e ceva normal?

  • Autor subiect DeletedUser7817
  • Data de început

DeletedUser7817

Deci da!!! a spus:
C@sper în data de 28.07. la ora 23:08
A venit intr-o zi zana cea rea si urata si a transformat acel trib minunat, pe nume [ally]happy[/ally], intr-un trib urat, trist, tacut...


I will always remember that [ally]happy[/ally]...


This one is ugly :(


Rumi was here, by Leonard Cohen

coff în data de 28.07. la ora 23:24
buna :)
ai vazut ce rosie e harta pe k43 si 42? :)

C@sper astăzi la ora 00:33
? Eu nu am nici o harta rosie. :)
I'm [player]Rumi[/player]

coff astăzi la ora 01:10
inteleg :)

C@sper astăzi la ora 01:11
O sa intelegi si ca L e blocata...
Incearca s-o ataci...si nu va jucati cu satele astea! :|

coff astăzi la ora 01:28
despre ce sate vb ? :)

coff astăzi la ora 03:39
de astea am uitat :)

Mesajele acestea au fost trimise de către coff mai departe.

naight astăzi la ora 16:45
admini pe conturi
[/qoute]
 

DeletedUser

Ai vrea sa ne spui ce inseamna acele mesaje sau ai scris si tu ceva doar ca sa te aflii in treaba? Eu nu inteleg nimic din toate acele insirari de nume, triburi, k-uri...
late edit: Total Posts: 1 (0,01 posts per day). E prima ta experienta pe forum... A durut? Ti-a placut si mai vrei...Sunt sigur de asta...;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7817

nu am scris ca sa ma aflu in treaba, nu imi sta in caracter, se pare ca unul dintre admini a intrat pe contul C@sper si a dat o circulara in tot tribul Happy.
Vi se pare normal ca un admin pe joc sa aiba acces la parola unui jucator?
mie una mi se pare abuz
 

DeletedUser

nu am scris ca sa ma aflu in treaba, nu imi sta in caracter, se pare ca unul dintre admini a intrat pe contul C@sper si a dat o circulara in tot tribul Happy.
Vi se pare normal ca un admin pe joc sa aiba acces la parola unui jucator?
mie una mi se pare abuz

Nu discutam despre caracterul tau aici. ,,Se pare ca''... Asta imi aduce aminte de una care a spus de Ogica ,, m-a cam violat''... Esti sigura sau nu de ceea ce spui? Daca vorbeste de Rumi din cate am vazut la Anunturi nu e admin pe acea lume, deci nu asocia numele ei cu cuvantul admin. Esti nemultumita de cineva, ai suspiciuni foloseste sistemul de tickete...
In al doilea rand nu vad cum sunt relevante ptr ceea ce spui tu acele mesaje..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1)Adminii nu au voie sa joace pe lumea pe care o administreaza.
2)Daca eu iti dau mesaj si iti spun ca sunt Carmi si ca maine inchid lumea clasica, ma crezi ?
 

DeletedUser1195

:)intradevar Rumi nu este admin pe lumea clasica,niciunul dintre noi nu avem drepturi pe clasica.
Dar atentie ,stimati jucatori de triburi ,pe cine invitati in trib si mai ales ce jucatori lasati sitter.E atat de usor sa intri pe forumurile altor triburi datorita naivitatii membrilor tribului respectiv,nu datorita abuzurilor pe care le-ar face adminii.:)
 

DeletedUser

Dupa spusele tale albertus as intelega ca cineva a lasat-o pe Rumi sitter si acel cineva era intr-un trib inamic tribului unde e ea...Cine ar fi atat de ,,blonda'' sa faca acest lucru:confused:
 

algernon

member
Scor reacție
0
Dupa spusele tale albertus as intelega ca cineva a lasat-o pe Rumi sitter si acel cineva era intr-un trib inamic tribului unde e ea...Cine ar fi atat de ,,blonda'' sa faca acest lucru:confused:

despre ce se vorbeste aici,tovarasi?
semneaza,
[player]nea nicu[/player]
 

DeletedUser5203

Nu, o sa fii suprins cat de multi sunt.
Rumi e o obisnuita a tribului respectiv..mereu primeste invitatie, intra la ei, le mai deseneaza niste grafitti pe forum, si se intoarce la noi.
Si mai avem cateva exemple.
Ce sa le facem daca invita aiurea jucatorii..
 

DeletedUser1284

Tot respectul pentru Simavo

Sorineee...au intrat adminii in tribusorul HAPPY.Sa lasam vrajeala ca nu tine.Daca tineti partea aiurea la unul dintre voi....nu ma mai joc.Incerc jocul la GERMANI..sau la turci...cica merge bine si la unguri<e nou si sunt aia afoni>Trimit circulara in HAPPY si UNITED....sa stergem contul toti...nu suntem multi..numarati voi.se pare ca cei din BURN au avut dreptate:mad:
 

stou

member
Scor reacție
0
hadeti ma sa fim seriosi ce e asa mare filozofie sa ajungi in Hapy sa ii spionezi !!
De era vb de un trib mare sau un jucator mare cu care sa se merite riscul da,dar asa fratilor sa fim seriosi si ii mai spune si in fata cine este !!!
Rumi si nici ceilati jucatori din OMERTA nu sunt admini pe acesta lume !!! Adminii ii vedeti pe K-ul O
Noi avam la un moment dat acces la forumul vostru ascuns ca sa nu zic de celalat forum !!
Fiti seriosi v-ati gasit si cu ce sa va ocupati timpul
Pai daca va gandeati mai bine ati fi observat IRONIA acestui mesaj !!Eu unul is pe jos de ras !!!! :cool:
 

DeletedUser1284

hmm

Chiar nu cunoastem adminii din JOC...omerta are 2 admini.Ce dracu frate....hai sa jucam triburile.TLD-UL in L1 citi are?Recunoaste cineva?NUU.Nu are rost.
 

DeletedUser1284

mda..

si daca este admin in alta lume....de unde stiu ca nu are putere si in alta lume?Chiar sunt curios.Cit de limitat este un ADMIN in jocul asta.Am vazut ce poate face un ADMIN in CLASICA:A intrat in tribul EMPIRE pe contul unui oarecare din trib..si a anulat toate drepturile intemeietorului SETZEL<Pe atunci> ca sa-i demonstreze ca poate intra oriunde si oricind unde vrea el.Cine nu crede il rog sa-l contacteze pe SETZEL in L5 sau unde mai joca el.
 

stou

member
Scor reacție
0
Degeaba va incerca acuma cineva sa va explice contrariul pentru ca oricum tu tot cu ideea ta ramai :):)
 

DeletedUser

Sinucidere in masa pe www.triburile.ro... Transmisiune in direct de pe forum...dam legatura corespondentului nostru aici, Alin Radu Petrisor Tanase.
-Doamnelor si domniilor situatia e grava... doua triburi de elita ameninta sa se sinucida. Motivul e inca neclar...Voi da citare unui comunicat venit din partea reprezentantului celor care ameninta cu sinuciderea:
Sorineee...au intrat adminii in tribusorul HAPPY
.Sa lasam vrajeala ca nu tine.Daca tineti partea aiurea la unul dintre voi....nu ma mai joc.Incerc jocul la GERMANI..sau la turci...cica merge bine si la unguri<e nou si sunt aia afoni>Trimit circulara in HAPPY si UNITED....sa stergem contul toti...nu suntem multi..numarati voi.se pare ca cei din BURN au avut dreptate:mad:

-Acesta este mesajul primit. In curand vor sosi trupele speciale si negociatori bine pregatiti pentru a incerca sa puna capat acestei crize care risca sa se transforme intr-o tragedie. Sa speram ca totul nu se va termina intr-o balta de sate parasite, dar daca va fi asa vom transmite in direct asta... Vom reveni cu amanunte dupa filmul serial ,,Elodia". Tineti aproape!!!
later edit:
Se pare ca situatia se precipita acolo...Dam legatura din nou corespondentului nostru la fata locului, Alin Radu Petrisor Tanase:
-Revenim in direct doamnelelor si domnilor... Situatia a escaladat foarte rapid... Fortele de ordine sunt luate prin surprindere de miscarile lor. A fost emis un nou comunicat si mai dur care pune negociatorii pe jar:
si daca este admin in alta lume....de unde stiu ca nu are putere si in alta lume?Chiar sunt curios.Cit de limitat este un ADMIN in jocul asta.Am vazut ce poate face un ADMIN in CLASICA:A intrat in tribul EMPIRE pe contul unui oarecare din trib..si a anulat toate drepturile intemeietorului SETZEL<Pe atunci> ca sa-i demonstreze ca poate intra oriunde si oricind unde vrea el.Cine nu crede il rog sa-l contacteze pe SETZEL in L5 sau unde mai joca el.

In aceste momente grele trebuie sa ne rugam la Dumnezeu si sa speram ca situatia va reveni la normal.... Suntem aici si va vom tine la curent cu masacrul daca va fi unul..Nu veti rata absolut nimic deoarece noi suntem numarul 1... Dam legatura in studiou pentru reclame !!!


[Iau in ras toata aceasta poveste a ta, o tratez ca pe ceva demn de Zero TV ptr ca asa este. Toate acuzele tale sunt doar simple vorbe...Stiu ca esti suparat ca Rumi isi bate joc de voi, de tribul tau....Sincer ar trebui sa fii fericit. Macar nu isi bate joc de tine, de trib, Danimaxxx...Atunci era trist, dar asa...Fii mai vesel, bea o apa plata cu lamaie si lasa acuzatiile astea deoparte...]

PS: interesant avatar ai...seamana cunoscut... oare cine o fi...

Multumesc nihilus pentru semnalizare. Masurile au fost luate.
Cu placere.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ca sa linistesc spiritele, eu nu mai sunt admin pe nicio lume de luni, am renuntat la drepturi pe toate lumile.
 
Sus