~EC~

  • Autor subiect DeletedUser5712
  • Data de început

DeletedUser5712

Azi ~EC~ nu mai e tribul pe care eu l-am conceput si imaginat

Castillo EC 16.09.2008 la ora 15:06
hai da-mi drepturile

crioli 16.09.2008 la ora 15:07
ti-am mai zis ca nu pot face asta
imi pare rau
ai vazut ieri...cum ai intrat, ti le-am dat. normal
dar de azi...in fata mea...esti oficial dusmanul acestui trib!

Castillo EC 16.09.2008 la ora 15:10
dusmanul propriului meu trib???? de ce nu iti faci tu tribul tau, or sa intre toti nu? e la fel tot pe 1 vei fi si atunci vei avea meritele toatale...


crioli te-a concediat din tribul Extreme Chaos

Acest ~EC~ nu e cel care l-am facut eu, din Iunie cand am renuntat la conducerea tribului, am cedat contul, la care acum nici parola nu o mai stiu :)), dupa ce am vaz si auzit azi am decis sa-l dizolv, am dat o circulara de "la revedere" in trib, din pacate mi-au fost luate drepturile si nu am reusit decat sa schimb profilul si avatarul.

Mult succes in continuare fostilor mei colegi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu sunt aici sa te compatimesc, probabil o s-o faca urmatorul
adversarii nu ti-i alegi, colegii ti-i alegi (mai ales ca erai conducator de trib)

oricum, sper ca te doare in cot asa cum ar trebui
cand am inceput razboiul cu voi un coleg m-a surprins spunand ca pleaca la voi fiindca a muncit prea mult pentru satele alea ca sa iroseasca totul
daca asta ar fi munca eu n-as mai juca, e platita prea prost :p
din fericire e inca relaxare

nu-ti face griji, te-ai distrat, a fost frumos, te-ai plictisit
daca ai chef ia-o de la inceput, intra in omerta (am auzit ca e frumos pe acolo)
pe la inceput era mai distractiv sa conduci un trib, acum triburile se conduc singure in functie de interesul fiecaruia
apar in top jucatori care nu am dat la viata lor mai mult de 2 atacuri
bravo lor, eu nu stiu sa cuceresc sate prin mesaje, dar pare destul de greu

tot inainte, e un joc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1195

Nici urmatorul nu o va face.:)

Doar voi reaminti un proverb izvorat din intelpciunea si experienta umana:"pe cine nu lasi sa moara ,nu te lasa sa traiesti".In urma unui schimb de mesaje si amenintari la adresa Omertei am vrut sa vad daca e cazul sa tremuram de frica in fata maretei razboinice crioli.Si uitandu-ma in prezentarea ei de pe twstats am vazut file intregi,nu le-am numarat fiindca m-am plictisit,de sate preluate de la Castillo.
Sa stii mycutzoce kuray ca nu e greu sa ai multe ,multe sate(si eu am preluat cateva,ca asta-i jocul,nu-ti vine sa lasi de izbeliste satele care apartin tribului tau).Ar fi insa mai bine daca nu s-ar face caz de numarul de sate si puncte.Unii uita cum le-au acumulat si incep sa se creada mari razboinici si conducatori de trib.

Castillo asculta sfatul mycutzei.Noi te primi in Omerta,se pare ca e frumos acolo.:)
 

DeletedUser5712

Frumos spus, am inceput din nou, am 200 pct vedem cat o duc ca e greu acum sa o iei de la inceput parca ma tine ceva, faza cu colegii asa e, doar ca eu am lipsit destul de mult si cand m-am intors prietenii mei nu mai erau renuntasera sau au cedat conturile si erau total alte pers, sunt tot mai putine pers care eram la inceput iar cei care sunt acum o mare parte am avut surpriza sa nu stie nici cine eram... si ma tratau ca pe un jucator de 200 pct..asta e incep de la zero si vedem ce iese :p ms oricum pt incurajari, noi nu ne-am cunoscut sa stiu ce fel de om esti dar ca inamic mi-ai placut felicitari ;)
 

DeletedUser5712

La sate asa e si eu am luat sate parasite, doar ca eu am demosnstrat ca pot si fara, si toate pe care le-am luat le-am facut defensive si erau prin curte la prieteni cum sunt adaescu, zizitop, waler, profiler...
 

DeletedUser8950

Frumos spus, am inceput din nou, am 200 pct vedem cat o duc ca e greu acum sa o iei de la inceput parca ma tine ceva, faza cu colegii asa e, doar ca eu am lipsit destul de mult si cand m-am intors prietenii mei nu mai erau renuntasera sau au cedat conturile si erau total alte pers, sunt tot mai putine pers care eram la inceput iar cei care sunt acum o mare parte am avut surpriza sa nu stie nici cine eram... si ma tratau ca pe un jucator de 200 pct..asta e incep de la zero si vedem ce iese :p ms oricum pt incurajari, noi nu ne-am cunoscut sa stiu ce fel de om esti dar ca inamic mi-ai placut felicitari ;)

Iti urez succes in continuare:)
Asa's oamenii,ce sa'i facem...
 

DeletedUser5151

n-aveti grija, sa vedeti cum creste castillo. creste in 30 de zile cat altii in 100 de zile :)))
 

DeletedUser

Bafta in continuare!! Si fi atent la ce-ti spun:
Razbunarea,e arma prostului...dar prost sa fiu de nu m-oi razbuna!!
 

DeletedUser

ai dreptate ec nu mai este ce a fost..insa multa lume te respecta in continuare.
multi prieteni mi-au zis ca ec sa schimbat ca este altfel."sa fii in ec nu e un privilegiu ci a devenit un cosmar" insa nu asta e problema am si eu multi prieteni care nu mai joaca si-au dat conturile la altii din cate am vazut..erati mai dragi cand luptati alaturi de phx si united impotriva tuturor.si daca dizolvai tribul probabil el ar i fost refacut si acum.prima oara voi l-ati refacut iar diablo-elite care a fost si el spart in aceasi saptamana cu ec-ul nu a mai reaparut pe harta.
primul care sa trezit la realitate din EC cred ca a fost masters.insa in lipsa ta ec-ul a fost condus de altii..nu te lua de crioli ca nu e ea vinovata..sigur stii care a fost vocea din spatele reflectoarelor..nu din fata lor..succes in continuare pt multi vei ramane cel ce a infiintat ec-ul si poate multi te-ar fi urmat daca ai fi revenit mai devreme.

"Nu voi fi un om obisnuit,
pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar."
 

DeletedUser

vad ca toata lumea a vorbit frumos...insa eu nu o sa fac asta...este nedrept ca dupa nu stiu cate luni sa vii si sa pretinzi asa ceva...sa desfintezi un trib pentru ca nu mai corespunde inchipuirii tale! este aberant asa ceva... te'ai hotarat sa nu mai joci...ai lasat fraiele conducerii in mana altcuiva...pa si la revedere! cu ce pretentii vii dupa atata timp? practic ai vandut locul tau...ai renuntat...
 

DeletedUser

vad ca toata lumea a vorbit frumos...insa eu nu o sa fac asta...este nedrept ca dupa nu stiu cate luni sa vii si sa pretinzi asa ceva...sa desfintezi un trib pentru ca nu mai corespunde inchipuirii tale! este aberant asa ceva... te'ai hotarat sa nu mai joci...ai lasat fraiele conducerii in mana altcuiva...pa si la revedere! cu ce pretentii vii dupa atata timp? practic ai vandut locul tau...ai renuntat...



Aici ai gresit amarnic.... pretentiile sunt acelea ale unui om care a crezut lasate in buna pastrare niste valori, in mainile unui prieten.... Peste un an, sau orice perioada de timp, facem o proba.... Un anume lider de trib din LC se intoarce si cere drepturile sale, si socoteala pentru ce s-a facut intre timp... iti garantez, 100%, ca acel om va primi mai mult decat cere.... asta este ceea ce unii numesc adevarata onoare.... Pfff... Sa vezi acum posturi ale manelistilor care cred ca onoarea inseamna lanturi la gat si batai in strada.... Uiiiuuuuuiuuuu!!
 

DeletedUser

slim, de acord...cand vii si nu'ti place si te pui pe treaba, dar nu atunci cand vii si anunti ca desfintezi tribul! ce vroia de fapt? "semi-reeditare" TLD?
 

DeletedUser

exact cum a zis si castillo.Crioli ar fi facut alt trib in care toti ar fi urmat-o daca ea crede ca el nu mai merita sa conduca
 

DeletedUser

exact cum a zis si castillo.Crioli ar fi facut alt trib in care toti ar fi urmat-o daca ea crede ca el nu mai merita sa conduca

el nici nu cred ca intentiona sa faca asa ceva...doar o simpla circulara in care anunta ca desfinteaza tribul...bine bine...ai fost conducatorul acestui trib, ai renuntat la conducerea tribului si la lumea clasica...si te trezesti "stai nene...ca nu'mi mai convine situatia...ia sa dau un delete p'acolo"...dar nu merge asa...sorry
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si eu as fi facut la fel cand as fi vazut k 3/4 din trib nu ma cunoaște respectul a cam disparut si ma rog prima oara cand a fost spart tribul EC cine la refacut?crioli?
 

DeletedUser

si eu as fi facut la fel cand as fi vazut k 3/4 din trib nu ma cunoaște respectul a cam disparut si ma rog prima oara cand a fost spart tribul EC cine la refacut?crioli?

dar nu esti in locul lui asa ca nu ai decat sa dai cu presupusu
 

DeletedUser

Se cam exagereaza in anumite privinte.
Indiferent cine a fost Castillo si ce a facut el pentru ~EC~, e totusi un singur om. Iar un trib nu se ridica doar pe umerii unui singur om, ci pe umerii tuturor membrilor, fie ei din conducere sau nu. Meritele apartin tuturor.
Impartasesc toate ideile lui, pana la chestia cu desfiintarea tribului. Mi se pare aberanta si nu numai. Odata ce-ai lasat conducerea pe alte maini... palarevedere. Tu ti-ai ales urmasul (urmasa).
 

DeletedUser10256

Salut. Castillo imi pare rau pentru ce ti s-a intamplat... Eu as face un trib pentru moment si as da mesaje tuturor celor din EC si sa vezi cine iti mai este loial!
Oricum cea ce ai facut tu si apoi cu agerik a fost ceva extraordinar... toata lumea se temea de EC iar atunci era cu adevarat un privilegiu sa fi in EC...



Eu iti urez succes in continuare si te asteptam sa revi in forta:p
 

DeletedUser5712

Toata lumea stia ca ma voi intorce, am facut mai multe intelegeri, fiecare a tras cat au putut, cerintele mele nu le-a indeplinit nimeni, pot demonstra prim mesaje trimise de "liderii" ~EC~ innainte sa fac pauza fortata, in care imi ziceau ca la intorcere ei imi cedeaza locul... Si am vrut sa-l dizol tocmai pt ca nu mai era ce doream eu, eu am facut, eu am modificat poza de la avatar eu am scris profiul, eu am creat echipa si numele...ei au facut un singur lucru au modificat forumul in unul cu 500 de topicuri... cand m-am intors si am zis ca nu imi place forumul sau ceva de la profil am fost luat peste picior...
 

DeletedUser

esti in omerta insa pe un k indepartat..da inceput nou in zona lor...:O
 
Sus