~EC~

  • Autor subiect DeletedUser5712
  • Data de început

DeletedUser

Am cat se poate de multe legaturi cu lumea clasica, sunt o mafioata, sunt o Omerta ;)

Si da, ne-ai prins, este un razboi psihologic. Am realizat ca altfel nu poate fi invins EC-ul, decat daca daramam monumentul de bunatate si eleganta, pe aceasta Doamna a serverului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

un raspuns fair-play care ar trebui sa puna punct acestei nebunii "no sens".
 

DeletedUser

deja mi-e rusine sa mai postez, dupa ce ca ec-ul nu se pricepe la innobilari pe harta (in afara de cele interne) nici macar o replica buna pe forum nu pot da :(

totusi, eu vreau sa vad mai multi din minionii lui crioli pe aici, ei sunt destul de amuzanti

ar mai fi ceva, se pare ca de curand crioli a trimis si ea ceva trupe spre blu3angel
puteti fi mandri de conducatoarea voastra, participa si ea cu 8 fake-uri pe blu3angel (bine, sunt fake-uri d-alea nesimtite, cate 4 unitati de pe acelasi sat incolonate frumos, preabuna si educata doamna, sa stiti ca baiatul in cauza nici nu s-a prins ca alea ar fi fake-uri, nici vorba, el crede cu tarie ca alea ar fi atacuri extrem de puternice, date cu dezinteres pentru propriile puncte si dezinvoltura de catre acea mare doamna)

mi-am amintit, pe langa faptul ca nu a atacat niciodata nimic, nici nu am cucerit niciodata un sat pe care sa vina sprijin de la ea, si in afara de cuceririle pe satele ei proprii nici nu am auzit sa fi vazut vreodata cineva asa ceva
o adevarata rara avis aceasta doamna, nu exista in acest joc decat ca puncte (ma rog, si pumn de fier - ghioaga-n balta in conducerea ec)

un lucru pe care nu prea pare sa-l observe nimeni e ca exact la fel il venerati si pe castillo acum cateva luni, cam repede va schimbati obiectul de adoratie (o doamna poate face obiectul unei adoratii?)
e, ce pot sa zic, sic transit gloria mundi :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13326

Mycutzoce kuray, poate daca ai renunta la ideea ca EC iti sunt dusmani (de cand a decis blueangel inceperea razboiului), poate ai putea sa gandesti cu capul, nu cu mana (sper sa nu fiu prea subtil).

Da, exact ce ziceam, Castillo a fost un idol pentru multi, el a facut Lumea Clasica, el a facut EC. DAR PUNCT. S-a retras. O sa ramana mereu cu numele, jucatorii vechi il vor stii intotdeauna. DAR GATA. HO!

Acum crioli este conducatoarea, care de bine de rau, a reusit sa mentina tribul pe locul 1, la diferenta enorma fata de celelalte triburi, care in timp (asa cum fac si acuma), au incercat cu orice mijloace sa distruga tribul. Mycutzoce kuray, cred ca si tu daca ai interactionat cu ea, si nu ma refer la ATAC/SPRIJIN, ci ca persoana sa vorbesti cu ea, sa vezi cum se agita pentru fiecare SAT al EC, si in acelasi timp daca cineva din EC a gresit sa il pedepseasca drastic. Desigur, este si ea om, uneori mai greseste, ca deh, ce sa faci nu suntem roboti, insa pana acum in proportie de 90% a luat cele mai bune decizii, si toate deciziile pe care le-a luat, le-a luat pentru EC, niciodata in favoarea ei.

Noisette, cred ca sunt singurul care iti face pe plac si te baga in seama (ca vad ca asta incerci sa faci, sa atragi privirile asupra ta).
Sincer prefer o DOAMNA, decat o asa zisa MAFIOATA, care defapt din umbra conduce aceasta lume clasica :))
Promit sa nu iti mai raspund de acuma, ca si asa imi bat capul de pomana.
 

DeletedUser

Mycutzoce kuray, poate daca ai renunta la ideea ca EC iti sunt dusmani (de cand a decis blueangel inceperea razboiului), poate ai putea sa gandesti cu capul, nu cu mana (sper sa nu fiu prea subtil).

Punkishor daca nu sti ce afirmi mai bine taci, nu eu am fost cel care a decis inceperea acestui razboi.
 

DeletedUser13326

imi pare rau daca gresesc blu3, dar si tu ai fost cu ideea. Ti-am mai zis prin mesaje, daca Rhymes era, PHX nu ar fi declarat niciodata razboi EC.

Acuma urmeaza sa zici, ca toate deciziile au fost luate si sustinute de Rhymes. SE POATE, insa daca el era, nu ar fi fost razboiul.

Cat despre crioli, asa din experienta ta, si din antecedentele tale, ce parere ai despre ea? Si despre acest topic deasemenea ...

Te intreb pentru ca stiu ca poti sa fii obiectiv, si stii foarte bine momentul in care Castillo s-a lasat, si in ce situatie era EC-ul.
 

DeletedUser13185

Da, minunat mod de a mentine un trib pe locul I.
Faceti din triburile mai mici academiile voastre (cand zic mai mici, ma refer la locul 15-16). Le luati toti jucatorii mari si apoi renuntati la ei ca academie, renuntati la alianta cu ei. Nu va declarati dusmani pe fata, dar incepeti sa le luati si satele care le-au mai ramas.
Asta e scopul jocului? Sa ramaneti mari cu orice chip? Calcand pe cadavre pentru asta? Inselandu-va partenerii si aliatii atat de tare?
 

DeletedUser

am sa iti zic eu de ce nimeni din ec nu iti raspunde! in primul rand k nu mai exista ec si in al 2-lea rand sunt ocupati cu jocul nu cu barfele:)

spor la mancat... cu lingura!
 

DeletedUser

puNkishoR-, n-ai recunoaste o ironie nici daca te-ar musca de funduletz :rolleyes:
 

DeletedUser13059

Deci nu imi vine sa cred ce puteti sa ziceti. Sunt complet socat. Oare interesul vostru, celor din afara ~EC~ este de a o aduce la spitalul de nebuni pe crioli? Eu in locul ei nu as rezista.

Noisette, ai vreo treaba cu Lumea Clasica? NU? si atunci?

Stil Ostil, ar trebui sa stii mai bine. Exact cum a zis crioli, Castillo a lasat tribul EC, cand a vazut ca nu mai poate face fata. Cred ca 90% din tribul de atunci s-au rugat la propriu de Castillo sa nu renunte, ca el ESTE Lumea Clasica. Insa el a dat raspunsuri banale, sictirite.

Cum trebuia sa lase cuiva tribul, a lasat tribul cui a crezut ca este cel mai bine, si anume crioli. Exact cum Castillo a avut incredere in crioli, aceasta a dovedit ca este mai mult decat o lidera, si a remediat situatia in care era ~EC~.

Apoi Castillo a venit inapoi dupa 98251769851279581 de zile, si dupa ce i-a spus lui crioli CA EL NU MAI VREA NIMIC DE LA TRIB (asta cand s-a lasat), acuma a revenit, si dupa ce a lasat tribul la voia intamplarii, pur si simplu fara sa ii pese despre ceea ce se intampla cu el, vrea sa fie tratat la fel. Apoi, ca asa vrea el decide sa desfinteze tribul. NOT FAIR. Nu mai are nici macar 1% merit pentru tribul de acum.

Se prea poate ca crioli sa nu atace, insa nu in asta consta abilitatea de conducator. Unii stiu mai bine cu capul, decat cu sabia.

Felicitari crioli. Esti cea mai buna conducatoare dupa lumea clasica. Tine-te tare, nu te lasa influentata de toti acesti "jucatori" care se baga in seama cu scopul sa te darame psihic.




cred ca esti fanu ei ...... oricum crioli ar trebui sa de dai afra din trib ca toate satele ce le ai u akm nu le-ai luat ca ai luptat pt ele..... asta ar trebui sa ti minte cel mai tare ... si **** dc iti zic asta ca si asa nu pricepi u esti visatoare ca esti conducatoarea unui trib de locul 1 ... care defapt lai furat ....


imi aduci aminte de alta sefa asa cu vise mari... claponet... care sa dus si ea akm asa va fi si soarta ta ... pe triburile sunt maxim 15 femei care stiu sa joace klumea acest joc si u esti departe de acest prim 15 .... te clasezi pe la utlimile locuri pe akolo sau **** daca prinzi locul pe akolo ca ii prea bun pt u .... ai avea 1 singura obtiune care te-ar salva cu glorie de aici .... setari ---> stergere cont ---> bagi parola si ok si ai rezolvat totul .... deci bafta .... sper sa te gandesti la oferta mea ...
 

DeletedUser

eu tot ma intreb ce va intereseaza pe voi ce e in ograda altuia? ce ar fi sa va vedeti acolo frumos de joc si de tribul vostru si sa ii lasati pe alti sa joace cum stiu... sa fie oare invidie? da cred k asta este!

acest topic incepe deja sa nu isi mai aiba rostul aici!

o seara buna!
 

DeletedUser

raul82io ai inceput si u acum sa joci si te-ai gandit k ai face o impresie buna aparand aici cu ceva posturi cu o parere de partea majoritati?
 

DeletedUser13059

raul82io ai inceput si u acum sa joci si te-ai gandit k ai face o impresie buna aparand aici cu ceva posturi cu o parere de partea majoritati?

lol u crezi ca eu joc cu nicku ala ? :))


ala ii asa ca sa isi omoare altii trupele in el ... dar in fine am fost in ec de cand sa infiintat si akm vad ca a ajuns de rasul lumi ... adik nu ca tribul ar fi ajuns ci daor crioli .... cred ca daca ma uit mai bine am eu mai multe pct la atacatori si aparatori decat ea ...
 

DeletedUser

observ... sa isi omoare alti trupele... 14.000 de puncte k aparator.. cont facut de o sapt:) in fine nu ma bag asa cum ar trebui si voi sa faceti...
parerea mea e k fiecare joaca cum stie si cum poate si k nu va intereseaza pe voi prea multe aspecte!

spor la joc!
 

DeletedUser13059

observ... sa isi omoare alti trupele... 14.000 de puncte k aparator.. cont facut de o sapt:) in fine nu ma bag asa cum ar trebui si voi sa faceti...
parerea mea e k fiecare joaca cum stie si cum poate si k nu va intereseaza pe voi prea multe aspecte!

spor la joc!

astazi ma atacat unu din tua de 1.8 mil si a murit eroic ...
 

DeletedUser

punkyshor ca sa'ti raspund la intrebari, eu nu am decis pronirea razboiului cu Ec singur , acolo au fost mult mai multe la mijloc cine a fost atunci in EC sau phx cam stie povestea ce s'a intamplat nu are rost sa mai scriu degeaba.In plus acest topic nu este despre asta , iar referitor la crioli :rolleyes: pana acuma cateva zile nu am interactionat cu ea deloc si nu am cunoscuto , dar acuma de 2-3 zile am mai discutat cu ea si e foarte de treaba ca persoana si e un foarte bun conducator de trib care stie sa organizeze atacurile...daca crioli nu prelua tribu cand a plecat castilio, EC urma sa se destrame aia e sigur.

Iar pt restu care isi racesc gura degeaba si aduc numa injurii altor jucatori sau jigniri mai bine taceti din gura si vedetiva de joc nu mai criticati atata lumea sau pe crioli, ce a organizat crioli in date de 23:09:2008 la ora 2 pe mine nu cred ca s'a mai intamplat pe toata lumea clasica vreodata , au venit la ora 2 , 1000 de curatari cu nobil instant in decurs de 2-3 minute, oricat de mare jucator ai fi la un asemenea atac nu poti sa rezisti fara sa nu pierzi nimic.Si terminati cu msg pe privat catre mine ca am fugit sau alte kestii ,cand faceti voi 15 mil. pct la aparatori intr'o singura noapte si sa treceti prin atatea atacuri cate am avut eu in 4 zile mai vorbim, pana atunci ciocu mic si vedetiva de joc.
 

DeletedUser

parere

Sincer eu cred ca si adversarii trebuie respectati ... daca merita bineanteles. Churchill zicea "razboiul este pentru gentlemani". De aceea indiferent ca blu3angel mi-a fost adversar, asta i-am transmis eu:

Casper18 în data de 24.09. la ora 20:51
salut man.

Nu ne cunoastem, probabil daca nu era acest atac organizat nici nu am fi vorbit vreodata.
Ceea ce vreau sa-ti spun, pe scurt, atat din partea mea cat si din partea unui bun coleg si prieten salmonella, este faptul ca esti un player bun, alaturi de care ne va face oricand placere sa luptam.

Ceea ce ai reusit u noaptea trecuta, sa limitezi pierderile la un numar zic eu, insignifiant, fata de numarul si amploarea atacurilor, este de toata lauda.

Din pacate JUST-ul nu realizeaza ce a pierdut.

Respect,
Casper18
salmonella
 

DeletedUser

punkyshor ca sa'ti raspund la intrebari, eu nu am decis pronirea razboiului cu Ec singur , acolo au fost mult mai multe la mijloc cine a fost atunci in EC sau phx cam stie povestea ce s'a intamplat nu are rost sa mai scriu degeaba.In plus acest topic nu este despre asta , iar referitor la crioli :rolleyes: pana acuma cateva zile nu am interactionat cu ea deloc si nu am cunoscuto , dar acuma de 2-3 zile am mai discutat cu ea si e foarte de treaba ca persoana si e un foarte bun conducator de trib care stie sa organizeze atacurile...daca crioli nu prelua tribu cand a plecat castilio, EC urma sa se destrame aia e sigur.

Iar pt restu care isi racesc gura degeaba si aduc numa injurii altor jucatori sau jigniri mai bine taceti din gura si vedetiva de joc nu mai criticati atata lumea sau pe crioli, ce a organizat crioli in date de 23:09:2008 la ora 2 pe mine nu cred ca s'a mai intamplat pe toata lumea clasica vreodata , au venit la ora 2 , 1000 de curatari cu nobil instant in decurs de 2-3 minute, oricat de mare jucator ai fi la un asemenea atac nu poti sa rezisti fara sa nu pierzi nimic.Si terminati cu msg pe privat catre mine ca am fugit sau alte kestii ,cand faceti voi 15 mil. pct la aparatori intr'o singura noapte si sa treceti prin atatea atacuri cate am avut eu in 4 zile mai vorbim, pana atunci ciocu mic si vedetiva de joc.


cel mai bun in jocul asta ca aparator stim cu totii ca este Kabaluss.el nu avea forta sa se apere cat ai avut`o tu.era intrun trib mai mic il ataca tot ec-ul si el la randul sau avea puncte mai putine.el a rezistat luni de zile.atacuri zilnice.tu ai rezista luni de zile daca ai avea 15 sate in mijlocul dusmanilor?NU cred.asa ca ciocul mic si joc de glezne:)..faci off topic aiurea
 

DeletedUser

mda, pe forum esti activ, nu stiu cum esti si in joc.

My friend daca ai avea ideea cum este sa ataci sau sa te aperi, nu ai comenta.

Kabaluss a rezistat atat tocmai fiindca a avut putine sate. Aceste sate erau sprijinite de foarte multi amici de-ai lui din k-uri departate, inclusiv de cativa playeri din triburile atacatorilor, prieteni cu el de joc si care-i apreciau rezistenta.

De aceea nu compara apararea a 15 sate, asa cum spui, moral slab pentru atacatori, cu cele peste 500 ale lui blu3angel, imprastiate pe cateva k-uri si atacate de zeci de playeri. De asta spun ca e de apreciat, avand in vedere ca a pierdut destul de puntine sate avand in vedere amploarea atacurilor si numarul satelor de aparat.

Crede-ma ca stiu ce spun, daca te uiti la "acte jucator" la mine, intr-o noapte exact ca cea care a trecut, i-am luat lui Kabaluss 10 sate, si am participat in perioada aceea la disparitia LOW de pe k 65.
 

stou

member
Scor reacție
0
Ma vad nevoit sa intervin !!!
In primul rand draga jwst nu vorbi decat daca ridici 2 degete !!! Nu iti mai da tu cu parerea de unul sau de altul!!
Nu cred ca ai fost niciodata in situatia de fi sub asediu in felul a fost colegul meu !! Imi dau seama ca nici despre joc nu stii prea multe :
-15 sate le aperi mult mai usor decat 500 (infinit mai usor)
-Un jucator nu poate rezista pe "propriile picoare" mai mult de cateva zile daca este permanent sub asediu !! Nu iti permite acest lucru numarul de trupe plus frecventa atacurilor!!
-ETC,ETC,ETC,

Probabil nu ai vazut niciodata acolo in coltisorul vesel mai mult de 2-300 de atacuri de ti-ai permis sa iti dai cu parerea despre acest lucru!!
Asa ca am o rugaminte mare la tine mai usor cu parerile !!!
Casper18:) ce ai facut ai trecut in ~SUN~ :)??Ne doreai cu orice pret la dusman :)?Ca sa iti raspund eu la mesajul tau catre Blu3angel (daca era nevoie;) ):
Suntem constienti de valoarea fiecarui jucator de la noi cu toate ca Blu3angel nu este de foarte mult timp alaturi de noi !!Intradevar ceea ce i s-a intamplat este o lectie pentru noi .Ne-am supraapreciat si am si subestimat pe alaturi ,insa poate cu ocazia asta si Blu3angel si-a dat seama ca multi jucatori nu au cuvant :rolleyes:
Oricum felicitari ~Sun~ pentru ofensiva !!!
Va promit ca ne vom revansa cat de curand !!! Nu dorim sa va ramanem datori nu ne sta in caracter :)!!
:cool:
 
Sus