Echoes of Eternal Life

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: EoeL
Parte 2:
Triburi: Knight

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 120
Tabăra 2: 734
Diferență: 614

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 3
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 878,487
Tabăra 2: 2,762,341
Diferență: 1,883,854

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 159,995
Tabăra 2: 23,345
Diferență: 136,650

chart
 

DeletedUser

pet total:d

Parte 1:
Triburi: EoeL
Parte 2:
Triburi: Knight, Aka, tsuky, tsuki

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 120
Tabăra 2: 2,372
Diferență: 2,252

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 3
Diferență: 50

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 878,487
Tabăra 2: 10,148,056
Diferență: 9,269,569

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 403,227
Tabăra 2: 23,345
Diferență: 379,882

chart



Inca nu avem o saptamana de la formare:D
 

DeletedUser

te lauzi degeaba ,profitati ca ei sunt atacati de familia zen si altii :) daca nu erau atacati de catre ei nu te mai laudai asa tare :)
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: EoeL
Parte 2:
Triburi: Knight, Aka, tsuki, tsuky, Rvansa

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 176
Tabăra 2: 2,545
Diferență: 2,369

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 72
Tabăra 2: 5
Diferență: 67

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,264,529
Tabăra 2: 11,144,191
Diferență: 9,879,662

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 568,290
Tabăra 2: 42,425
Diferență: 525,865

chart
 

DeletedUser41102

florine las`o mai moale... cei din ak sunt practic fara trupe, au atacuri de peste tot.. cei din knight la fel..
 

DeletedUser11867

Eoel e trib mort in cateva luni va face fuziuna(cu cine?)...nu are unde sa se dezvolte...doar spre knight dar acolo se duc si Zen....
 

DeletedUser

Sincer cei din Clasic nu numai ca au jucatori buni,au si diplomati formidabili.Bravo lor,baieti destepti.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: EoeL
Parte 2:
Triburi: Knight, Aka, tsuki, tsuky, =Ak=, +Ak+

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 76
Tabăra 2: 63
Diferență: 13

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 2
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 579,475
Tabăra 2: 333,065
Diferență: 246,410

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 257,256
Tabăra 2: 19,080
Diferență: 238,176

chart


Aici mergem noi
 

DeletedUser40739

Tot din Aka va trageti si-o sa adoptati aceeasi metoda ca si a lor : fuziune cu cine se poate [ ceva de genul : apa lunga sa se ajunga ! ]
 

DeletedUser

Te lauzi cu statisticile astea? Ti-ai parasit tribul care avea razboi in toate directiile si l-ai atacat! Mari viteji sunteti voi.
 

DeletedUser

Te lauzi cu statisticile astea? Ti-ai parasit tribul care avea razboi in toate directiile si l-ai atacat! Mari viteji sunteti voi.

1. Eu am zis la orochimaru sa nu faca fuziunea dar a facut.
2.Eu i-am zis lui ori sa imi descafa si mie o granita sa atac, ca aveam daor albastru dar nu a vrut, atunci am iesit sa imi fac un trib cu coelgi din zona sa atacam in est, pentru o vreme, trebuia sa ne intoarcem, insa surpriza ei ne-au scos de la alianta si vreau sa ne atace.
3.Eu zic ca nu merita sa nu joci daca unele persoane nu te lasa..si la 1 din 2 fraze te ameninta/jigneste
 

DeletedUser

vezi ca esti cam curios=))

salut lovekryss asa de dimineata pe aici?
 

DeletedUser40008

:)) nu-l mai vedeai pe florinel p-aici daca ne atacam intre noi :))

... ce zici florinele ? :D
 

DeletedUser

Te lauzi cu statisticile astea? Ti-ai parasit tribul care avea razboi in toate directiile si l-ai atacat! Mari viteji sunteti voi.

Sunt curios si eu cum de se lauda ca ia sate de la niste conturi in stergere sau conturi pe care oamenii nu mai joaca :))))


florinele nu stiu de cine ati fost scosi de la diplomatie dar eu cand am intrat v-am trecut la diplomatie si am zis sa reveniti ca desfac pna-urile cu K45 desii stiam ca ne ducem detot la vale dar am vrut sa va fac pe plac

SI pana la urma cine erai tu sa ascult eu de tine cu cine fac eu fuziune si ce diplomatii fac eu??
Esti intr-un trib, respecti diplomatia si deciziile conducerii . Tu habar nu ai de strategie si te dai mare destept pe extern

Habar nu ai cat te faci de ras pe aici


Si am uitat sa trec ceva la razboiul cu Clasic, da ma dadeam mare viteaz pentru ca atunci mai avem ceva membri si pentru ca am avut incredere in cei din Legend si am crezut ca putem sa facem treaba buna la cum se laudau ei.

Ca mi-am luato in bot fix de la ei asta e, nu ma laudam ca imi venea mie asa

Oricum subiect inchis si am sa urmaresc si am sa rad de voi cum va desfiintati pentru ca nici atata onoare nu ati avut incat sa nu va atacati vechii colegi desii ei va aveau la aliati
 

DeletedUser

Oro nu face pe sfantu, de fapt tu ai vrut ca eu sa fiu atacat de akatsuki si de aceea ne-ai scos de la PNA fara ca eu sa stiu nimic desi in convorbirele dintre noi totul e oki, cand ai vazut insa ca mai multi au venit dupa o zi ne-ai retrecut la PNA.

Eu unu sunt de parere ca tu ca leader de trib nu trebuie sa tai spanzuri, ci ti cont de parerea jucatorilor, tu nu ai facut asta ai jignit tot, te credeai superior, cnad vorbeai cu cineva la a doua fraza era amenintat ca il concediezi si uite asa..

Si ca sa fii tu linistit EoeL nu vrea sa inchida lumea suntem o grupa de oameni care chetuim mai mult si ne pierdem vremea...
 

DeletedUser38231

Oro nu face pe sfantu, de fapt tu ai vrut ca eu sa fiu atacat de akatsuki si de aceea ne-ai scos de la PNA fara ca eu sa stiu nimic desi in convorbirele dintre noi totul e oki, cand ai vazut insa ca mai multi au venit dupa o zi ne-ai retrecut la PNA.

Eu unu sunt de parere ca tu ca leader de trib nu trebuie sa tai spanzuri, ci ti cont de parerea jucatorilor, tu nu ai facut asta ai jignit tot, te credeai superior, cnad vorbeai cu cineva la a doua fraza era amenintat ca il concediezi si uite asa..

Si ca sa fii tu linistit EoeL nu vrea sa inchida lumea suntem o grupa de oameni care chetuim mai mult si ne pierdem vremea...
"Si ca sa fii tu linistit EoeL nu vrea sa inchida lumea suntem o grupa de oameni care chetuim mai mult si ne pierdem vremea..."


asta e un nou fel de a spune ca sunteti mult prea slabi ca sa faceti fata , nu?


Si nu mai minti asa ma copilule ca poate te si crede lumea.

Prea faceti voi pe nevinovatii...


Claudiu - T B K M în data de 10.11. la ora 21:20
la noi la diplomatie apareti ca aliati. Vreau doar sa stiu cum ne aveti voi pe noi sa ma conformez.

brencus în data de 10.11. la ora 21:23
intreaba pe oro... de ce ne-a scos de la alianta,,,.

Claudiu - T B K M în data de 10.11. la ora 21:24
Aliaţi
[K] sfârşit
EoeL sfârşit


nu v-a scos nimeni...si oro nu stie nimic..renunta aici cred..deci voi cum ne aveti sa stiu si eu..

brencus în data de 10.11. la ora 21:26
noi neutri... si stai ca iti caut mesaju de la el ok

Claudiu - T B K M în data de 10.11. la ora 21:26
si la [K] tot neutrii?

brencus în data de 10.11. la ora 21:30
la ei nu

Claudiu - T B K M în data de 10.11. la ora 21:30
pai spune-mi si mie ce si cum ...am preluat conducerea aici si vreau sa refac ce se mai poate reface.

brencus în data de 10.11. la ora 21:36
pai ce sa face... spune

Claudiu - T B K M în data de 10.11. la ora 21:38
alianta nu prea avem de ce sa o facem...ca deocamdata nu avem obiective comune.

facem un PNA?

brencus în data de 10.11. la ora 22:20
hai ca am sa propun asta ok

Claudiu - T B K M în data de 10.11. la ora 23:19
sRj-.- astăzi la ora 23:17
Ma ataca [player]f0dorik[/player] si [player]breaz[/player]. De ce?

brencus în data de 10.11. la ora 23:21
pai inca nu vam pus

Claudiu - T B K M în data de 10.11. la ora 23:22
v-am scos si eu pana veniti cu un raspuns.

sa nu se creeze confuzie in trib.

brencus în data de 10.11. la ora 23:28
ok



mai usor cu minciuna ca iti creste nasul!..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

claudiule ma faci sa rad...trebuia sa fac scren shot. nu uita ca mie mia spus colegul meu de clasa ca suntem scosi... adica primadata ati vrut sa ne luati dupa ce am inceput sa dam in knight ne-ati scos de la PNA, apoi cand au venit mai multi in EoEl vi sa facut frica si ne-ai bagat iar la PNA/alianta.

Ar trebui sa stii ca eu nu fac afirmati nefondate....daca vrei uitate la privire generala cum am fost scosi la tine in trib..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus