dublare viteza

  • Autor subiect vali regele din mordor 2
  • Data de început

DeletedUser

putem dubla viteza de productie de 5 ori, la jucatorii cu cont premium ori la satele cu peste 500 pct:):):):):):):):)ar fi o minune!!
 

DeletedUser

Da Cei Rau Cu Ideea Asta?va Tot Umplem Buzunarele De Bani Sa Jucam Mai Repede Ca Stai La 200 De Lancieri O Zi Intreaga
 

DeletedUser

triburile e un joc de durata si daca ar fi mare viteza intr-o luna sar inchide lumea si in inca trei sar termina,si un server costa bani si daca se tot inchid lumile din 6 in 6 lunijucatorii ar pleca cea ce inseamna ca innogames da faliment si inchide serverul de pe ro...
 

DeletedUser


Nu intelegi ma ca nu se poate? Gandeste si tu inainte sa pui asemenea intrebari stupide. Jocul a fost calculat din aproape toate punctele de vedere. La 7000p ajunge oricine. si nu spama!

Mai putin el si cand ajunge probabil vrea sa creasca putin mai repede ,dar pe lumile dezvoltate toti au pe3ste 7000p iar cei ce sunt mici ar fi distrusi pt ca cei mari cresc ff rapid si ei nu se pot apara.

_________________________________________________________

Gandestete ca daca la unii e viteza 1 iar la altii e viteza 5 se creaza buguri majore pt ca serverul nu se poate sincroniza pe toate vitelele la fiecare jucator.Probabil daca sar respecta propunerea cladirile ar incepe sa creasca cu -00:00:01 , -00:00:02 si tot asa ,la fel si la trupe.
 

DeletedUser

si by the way s`a inventat farmingul, trimite lancierii pe care ii mai ai pe sate de barbari, eventual insotiti de topoare, nu ii lasa sa stea nici un minut in sat... Asa scapi de grija resurselor... cand mai cresti ataci alti playeri pentru resurse... O sa vezi ca la 30 de sate nuprea mai ai ce sa faci cu resursele, stau satele pe rosu... ce avantaj mai ai atunci ??
 

DeletedUser10572

totusi sar putea face ceva...

sper sa nu gresesc, dar din cate am inteles, toate sau oricum majoritatea lumilor la poloneji au viteza 4... si au peste 400.000 de jucatori, si mi se pare ca jocul la ei e mult mai proaspat decat la noi:D. nu credeti ca ar putea functiona si la noi? eu zic ca o lume cu viteza 4 sau 5 ar fi perfecta, noi maxim avem viteza 2! dupa mine ar fi o idee superba! ce ziceti?
 

DeletedUser10572

ok...

imi pare rau, nu am verificat pentru ca aveam incredere in sursa... ai dreptate, din 22 nu depaseste nici una viteza 2... totusi as vrea sa insist putin, daca tot se fac atatea lumi... am putea face si una cu o viteza mai mare daca asta nu ar provoca probleme prea mari serverului... ar putea fi facuta cu o limita de 10.000 de jucatori ptr a nu avea probleme... vreau sa zic ca nu e imposibil, oricum, noi ne dam doar cu parerea... tot admini o sa decida, oricum eu zic ca o lume cu viteza mai mare de 2 va face multi jucatori happy...:):):)
 

DeletedUser431

hashysh nu se va face niciodata o lume cu limita de jucatori...triburile/tribal wars/orice alta versiune este un joc free pentru toata lumea.....
 
Sus