~EC~ vs BURN = ~EC~ Castigator

  • Autor subiect DeletedUser6186
  • Data de început

DeletedUser6186

Dupa Cum vedeti ...Sa desfintat si burn...asa e cand te joci cu focu....

Se pare k ec A Castigat Razboiul Mondial !;)
 

DeletedUser

puteai sa spui si PHX si united daca tot ai deschis topicu asta
 

DeletedUser

milogi nu se pun ma la sfarsit ca voi ati stat si pierdut sate atat =))
 

DeletedUser6186

:|

milogi nu se pun ma la sfarsit ca voi ati stat si pierdut sate atat =))

stai u fara griji k neau ajutat si ei ..;)

Am Pus doar Ec vs Burn..k era un topic..ca e topicul cu primu razboi modnial..ec vs burn daia...:) si a iesit ec
 

DeletedUser

negruu.... sa te uiti la darkmagic si sami spui cine pierde sate ok?;) ca avea ieri cam 4.1mil pct
 

DeletedUser

Esti asa de afon le da la fosti burn sau esti chior =))



DOAMNE CE N00b :))
 

DeletedUser

Side 1: ~PHX~

Side 2: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,972
Tabăra 2: 5,980
Diferență: 8

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 83
Tabăra 2: 31
Diferență: 52

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 48,876,651
Tabăra 2: 42,813,141
Diferență: 6,063,510

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 856,140
Tabăra 2: 315,432
Diferență: 540,708

image.php




superiori la toate capitolele
esti cam pe dinafara in razboiu asta negruu
si termina cu jignirile ca ma apuc de tine
 

DeletedUser

Side 1: ~EC~

Side 2: BURN

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 17,959
Tabăra 2: 5,980
Diferență: 11,979

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 369
Tabăra 2: 274
Diferență: 95

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 134,298,521
Tabăra 2: 42,813,141
Diferență: 91,485,380

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,746,195
Tabăra 2: 2,541,353
Diferență: 1,204,842

image.php




si ei sunt peste voi cu mult

Deci nici nu mai isi au rost comentariile...A fost cea mai reusita alianta de pe lumea clasica (EC+PHX)
 

DeletedUser

Nu ai dat exemplu bun cu DarkMagic
eu zic sa te uiti la marius2bad
 

DeletedUser2368

Ma refeream doar la cei care vorbesc fara sa stie despre ce e vorba ! Si vino nene in zona ! Si masters cica venea ! :) Oricum s-ar putea vi prea tarziu ;)
 

DeletedUser

razboiul nu la castigat nimeni.Si nici nu la pierdut nimeni.Dar in schimb datorita respectului pe care il aveti uni pentru alti ati ajuns sa va insultati si sa va umpleti de penibil.vezi povestea care apare la profil unui jucator legat de alti.
 

DeletedUser

cum adica sa vin prea tarziu?nu imi spune ca te lasi si tu de joc acuma :)
sper sa pot sa fac rost de minim 4 sate in zona ta
 

DeletedUser

razboiul nu la castigat nimeni.Si nici nu la pierdut nimeni.Dar in schimb datorita respectului pe care il aveti uni pentru alti ati ajuns sa va insultati si sa va umpleti de penibil.vezi povestea care apare la profil unui jucator legat de alti.


Si cum explici decaderea burnului ???Au vrut ei sa se desparta sa fie mai puternici sau ce?
Altfel nu imi explic
 

DeletedUser2368

Depinde profilul cui ! :) Iar eu pe unii chiar nu pot sa-i inghit se stie bine de ce ! :) In fine oamenii care stiu care e treaba cu jocul asta si au demonstrat sunt si in ~EC~ si in PHX si in BURN si peste tot exista oameni descuiati la minte ! :) Si pentru toti acestia indiferent din ce trib sunt am un mare respect ! :) Pentru restu "zmeilor" care o ard la pomeni si doar comenteaza le doresc doar multa... (continuarea se stie) ! :D
 

DeletedUser2368

cum adica sa vin prea tarziu?nu imi spune ca te lasi si tu de joc acuma :)
sper sa pot sa fac rost de minim 4 sate in zona ta
Eu de 3 luni incerc sa ma las de aceasta lume ! Dar un bun prieten mereu ma intoarce din drum ! Daca nu era el de mult numai era xThundeRx in acest joc ! :) Poate un satuc mic la margine sa mai intru sa vad care cum a crescut (dar prefer twplus.com) :D
Si cum explici decaderea burnului ???Au vrut ei sa se desparta sa fie mai puternici sau ce?
Altfel nu imi explic
Ai sa vezi in cateva zile !
 

DeletedUser

Si cum explici decaderea burnului ???Au vrut ei sa se desparta sa fie mai puternici sau ce?
Altfel nu imi explic

la fel cum Germania Nazista sa prabusit pentru k Hitler nu a ascultat de sfaturile generalilor sai si a dus un razboi pe N fronturi la fel si anumite persoane din BURN nu au ascultat de parerea celorlalti(cei din conducerea nu ascultau de membri obisnuiti care la randul lor nu ascultau de conducere.)
razboiul era castigat dak cel putin 35-40% din satele din burn erau absorbite de voi.asa dak jucatori din fostul burn vor intra in triburi cu care pana acum au fost in razboi...se vede calitatea lor si a celor care iau atacat
 
Sus