ECbUN vs Knight

  • Autor subiect DeletedUser15512
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15512

Pentru a nu aglomera forumul, vom mentine tema asta, doar cu nota ca NMZ nu mai intra in discutie :)
 

DeletedUser10929

wow, deja certuri conjugale? damn, iubesc idea asta de "familie", cam 90% din ele ajung sa se certe de la "ciolan" si din familie, nimeni nu mai asteapta sentinta judecatoreasca de divort, ci rezolva totul pe care naturala - "cel mai puternic supravietuieste". ce urmeaza? NMZ sa declare razboi fostilor conjugali:))
ar fi interesant de vazut
 

DeletedUser10929

:)
surpriza nu e mai atat de "surpriza" cat timp stiu mai multi de ea, si cand stiu mai multi e ca si cum intreaga harta ar stii!
si cu surprize ori fara, pot spune ca nimic nu m-ar mai surprinde pe clasica, nici chiar sa intru intr-o zi(cum nici nu intru foarte des) si sa ma trezesc si fara cele cateva sate ce le mai am:)))
 

DeletedUser10929

Incepand din seara asta, de la ora 19.30, tribul Gotii impreuna cu Knight formeaza familia KAMIKAZE.

Vom avea diplomatie comuna, ne vom distra impreuna si vom fi niste adevarati kamikaze pentru oricine are chef de joaca cu noi!


din ciclul "andreea marin"
 

DeletedUser15512

Da, in ideea acestei noi dimensiuni, solicit unui moderator inchiderea acestei teme. Se vor deschide altele, adaptate noilor configuratii.

PS: P., ne cereti si noua alinierea diplomatiei? Sau numai pentru NMZ a fost cererea?...
 

DeletedUser4249

nu este nevoie sa se deschida alta tema ...asta ce are doar ca mai adaugam si gotii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus