Echoes of Eternal Life

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sa fim realisti putin, acest PNA dintre clasic si Noi era dorit doar de mine,brencus,radu cristiano si ramses..
Membri clasic mereu ne aminteau ca ei ne vor ataca,ca noi facem lucruri urate dar ma rog ideea e in felul urmator avem un razboi in acest joc si trebuie sa-l ducem cu capul sus, si va garantez eu ca EoeL va face o figura frumoasa, nu avem noi cea mai buna pozitie insa stiu ca Eoel are in componenta niste jucatori buni cu care va face fata o pierioada lunga de timp.
Tribul clasic e la fel ca noi, are vreo 20 de membri foarte buni, speram sa fie un razboi frumos insa inceputul nu e bun, dupa ce le-am facut un split cu vreo 1k spioni au refuzat forumul comun sa mai povestim cate ceva:)

Succes clasic, o sa aveti nevoie impotriva noastra:)
 

DeletedUser41102

Sa nu se plictiseasca cititorii punem si o statistica, si sa le spunem celor ce nu stiu ca EOEL a atacat pe pna de ieri dimineata, pacat ca nu le-a iesit faza.



Parte 1:
Triburi: Clasic
Parte 2:
Triburi: EoeL, [K]

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 7
Diferență: 21

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218,811
Tabăra 2: 68,648
Diferență: 150,163

chart


Succes !
 

DeletedUser

mda avem nevoie:

b]Parte 1:[/b]
Triburi: EoeL
Parte 2:
Triburi: Clasic, ZEN, Zezeni, ZUZU

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 85
Tabăra 2: 196
Diferență: 111

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 25
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 502,573
Tabăra 2: 989,296
Diferență: 486,723

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 157,451
Tabăra 2: 213,308
Diferență: 55,857

chart
 

DeletedUser12877

sincer sa fiu, uitandu-ma pe harta, nu prea ii vad ** pe cei din eoel. parerea mea este ca in scurt timp tribul ala va pica, fiind prins intre clasic si zen. nu cunosc foarte bine conducerea lor, insa vor avea nevoie de o colaborare extraordinara intre jucatori, daca vor sa supravietuiasca ceva timp pe harta, insa ma indoiesc ca vor reusi sa o scoata la capat din situatia asta.
 

DeletedUser

sa fim realisti putin, acest PNA dintre clasic si Noi era dorit doar de mine,brencus,radu cristiano si ramses..
Membri clasic mereu ne aminteau ca ei ne vor ataca,ca noi facem lucruri urate dar ma rog ideea e in felul urmator avem un razboi in acest joc si trebuie sa-l ducem cu capul sus, si va garantez eu ca EoeL va face o figura frumoasa, nu avem noi cea mai buna pozitie insa stiu ca Eoel are in componenta niste jucatori buni cu care va face fata o pierioada lunga de timp.
Tribul clasic e la fel ca noi, are vreo 20 de membri foarte buni, speram sa fie un razboi frumos insa inceputul nu e bun, dupa ce le-am facut un split cu vreo 1k spioni au refuzat forumul comun sa mai povestim cate ceva:)

Succes clasic, o sa aveti nevoie impotriva noastra:)


succes si voua.
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: EoeL
Parte 2:
Triburi: Clasic, Styx, ZEN, Zezeni, ZUZU

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 74
Tabăra 2: 195
Diferență: 121

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 27
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 396,114
Tabăra 2: 1,186,154
Diferență: 790,040

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219,160
Tabăra 2: 234,574
Diferență: 15,414

chart


He he:)
ce noroc a avut azi magnatu..ca am atipit si nu am dat spargerea inainte de recuperare:) oricum acum vin cu contul meu in granita:)
 

DeletedUser

ZICI CA VINE TSUNAMI , asa de plin de tine esti cand spui ca iti aduci contul in granita :(

Pentru tine doar atat: "lauda de sine..." ai inteles tu :)



Si nu ne intereseaza ce faceti pe celalalte granite,cat timp in razboiul Clasic vs EoEl&Co statistcica este de partea noastra.
 

DeletedUser

nu vine nimic, sunt un simplu jucator, totusi este interesant, toata harta credea ca in 2-3 zile disparem iata-ne inca suntem aici, o sa luptam cu tot ce avem si sper ca la final sa va amintiti cu placere de EoeL tribul care a putut ataca in toate partile:).
 

DeletedUser

nu vine nimic, sunt un simplu jucator, totusi este interesant, toata harta credea ca in 2-3 zile disparem iata-ne inca suntem aici, o sa luptam cu tot ce avem si sper ca la final sa va amintiti cu placere de EoeL tribul care a putut ataca in toate partile:).



cine ti-a zis tie ca toata harta a fost de parerea ca in 2-3 zilwe dispareti?:| Concluzia asta despre cei de pe harta ai tras-o tu probabil ,eu unul nu am vazut pe nimeni de la mine din trib sa spuna ca aveti 2-3 zile pana dispareti. Din contra s-a prognozat un razboi indelungat cu multe schimbari de sate si rasturnari de situatie, insa sunt sigur ca noi vom iesi invingatori. Asta pentru ca am incredere in oamenii mei si pana acum nu mi-au demonstrat contrariul:).

Succes si Sarbatori Fericite de pe acum !
 

DeletedUser

o sa fie un razboi frumos si destul de lung, acest razboi cred ca va mai angrena vre-o doua triburi .

Chiar daca nu stiu toti o sa le spun eu adevarul, sunt extrem de multe razboaie pe l26 doar ca nu sunt declarate, este o caracatita a razboaielor intre primele 10-13 triburi :)

o zi frumoasa
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus