
Sus