DeletedUser
Ca sa linistesc spiritele, eu nu mai sunt admin pe nicio lume de luni, am renuntat la drepturi pe toate lumile.
Nu sunt de acord cu tine... Nu ai ce linisti . Cei care au ceva cu tribul din care faci parte vor gasi alt admin pe care sa il acuze pe forum de toate pacatele din lume. Numele va fi diferit, povestea va fi aceeasi: ,,Ne fura adminii!!!"