E corect?

DeletedUser

As dori si eu sa intreb ceva. E corect ca 2 indivizi, unul de rank 3000 si ceva (1633 puncte), altul de pe la 6000 si ceva (867 pucte) (al treilea individ e nou, n-are decat 175 puncte, deci el are o scuza) sa atace in mod constant pe unul cu 200 puncte? Mie nu mi se pare corect, dar poate asa-s regulile pe aici... daca esti mic, esti prada sigura... Pe Tribal Wars nu e chiar asa (cel putin n-am vazut sa vina unul mare pe unul mic, care nici nu e farm, nici nu colaboreaza cu altii din afara tribului sau, nici nu ataca aiurea...). Aici o fi asa de diferit? Multumesc anticipat de raspunsuri.
 

DeletedUser

sunt aceleasi reguli ca si pe tribal wars... doar oamenii difera
 

DeletedUser

Corect din punct de vedere al jocului. Asta cel putin.. la urma urmei de ce sa nu fie atacat? S-a mai spus. Se beneficiaza de 4-5 zile de protectie la inceput.
Neseriosi? Daca te-ai dezvoltat mai greu/prost decat celalalt asta e, ajungi ferma. Unii joaca mai serios, se logheaza mai des iar altii il joaca ocazional etc. Asa sta treaba.
Nu faci fata? Apuca-te de treaba mai serios, intra intr-un trib care-ti poate da protectie cat de cat, fa-ti aliante personale s.a.m.d. ;)

LE. @pisoi - vorbeam la modul general, nu m-am referit la tine in mod special.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

loale, nu era vba de mine, era doar o sugestie, ca-s 3 cosuri mari pe un punct negru. oricum, am inteles ideea. end of post. va las pe voi sa va dati cu parerea. seara buna.
 
Sus