DT, Zig & RE vs Empire & NW

DeletedUser46021

Greseala mea ca am acceptat acel PNA propus de voi iar in legtaura cu Domnule Corectitudine ai dreptate...e o diferenta mare la acest capitol intre mine si tine deoarece Lucian de tine a fost impins sa faca acel pas in acel mod.Iar despre reputatia mea despre lumile precedente nu o sti si nu ai cum s avorbesti despre ea deoarece tu joci cu nikuri diferite pe fiecare lume iar asta spune totul despre playerul din tine!


Respect pentru mine nu ai cum sa ai deoarece ti-am dovedit ca nu faci fata ca si conducator nici macar impotriva unui trib mic cum a fost DK,invidie cel mai probabil si nu ma astept sa recunosti asta!

Nu vorbi daca habar nu ai ce s-a intamplat cu acel PNA,poti decat sa tragi concluzii si atata tot nu sa faci afirmatii aiurea,cat despre conturile mele sa stii ca nu am decat 2,nu schimb conturile la fiecare lume pentru ca nu am jucat pe fiecare lume dar din nou faci afirmatii fara sa te bazezi pe ceva concret.
Daca mi-am permis sa vorbesc despre reputatia ta am facut-o nu pentru ca te-as mai fi intalnit pe alte lumi ci pentru ca de-a lungul acestui an pe L40 au venit multe persoane la mine si mi-au spus asa "ai grija cu cavalerul ca pe lumea cutarica a facut asa,pe lumea x a facut asa" si atentie am spus persoanE si sincer regret ca nu i-am ascultat dupa cum am spus si in postul precedent nu ai mai fi avut ocazia sa fii salvat de DT ca apoi sa vii sa faci gura mare pe aici ce mare si tare esti tu.
Si cu asta am incheiat orice discutie cu tine,felicitari echipei initiale DT pentru castigarea lumii 40 si multa bafta in continuare.
 

DeletedUser45945

Multumesc aliatilor ca m-au salvat de hai lasa-ma si de tribul empire care dupa o perioada lunga de fel si fel de jocuri de culise nu au reusit sa scoata un trib gen DK,iar despre lumea cutarica si cutarica nu stiu...se pare ca alti stiu mai bine ca joc triburile de zeci de ani!Draga mea am mai jucat pe lumea 32 si atat deci nu exista lumile anterioare unde Cavalerul a facut asa sau asa iar despre lumea 32 cine stie si cunoaste poate spune.Am respectat aliatii la fel ca si aici de aceea eu ma ridic si cu cobori!



O zi buna si spor la recuperari si interne!
 

DeletedUser43824

O intrebare pentru cei din Empire :) .

Cum ati iesit de pe l40 ?

Raspuns :

[video=youtube;yhl_9Q14lag]https://www.youtube.com/watch?v=yhl_9Q14lag[/video]
 

DeletedUser46525

Felicitari echipei DT si aliatilor! Am rezistat cand aveam 75% granita ,unii colegi faceau cu schimburi pe conturi atacate numai ca sa nu aiba dusmani satisfactie. Si uite ca au trecut si acele clipe grele ! A venit randul DT-ului sa atace! UNDE ATACA DT NIMENI NU POATE APARA!! Asta v-am transmis pe cand erati DIABLO.
http://prntscr.com/7976h3
 

DeletedUser40664

Pai daca doar te bagi aiurea in seama cine sa mai posteze...oricum 'liniste' era demult.
 

DeletedUser42763

Pai daca doar te bagi aiurea in seama cine sa mai posteze...oricum 'liniste' era demult.

Mustulica ce mai faci bre?Iar te bagi in seama cu smecherii?:D

P.S. Ai invatat sa dai t-train?Daca da,cn ti-a fost profesor?Cavaleru sau Sahdajk?:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46441

Vreau sa spun si eu cate ceva pe aici.
In primul rand vreau sa felicit tribul DT,este un trib puternic si foarte unit si vreau in al doilea rand sa le multumesc pentru increderea acordata atunci cand mau ales sa merg de partea lor.
Sunt foarte fericit pentru ca am acceptat aceasta schimbare deoarece in echipa asta DT (numita de uni,echipa de refugiati,tradatori sau hackeri) am ajuns sa cunosc niste oameni extraordinari si cu care mam inteles si ajutat.

Vreau sa mai spun ca nu am fost un tradator sau un las asa cum ma considerati uni. Atunci cand am plecat din NW am plecat deaorece nu mai aveam cu cn juca,toata echipa de acolo se lasase. Din toti playeri care tineau tribul (soogey,el matadore,luka,obohenos,shallun,joni,trfik) au ales sa se lase sau sa stearga conturile pentru ca nu mai aveau ce face,credeau ca joaca cu niste admini. Asa ca eu am decis sa lupt si sa joc pe lumea asta dar nu cu ei,nu cu niste oameni lasi.Daca era puteam pierde toti in glorie sau sa ne despartim,dar ei au ales sa fie lasi si sa paraseasca lumea.
 

hary10

member
Scor reacție
1
LordKK in locul tau nu as fi venit aici sa comentez pe forumul asta,esti un tradator!Eu nu stiu cum de ai atata tupeu,ai lasat un trib la greu.Ii faci pe ei lasi,dar tu cum esti?cand ai vazut ca incepe sa scartaie treaba te-ai refugiat repede.Mi-e scarba!
 

DeletedUser40664

Mustulica ce mai faci bre?Iar te bagi in seama cu smecherii?:D

P.S. Ai invatat sa dai t-train?Daca da,cn ti-a fost profesor?Cavaleru sau Sahdajk?:)


Te consideri smecher? Un prieten avea o vorba pentru o persoana care se considera smecher si nu are cu ce, iar acea vorba era "smecher prost". In ceea ce priveste t-train stai linistit ca stiu sa il dau, nu prea le am cu back-time ul si nu am scripturi in browser ca altfel eram jucator complet ca smecherii.


Si ca te bagi iar in seama aiurea cu a doua postare noobul de mine nu a inteles, ca am dat recuperare cu nobil la 15-20 de secunde dupa o curatare? Wow...
 

DeletedUser40664

Vreau sa spun si eu cate ceva pe aici.
In primul rand vreau sa felicit tribul DT,este un trib puternic si foarte unit si vreau in al doilea rand sa le multumesc pentru increderea acordata atunci cand mau ales sa merg de partea lor.
Sunt foarte fericit pentru ca am acceptat aceasta schimbare deoarece in echipa asta DT (numita de uni,echipa de refugiati,tradatori sau hackeri) am ajuns sa cunosc niste oameni extraordinari si cu care mam inteles si ajutat.

Vreau sa mai spun ca nu am fost un tradator sau un las asa cum ma considerati uni. Atunci cand am plecat din NW am plecat deaorece nu mai aveam cu cn juca,toata echipa de acolo se lasase. Din toti playeri care tineau tribul (soogey,el matadore,luka,obohenos,shallun,joni,trfik) au ales sa se lase sau sa stearga conturile pentru ca nu mai aveau ce face,credeau ca joaca cu niste admini. Asa ca eu am decis sa lupt si sa joc pe lumea asta dar nu cu ei,nu cu niste oameni lasi.Daca era puteam pierde toti in glorie sau sa ne despartim,dar ei au ales sa fie lasi si sa paraseasca lumea.

Cat tupeu si cata nesimtire la un player care a scapat de innobilare interna si pentru care am pus si eu o vorba. cat tupeu la un player caruia ii dadeam sate in granita si pe urma ma chinuiam sa i le apar, ori de pe sittere ori de la colegi. Cat tupeu la un player care urma sa fie innobilat daca nu era Breaz pe harta sa te ia cu el atunci cand a plecat din wind. Cata nesimtire la un player care reintorcandu-se in trib a trimis o circulara prin care isi cerea scuze colegilor ca a plecat si ca o sa lupte pana la final alaturi de noi. Cat tupeu sa ai ca sa 'lingi' acum unde in urma cu putin timp scuipai?

Pe cale de consecinta toti care au dat stergere si 'tineau' tribul sunt niste lasi iar tu esti un razboinic integru si cu onoare care a luptat pana la capat. Ti-as striga acum cam ce se striga pe stadioanele din Romania atunci cand echipa care joaca in deplasare bate un corner sau are vreo faza fixa, poate asa pricepi mai bine cuvintele mele, dar probabil ai obrazul gros.
 

DeletedUser

Nu mai pot de ras... Felicitari Echipa DT, eu vam felicitat acum mult timp in urma stiam rezultatul final de la inceput! da na FELICITARI!
Domnul LORDKK cand am plecat eu in DT si imi trimiteai dumnezei si alte minuni si nu ieseam din mega tradatorul kent tu si echipa voastra care taie si spanzura tot, de atunci am zis soarta voastra, voi ca nu ca eu is ala nebun ca DT is asa si asa ADMINI mama lor, off off ...na ca tot la ce am zis eu sa ajuns. Sa adevertit ca am dreptate ca baieti "rai" castiga, ca sunt oameni super tari si faini, inca o data Felicitari titanul iuda bob... goloie...206cc...toata echipa DT oameni jos palaria...si sa nu uitam de Cavalerulmort si echipa lui...

domnu monte stim cu toti ca nu e moementul sa ti morala la altu... ai fost si tu adus pe l40 ti sa dat sate la greu sa nu zic kent cate tia dat ti am dat si contul meu diverta la innobilat ce a mai ramas din el ai primit mana libera in conducere si ai inceput tu sa faci legea ...las o asa ca nu esti tu ala care sa tina predica la alti..ce au facut si ce fac daca tu erai ala sfant mai ziceam da, in rest trebe sa recunosc ca in mare ai dreptate cu lordkk...
 

DeletedUser40664

Domnul LORDKK cand am plecat eu in DT si imi trimiteai dumnezei si alte minuni si nu ieseam din mega tradatorul kent tu si echipa voastra care taie si spanzura tot

Am trait s-o vad si pe asta:)) va pupati amandoi si va luati de manuta:))


Mai 'domnu' nu am fost adus pe 40, am venit pentru ca asa am dorit. Iar referitor la sate si ca mi-a dat domnia ta, stai linistit, am preferat sa nu iau interne ca sa iau sate de la dusmani, dar nu are rost sa-mi bat capul cu tine, iti pun negru pe alb, nu ca ai pricepe ceva.


Parte 1:
Jucători: MonteCount
Parte 2:
Triburi: DT, DT., -DK-

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 748
Tabăra 2: 35,680
Diferență: 34,932

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 388
Tabăra 2: 185
Diferență: 203

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 7,131,241
Tabăra 2: 280,646,840
Diferență: 273,515,599

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,685,215
Tabăra 2: 1,742,059
Diferență: 1,943,156

chart



Fara sa mai pun la socoteala fostul wind sau ce razboaie au mai fost, oricum nu mai conteaza.


in rest trebe sa recunosc ca in mare ai dreptate cu lordkk...
cu fraza asta ti-ai mai 'spalat' din pacate...dar asa un pic, noi sa fim sanatosi.
 
Sus