ECbUN vs Knight

  • Autor subiect DeletedUser15512
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15512

Side 1:
Tribes: ~NMZ~ ~E.C~ UNITED
Players:

Side 2:
Tribes: Knight
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,170
Tabăra 2: 1,068
Diferență: 102

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,300,986
Tabăra 2: 10,754,589
Diferență: 1,546,397

image.php




Iata ca am reusit sa recuperam diferenta, ba mai mult, sa trecem pe plus :)
 

DeletedUser15512

Si o statistica a tribului meu :)


Side 1:
Tribes: UNITED
Players:

Side 2:
Tribes: Knight
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 682
Tabăra 2: 373
Diferență: 309

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,145,107
Tabăra 2: 3,651,161
Diferență: 3,493,946

image.php
 

DeletedUser10929

hm, fara ofensa pt niciuna din parti, ca eu tin cu cei care platesc mai bine, dar statisticile astea nu prea arata o lupta inversunata, vorba aia "vorba lunga, saracie omului", ar putea functiona si ca "razboi nesfarsit, plictiseala de ambele parti"
 

DeletedUser4249

din cate stiu razboiul a fost dintotdeauna ..cu intreruperi de diplomatie...statistica corecta este asta

Side 1:
Tribes: Knight
Players:

Side 2:
Tribes: ~E.C~ ~E.C~A ~NMZ~ UNITED
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3,158
Tabăra 2: 2,007
Diferență: 1,151

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 30,543,356
Tabăra 2: 19,505,765
Diferență: 11,037,591

image.php
 

DeletedUser15512

hm, fara ofensa pt niciuna din parti, ca eu tin cu cei care platesc mai bine, dar statisticile astea nu prea arata o lupta inversunata, vorba aia "vorba lunga, saracie omului", ar putea functiona si ca "razboi nesfarsit, plictiseala de ambele parti"

In prima faza, ne-am luat-o bine, knight au calculat bine miscarea cand au rupt PNA-ul, au intuit bine ca lordkiller are satele goale in zona lor si ca nu are timp in 2 zile sa le retraga.
Dar am trecut peste hopul asta si, nu prea exista saptamana in care cate cineva din Knight sa nu ne ceara PNA ;)
 

DeletedUser10929

eu tocmai asta zic, ca fie e vorba de ultimile 3, 6 sau 24 de luni, statisticile nu arata o evolutie remarcabila. da, se castiga si se pierd sate de ambele parti, dar nimic care sa arate o lupta inversunata.
Greseala mea este ca fac comparatie cu ce stiu de acu' un an, doi, cu alti protagonisti si probabil intr-o altfel de lume clasica, dar bafta ambelor parti, ca sa castige a treia:)))

Intrebare(poate auirea, dar sunt in urma rau cu ce se intampla) dar celalata putere a clasicii, Familia Justice, unde sta in toata ecuatia asta?
 

DeletedUser

re

In prima faza, ne-am luat-o bine, knight au calculat bine miscarea cand au rupt PNA-ul, au intuit bine ca lordkiller are satele goale in zona lor si ca nu are timp in 2 zile sa le retraga.
Dar am trecut peste hopul asta si, nu prea exista saptamana in care cate cineva din Knight sa nu ne ceara PNA ;)

merita ceva comentarii :
1. ruperea PNA-ULUI a insemnat neutralitate nu RAZBOI ( in sensul trecerii familiei la dusmani). niciodata familia ECUN nu a fost trecuta la dusmani in tribul KNIGHT
2. cat despre saptamana cand cineva din KNIGHT cere PNA - acum depinde si cine cere :)
3.sunt momente in care functioneaza vorba lui huzy85 - "razboi nesfarsit, plictiseala de ambele parti"
 

DeletedUser

ce lupta incinsa...apropo, sorinel, vezi ca raquel este profesoara in materie de spam, cu off-topicul ma pot ocupa eu, este una dintre materiile mele preferate.

la spam inca incerc sa imi dau licenta :D

succes celui care-mi da o lada de stejar...vechi :D
 

DeletedUser15512

merita ceva comentarii :
1. ruperea PNA-ULUI a insemnat neutralitate nu RAZBOI ( in sensul trecerii familiei la dusmani). niciodata familia ECUN nu a fost trecuta la dusmani in tribul KNIGHT
2. cat despre saptamana cand cineva din KNIGHT cere PNA - acum depinde si cine cere :)
3.sunt momente in care functioneaza vorba lui huzy85 - "razboi nesfarsit, plictiseala de ambele parti"

1.O neutralitate extrem de belicoasa, as putea sa adaug, sa nu uitam cum ati tabarat pe lordkiller, adryan2, punkstar etc, erati foarte pregatiti sa o faceti, iar discutiile s-au purtat de ceva vreme inainte sa se intample. Nici noi nu va avem cu rosu aprins, asta nu inseamna ca nu este razboi, de facto :)
E ca si cum ne-am ascunde dupa deget, si cred ca suntem prea mari sa reusim asta.
2. Destul de multi o fac, chiar si dintre postatorii de p-aci ;)
3. La noi nu sunt astfel de momente. Momentele in care nu ne vedeti venind spre voi, sunt momentele in care trupele se refac :)
 

DeletedUser

1.O neutralitate extrem de belicoasa, as putea sa adaug, sa nu uitam cum ati tabarat pe lordkiller, adryan2, punkstar etc, erati foarte pregatiti sa o faceti, iar discutiile s-au purtat de ceva vreme inainte sa se intample. Nici noi nu va avem cu rosu aprins, asta nu inseamna ca nu este razboi, de facto :)
E ca si cum ne-am ascunde dupa deget, si cred ca suntem prea mari sa reusim asta.
2. Destul de multi o fac, chiar si dintre postatorii de p-aci ;)
3. La noi nu sunt astfel de momente. Momentele in care nu ne vedeti venind spre voi, sunt momentele in care trupele se refac :)

dap, probabil ai si tu dreptatea ta
nu am cum sa fac pe nimeni sa inteleaga ca nu a fost ceva premeditat. ca nu ne-am retras sprijinul din zona voastra este adevarat, nici voi nu l-ati facut
dar ce zici de raportul de mai jos, mai sunt vreo 10 (cred asemanatoare)
:)
http://roc1.triburile.ro/public_report/15f28a17988b337ded999e975809e939
 

DeletedUser4249

si cu ce afecteaza alea 200 sate? inca 5 sate atacate in plus?
 

DeletedUser10929

vai vai copii:)))

mai ca m-as amesteca si eu intr-un razboi, ca e plictiseala si nici dupa atata timp nu mi-am umplut tot timpul care il petreceam pe joc, doar ca acu', vorba unui inteligent "amic" de-al meu: "nu mai ai cu ce" :))) sper ca se referea la sate:))))))

bafta batausilor
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
Side 1:
Tribes: ~E.C~ UNITED ~NMZ~
Players:

Side 2:
Tribes: Knight
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 42
Diferență: 51

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 971,651
Tabăra 2: 149,416
Diferență: 822,235

image.php
 

DeletedUser15512

Puski, ~NMZ~ poate fi scos din ecuatie, au facut PNA cu Knight :)
 

DeletedUser4249

ai dreptate ...Tema ar trebui inchisasa si deschisa alta cu alt subiect deoarece nu mai exista familia ecun numele topicului nu isi are rostul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus