~EC~ vs BURN = ~EC~ Castigator

  • Autor subiect DeletedUser6186
  • Data de început

DeletedUser

Burn a pierdut razboiul /punct.
FM a fost infiintat cu alte scopuri pe care le veti afla curand, in ceea ce priveste lupta om la om, satele din burn au luat o turnura gresita, (parerea mea)
1 darkmagic
2 giany
E un mic exemplu la adresa carora au avut multe sate si nu au stiut ce sa faca cu ele, care intr-un final s-au retras intr'un trib si au dat stergere cont! Fara sa lase vre'un sat unui jucator.
Iar cei ce zic ca Burn a devenit FM, va reamintesc ca o mare cu jucatori experimentati au construit tribul "Lupii"
Iar cu aceasta vreau sa pun punct si sa fac apel la cei care vorbesc fara a avea la cunostinta in cauza.
Nu BURN a pierdut razboiul, ci DREAM TEAM!!!:p
 

DeletedUser

din cate stiu eu leulgreu era la un moment dat lider burn.... mataluta la fel bunicuto cu colti de argint.... si da lupii cred ca au mai mari sanse de supravietuire decat a avut burn... decat are f.m in momentul de fata fara sa mai pomenesc alte cate duzini de triburi mamut(care sincer habar nam pt ce leati mai lasat sa stea acolo ;)) )
 

DeletedUser4932

unu la mana eu stiam ceva legat de leulgreu nu si de tn si multi altii
la partea cu leulgreu nu putem comenta pt k sareau pe mn cei din PHX, dar de ceilalti ce sa mai zic, si ei vor face fuziune cu PHX??
oricum incep sa cred k giulesteanul va ramane cu buza umflata zilele acestea ;)
stie el mai bn la ce ma refer.
 

DeletedUser

mda, numai despre asta stiti sa vb cum ec a batut Burn alooooo mai sunt si alte triburi despre ele nu vb ? :rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser7072

pai mai sunt just, LoW si 300. nush despre kl rcrd si Fm nimic
 

DeletedUser

:D fratilor sunt destule tribulete nam mai auzit de muuuuult timp un trib mic sa declare razboii morrr de plictiseala :)
 

DeletedUser

ma tu nai ce face? nam auzit nimic nici un War Noul nimik vai da fricosi mai sunteti :D:D
 

DeletedUser7072

doar pt ca nu este postat pe forum nu inseamna ca el nu exista
 

DeletedUser

ce pacat ca m-am retras de pe clasica.


nu am apucat sa vad distrugerea tribului BURN:(:(:(:(:mad::(:mad::mad:
 

DeletedUser

care distrugere? sunt tot acolo
au pierdut 2 jucatori care si-au sters conturile de nervi si au mai plecat de la ei vreo 2, da' erau aia care au lista de triburi in care au fost pana acum mai mare decat numarul de sate (sau oricum, aproape)
 

DeletedUser

rcrd a fuzionat cu dacii.... si k.l. tot pierde sate luate de t-u-a... deci e clar si cu ei... acu pilonu familiei aleia il tine 300 ;))
 

DeletedUser

300 nu e mare lucru ii tin in frau chiar si la 500 de puncte nu le au cu atacurile, dau si cu aparare si se tot chinuie sa ma darame si sa dispar dar slabut...cred k sunt doar un punct rosu intr-o mare albastra pentru ei:cool:
 

DeletedUser

300 are niste oameni de valoare.... credema sunt cu mult peste k.l.... iar dif dintre ei si rcrd ca valoare nu cred ca e asa mare dar exista...
 

DeletedUser

are pana in 40 restu` sunt niste nobi care ataca cu nobilul insotit de 3 topoare
 

DeletedUser

bun k.l. si rcrd are si in primii 40... eu ziceam din perspectiva familiei formate de astea 3 triburi... nu din perspectiva inamicilor(ec phx united) ca acolo nu se poate face comparatie la nivel de trib
 
Sus