Echoes of Eternal Life

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38231

"vi sa facut frica"

e un joc...nu exsta termenul de frica pentru mine aici.

dupa cum vezi inca sunt in aka , daca imi era frica plecam demult..dar am asteptat sa raman printre ultimii.


eu nu stiu cand ati fost si de cine ati fost scosi de la aliati...eu mereu v-am vazut acolo.
 

DeletedUser40008

Sunt curios si eu cum de se lauda ca ia sate de la niste conturi in stergere sau conturi pe care oamenii nu mai joaca :))))


florinele nu stiu de cine ati fost scosi de la diplomatie dar eu cand am intrat v-am trecut la diplomatie si am zis sa reveniti ca desfac pna-urile cu K45 desii stiam ca ne ducem detot la vale dar am vrut sa va fac pe plac

SI pana la urma cine erai tu sa ascult eu de tine cu cine fac eu fuziune si ce diplomatii fac eu??
Esti intr-un trib, respecti diplomatia si deciziile conducerii . Tu habar nu ai de strategie si te dai mare destept pe extern

Habar nu ai cat te faci de ras pe aici


Si am uitat sa trec ceva la razboiul cu Clasic, da ma dadeam mare viteaz pentru ca atunci mai avem ceva membri si pentru ca am avut incredere in cei din Legend si am crezut ca putem sa facem treaba buna la cum se laudau ei.

Ca mi-am luato in bot fix de la ei asta e, nu ma laudam ca imi venea mie asa

Oricum subiect inchis si am sa urmaresc si am sa rad de voi cum va desfiintati pentru ca nici atata onoare nu ati avut incat sa nu va atacati vechii colegi desii ei va aveau la aliati


:))) Ma faci sa rad... si noi din PNC am venit in clasic deci am facut fuziune si nu si-a luat o nimeni in bot.
Probabil nu stii sa comunici si nici nu stii sa ii motivezi pe cei care vin la tine in trib sa joace cu tine, asa ca nu te mai da lovit... probabil in bot ti ai dat o singur cu caracterul si comportamentul tau de suprem.
 

DeletedUser41102

Eu unu sunt de parere ca tu ca leader de trib nu trebuie sa tai spanzuri, ci ti cont de parerea jucatorilor, tu nu ai facut asta ai jignit tot, te credeai superior, cnad vorbeai cu cineva la a doua fraza era amenintat ca il concediezi si uite asa..

De aceea este un CONDUCATOR , pentru a lua deciziile ce ii priveste pe cei din trib, acum ca te mai sfatuiesti de 2-3 ori, dar asta nu inseamna ca fiecare actiune pe care o face un lider sa fie comuna cu jucatorii.
 

DeletedUser

De aceea este un CONDUCATOR , pentru a lua deciziile ce ii priveste pe cei din trib, acum ca te mai sfatuiesti de 2-3 ori, dar asta nu inseamna ca fiecare actiune pe care o face un lider sa fie comuna cu jucatorii.

normal ca nu fiecare dar cele importante trebuie discutate cum e o fuziune cu tribul dusman...
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: EoeL
Parte 2:
Triburi: Knight, Rvansa, Aka, tsuki, tsuky

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 37
Tabăra 2: 24
Diferență: 13

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 298,878
Tabăra 2: 91,284
Diferență: 207,594

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136,628
Tabăra 2: 0
Diferență: 136,628

chart
 

DeletedUser

rvansa e singurul trib care lupta pe acolo. Si de la aia ati luat in total un sat. In aka stie toata lumea ce este si knight-ul e pe duca.
 

DeletedUser

mda se pare ca am depasit unele asteptari, inca suntem pe harta..:d
 

DeletedUser

dapei stiu...asta is eu de pe extern:)

Pe extern sunt o persoana, in joc total alta persoana si aici nu ma refer la nume:D
 

DeletedUser

E luna cadourilor nu, de acum au inceput atacurile intre clasic si eoel:)
 

DeletedUser

Mai bine zis,ati incercat sa ne faceti un mare cadou! Ati vrut sa nu ramaneti datori de pe vremea cand erati AK si ce v-ati gandit?hai sa blindam granita cu cei din Clasic si sa dam in ei pe PNA .Poate ii indem cu garda jos si luam ceva sate,ca pierdem destule in zona TSS ,Styx ,etc.

oricum nu a trecut Craciunul,deci mai e vreme pentru cadouri si din partea noastra :D
 

DeletedUser

Mai bine zis,ati incercat sa ne faceti un mare cadou! Ati vrut sa nu ramaneti datori de pe vremea cand erati AK si ce v-ati gandit?hai sa blindam granita cu cei din Clasic si sa dam in ei pe PNA .Poate ii indem cu garda jos si luam ceva sate,ca pierdem destule in zona TSS ,Styx ,etc.

oricum nu a trecut Craciunul,deci mai e vreme pentru cadouri si din partea noastra :D

Da de aceea ati luat sate goale de la noris, camee, cristius..esti amuzant.,.
 

DeletedUser

Daca tot vi cu acuzatiile astea (care sincer sunt total false) adu si niste dovezi. Nu uita cate sate din fostii nostri inamici ati rezervat pe granita din nordul K44 iar noi nu ne-am bagat si v-am respectat rezervarile,desi depaseau si cate 1 saptamana pe 1 sat. Nu incerca sa arunci praf in ochi pe aici la oameni,k nu iti merge.
 

DeletedUser

frumoase vorbe..si magantu in ce trib a stat, de cine era blindat, ce trib nea amenintat ca se rupe PNA si ca atacati...ce era sa stam sa dam in magantu care e blindat de tot clasic si styx..

si eu personal i-am spus lui breaz sa stea cuminte si nu a mai atacat sa oprit la cateva atacuri de nu a luat sat, in schimb voi imd ati luat satele goale
 

DeletedUser

tu esti prea copil sa intelegi un lucru. magnatul a iesit de capul lui si a atacat ce a fost in apropiere ( a facut ce ar fi facut multi altii,atunci cand nu mai au ce ataca). Iar faptul ca magnatul a luat sate de la voi ,nu are nimci de a face cu NOI (Clasic-ul) ,nu noi am luat sate.El a luat sate,asta nu intelegi tu. Si ia pune rapoartele alea in care are magnatul satele blindate de catre Clasic?

sa uitam de georgeta care sta ca in puf pe defence-ul de la voi in fata atacurilor noastre? ce cauta CameE blindata cu cate 30k unitati pe satele de langa noi, tinand cont ca magnatul azi a atacat oamenid e la voi? Isi baga singura 30k unitati pe sate in cateva ore? Ciocu' mic si joc de glezne pana vi cu niste afirmatii adevarate la care poti aduce si dovezi .

sa nu iei personal reply-urile male,chiar nu am avut nimic cu tine pana acum,insa cand cineva vine si acuza fara dovezi,arunca afirmatii nefondate si baga in aceeasi oala un trib intreg pentru un player, nu pot sta fara sa nu ii dau peste nas.



Parte 1:
Jucători: magnatu
Parte 2:
Triburi: EoeL

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 93
Tabăra 2: 1,566
Diferență: 1,473

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 2
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 770,605
Tabăra 2: 9,641,779
Diferență: 8,871,174

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 94,855
Tabăra 2: 17,598
Diferență: 77,257

chart



asta de la magnatul

Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: EoeL

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 376
Tabăra 2: 313
Diferență: 63

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 1
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,735,050
Tabăra 2: 1,403,516
Diferență: 1,331,534

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,556
Tabăra 2: 8,803
Diferență: 9,753

chart



si astea de la CLAsic (privit ca un trib)

deci unde sunt satele alea care spui ca cei din Clasic le-a luat de la voi pe PNA?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-17.0% Ghinion

Noroc
Moral: 100%
Agresor: Sc0rn
Origine: ... (435|393) K34

Număr: 0 0 4713 0 98 2368 0 0 96 478 0 0
Pierderi: 0 0 41 0 0 8 0 0 1 4 0 0

Apărător: CameeE
Ţel(direcţie): A bronx Tale ! (434|392) K34

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100 1 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100 1 0

Spionaj
Resurse spionate: 0 0 0
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 20)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 15)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 20)
Tăietori de lemne (nivelul 30)
Mina de argilă (nivelul 30)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 30)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 10)
Unităţile în deplasare:

4000 1000 0 4000 1500 0 0 1300 0 0 0 0

Prada: 33.173 12.532 121.353 167.058/235.520
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 11
Distrugere prin foc de catapultă: Zid distrus de la nivelul 11 la nivelul 0
Indicaţie: Unităţile tale au fost spionate

» Introdu trupele în simulator
» Introdu trupele supravieţuitoare în simulator
Trimite mai departe mutare în altă grupă Şterge Exportă << >>

mama cate trupe avea camee, ce pregatit era cu trupe in deplasare..

cred ca magnatu a recrutat trupele de azi de dimineata. 20k din fiecare se fac in cazarma in 5 min..

Titlu iti iau satu. (***03 CAMELOT***) atacă ... (501|425) K45 modificarea numelui
Expediat 16.12.11 11:58:02
Trimis mai departe în data de: 16.12.11 11:58:43
Trimis mai departe de către: iti iau satu.
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-6.8% Ghinion

Noroc
Moral: 100%
Agresor: iti iau satu.
Origine: ***03 CAMELOT*** (506|424) K45

Număr: 0 0 0 0 286 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: magnatu
Ţel(direcţie): ... (501|425) K45

Număr: 20828 19081 0 23965 0 0 0 4664 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spionaj
Resurse spionate: 22.630 212.810 398.039
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 20)
Cazarmă (nivelul 25)
Grajd (nivelul 20)
Atelier (nivelul 10)
Curte nobilă (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 20)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Târg (nivelul 18)
Tăietori de lemne (nivelul 28)
Mina de argilă (nivelul 28)
Mina de fier (nivelul 30)
Fermă (nivelul 30)
Magazie (nivelul 30)
Ascunzătoare (nivelul 4)
Zid (nivelul 20)
Unităţile în deplasare:

0 0 5362 0 0 3265 197 0 261 36 0 0

» Introdu trupele în simulator
» Introdu trupele supravieţuitoare în simulator
Trimite mai departe mutare în altă grupă Şterge Exportă << >>
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dai edit ca nu se vede nimic:)

pai magnatul s-a pregatit singur,caci probabil asta avea de gand de ceva timp. Ai si alte rapoarte de la alti oameni din Clasic care stau cu satele blindate in granita pe paartea voastra?? El a avut un motiv sa se blindeze.Urma sa atace. CameE ce motiv avea sa se blindeze?? Oare acelasi? ;)) va dati singuri de gol :p
 

DeletedUser

era blindat came, e adevarat 110 unitati in sat e cu adevarat blindat...

Mda da magnatu la cat are ferma de e blindat asa? cu trupe propii
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus