~EC~

  • Autor subiect DeletedUser5712
  • Data de început

DeletedUser

Ma vad nevoit sa intervin !!!
In primul rand draga jwst nu vorbi decat daca ridici 2 degete !!! Nu iti mai da tu cu parerea de unul sau de altul!!
Nu cred ca ai fost niciodata in situatia de fi sub asediu in felul a fost colegul meu !! Imi dau seama ca nici despre joc nu stii prea multe :
-15 sate le aperi mult mai usor decat 500 (infinit mai usor)
-Un jucator nu poate rezista pe "propriile picoare" mai mult de cateva zile daca este permanent sub asediu !! Nu iti permite acest lucru numarul de trupe plus frecventa atacurilor!!
-ETC,ETC,ETC,

Probabil nu ai vazut niciodata acolo in coltisorul vesel mai mult de 2-300 de atacuri de ti-ai permis sa iti dai cu parerea despre acest lucru!!
Asa ca am o rugaminte mare la tine mai usor cu parerile !!!
Casper18:) ce ai facut ai trecut in ~SUN~ :)??Ne doreai cu orice pret la dusman :)?Ca sa iti raspund eu la mesajul tau catre Blu3angel (daca era nevoie;) ):
Suntem constienti de valoarea fiecarui jucator de la noi cu toate ca Blu3angel nu este de foarte mult timp alaturi de noi !!Intradevar ceea ce i s-a intamplat este o lectie pentru noi .Ne-am supraapreciat si am si subestimat pe alaturi ,insa poate cu ocazia asta si Blu3angel si-a dat seama ca multi jucatori nu au cuvant :rolleyes:
Oricum felicitari ~Sun~ pentru ofensiva !!!
Va promit ca ne vom revansa cat de curand !!! Nu dorim sa va ramanem datori nu ne sta in caracter :)!!
:cool:

am un milion de puncte la inamici invinsi la o suta de mii de puncte?voi cate aveati?:)vreo 12?
 

DeletedUser

poti sa ai si 20 mil, ca aparator, k daca nu ceri sprijin deloc ,atunci da meriti sa fii un bun aparator,k :rolleyes:
 

DeletedUser

cunosc jucatori mai mici ca tine care au ca aparator mai mare decat mine :)
 

DeletedUser

ia priveste jwst kt are happy faces la aparatori la numai 4000 de puncte:)
 

DeletedUser12814

TOT s-a pomenit aicea de CLASIC sunteti amatori de berea la care ati ramas datori cu prezenta?(ultima am fost doar 2)...cine stie cunoaste.
 

DeletedUser

Casper18 în data de 02.11. la ora 01:04
man ne stim de ceva timp. Sper sa nu o ataci pe crioli. Stiu ca nu va intelegeti bine, dar te rog nu face asta.
Indiferent de problema voastra nu face asta.
Multumesc pentru intelegere.

Cu respect,
casper18


:)) adevaru e k am fost km slab de inima....si mam lasat induplecat, si nam mai atacato.....


Il respect pe Castilo ....pt k pe langa faptul k a fost un mare jucator,avea si un caracter mare....pe *** aceasta domnisoara..este 0 barat la ambele.....

la inceput aveam sperante pt ea,,,,dar cu timpu am vazut k e o parsiva, o mincinoasa si multime vida k jucatoare....*** am vazut asta,,am cautat orice scuza pt a putea pleca din ec...si *** iam sp k vreau sa plec,,ma concediat....

Apoi mi-am intarit afirmatille proprii *** eram in MASON ..prin faptul k invita in SUn toti jucatorii pe kre ii atacam,si *** ii spuneam k sunt refugiati,,ma lua la mistho...EA niciodata nu se baga sa atace,,stie doar sa ameninte k pune tribu ei pe mn..:-j.....

SIngurii jucatori din SUn pe kre ii respect din actuala formatie sunt adaescu si cu tony meu...restu nu mai imi bat capu....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nici ca tear primii cineva.....

dar u ce kkt esti ma....de pleci din trib in trib....
si iei puncte pomana o gramada.....
laso mai usor cumetre......vezi cum vorbesti...
 

DeletedUser

Casper18 în data de 02.11. la ora 01:04
man ne stim de ceva timp. Sper sa nu o ataci pe crioli. Stiu ca nu va intelegeti bine, dar te rog nu face asta.
Indiferent de problema voastra nu face asta.
Multumesc pentru intelegere.

Cu respect,
casper18


:)) adevaru e k am fost km slab de inima....si mam lasat induplecat, si nam mai atacato.....


Il respect pe Castilo ....pt k pe langa faptul k a fost un mare jucator,avea si un caracter mare....pe *** aceasta domnisoara..este 0 barat la ambele.....

la inceput aveam sperante pt ea,,,,dar cu timpu am vazut k e o parsiva, o mincinoasa si multime vida k jucatoare....*** am vazut asta,,am cautat orice scuza pt a putea pleca din ec...si *** iam sp k vreau sa plec,,ma concediat....

Apoi mi-am intarit afirmatille proprii *** eram in MASON ..prin faptul k invita in SUn toti jucatorii pe kre ii atacam,si *** ii spuneam k sunt refugiati,,ma lua la mistho...EA niciodata nu se baga sa atace,,stie doar sa ameninte k pune tribu ei pe mn..:-j.....

SIngurii jucatori din SUn pe kre ii respect din actuala formatie sunt adaescu si cu tony meu...restu nu mai imi bat capu....

decat united mai bine tribeless.daca ai citit atent nici eu nu sunt un simpatizant a lui crioli insa tinand cont ca mai mult de jumate din cuceririle united din ultima vreme reprezinta sate de SR(un trib de 10 ori mai mic) nici pentru voi nu am nici o simpatie.nu am dat pana acum de nici un jucator de la voi sa stie sa joace..si in ultima vreme am dat de foarte multi..ti-e frica ca iti urca ~sun~ in cap?mie mi va-ti urcat voi..cel putin vreo 20 de la voi insa diferenta e mare intre voi si un trib mult mai mic ca voi..noi stim sa jucam,noi stim sa facem aparare si atac in sate diferite si noi nu atacam cu sate full de aparare.daca vroiai trib bun ramaneai in just si dadeai in cine ai tu chef
 

DeletedUser

FRATILOR...eu p unde am fost mi-am facut treaba de jucator profesionist....NU am luat niciodata pomana(mam prostit acum de *** am intrat in united)...dar pt k mai exista si viata in afara de jocu asta,nu mai am timpu si rabdarea necesara pt a da atacuri,sau de a muta sprijinu prin sate...
 

DeletedUser

salmonella în data de 02.11. la ora 01:29
toata lumea sa atace nero2, in acest moment crioli este atacata de acest nomad al lumii clasice si tradator al vechiului EC...

dati fara frica, toata conducerea este de parte voastra, aveti pentru aceasta actiune absolut tot sprijinul nostru...

multumesc

salmonella


--------------------------------------------------------


Casper18 în data de 02.11. la ora 01:12
Daca aveti onoare, si va rog sa nu va considerati jigniti de aceasta intrebare, va anunt ca nero2 o ataca pe crioli.

Cei care aveti onoare faceti ce fac si eu, imi trimit tot ce am de atac pe acest player. Pentru mine nu conteaza punctele conteaza pritenia, conteaza ceea ce a facut aceasta fata pentru mine si pentru intregul trib.

Cu stima,
Casper


---------------------------------------


doar casper18 si ink 2 jucatori mai mici m-au atacat !!!!
 

DeletedUser

FRATILOR...eu p unde am fost mi-am facut treaba de jucator profesionist....NU am luat niciodata pomana(mam prostit acum de *** am intrat in united)...dar pt k mai exista si viata in afara de jocu asta,nu mai am timpu si rabdarea necesara pt a da atacuri,sau de a muta sprijinu prin sate...

de cand sa desfintat NWO....tu nu prea ti-ai gasit locu in vreun trib:p
 
Sus