Echoes of Eternal Life

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

deci dragul meu unknown ce sa zic esti un simpatic...:

Vii tu aici sa ne spui ca esti un jucator care rezista, de aceea ai 14 schimbari de trib asa joci tu, si ai uitat momentul cand ai venit si mi-ai scris ca vrei in EoEl si te-am acceptat desi baieti vroiau sa te atace, am facut ca ai dovedit ca esti un jucator bun.
Insa dageaba esti un jucator bun, daca iti abandonezi camarazii ca sa meargi unde ii e mai bine, din asta trag concluzia ca tu rezisti la caldurica unde iti e bine.

Dar ma rog sunt tot felul de caractere, bravo voua ca sunteti atat de grozavi, viitorul ne va dovedi multe, auziti nu vi se pare ca nu e totus fair play numai de 10 ori mai multi decat noi...de ce nu faceti toata harta o alianta vs Eoel?

O zii buna va doresc, o da voi nu aveti zile bune decat daca luati sate asa usor/moca..
 

DeletedUser

florinel nu esti perpicace deloc:)
macar ma cautai dupa poza de la profil.
eu te-am gasit dupa localitate pe tine, dar na e greu....
lasa-l pe saracul coleg in pace
 

DeletedUser

nu, eu ma uit la atitudinea de mare jucator..ma rog acestea sunt unii jucatori de-ai vostri
 

DeletedUser

acum o intorci ca la Ploiesti:)
tu vorbesti de caractere?
te-ai uitat in ograda voastra?
hai sa inchidem subiectul ca ma enervez deja si nu imi prieste spritzul apoi.
PS - cauta ca in postarile tale sa eviti numele de Styx, da?
 

DeletedUser

nu, nu am de ce sa evit, respect uni jucatorii precum eta carinae dar in rest nu imi pareti niste jucatori buni cu 20k pe sate...
hai sa fim serios un split nu ati fost in stare sa faceti, doar blindati toti pana-n dinti de TSS,..la un sat de atac de-al nostru imensa familie a voastra are 10 de aparare...asa ca nu ati dovedit nimic
 

DeletedUser

florinel, tinere, nu te mai bate cu pumnii in piept , ai uitat poate ca membrii Clasic nu au plecat-refugiat in alte triburi, majoritatea avem doar o schimbare de trib, spre deosebire de tine. Ce atragi tu pe extern e cam periculos , poate marginea.
 

DeletedUser

S-au certat eoel cu, clasic? Hmm, acum vreo 2 luni cand am intrat ultima oara pe aici prevestea cineva asta.
apropo, cine sunt Zuzu?
 

DeletedUser

Defapt eoel a rupt pna-ul cu clasic, i-au declarat razboi si acum plang ca sunt atacati din toate partile. Ati fost penibili ce ati cerut, sa fuzionam cu voi si dupa ce ati vazut ca nu merge ati incercat o alianta.
 

DeletedUser

Eu cand citesc ma abtin sa nu-mi fac cruce...serios florinele..ca esti obsedat de externul asta as putea spune...oare nu poti sa joci triburile si sa nu te mai afisezi pe extern...incerci sa bagi in aceiasi oala multe triburi...chiar daca te bateai cu pumnii in piept asemeni celor din Aka ....Eoel o sa aiba si ei un cuvant de spus....Eoel nici nu a inceput sa atace...Eoel in sus,Eoel in jos...iar cand o sa se apropie sfarsitul...o sa fluieri dupa Eoel-isti ca nu mai vezi nici-unul atunci pe aici.E un joc ...iar regulile sunt stabilite de catre jucatori...mai ales in cadrul unui razboi.Era si normal ca cineva sa puna piciorul in prag(sau mai multi)cand tu ridicai in slavi tribul de parca ar fi castigat lumea deja.In orice caz succes tuturor!Eu sunt mic,nu stiu nimic! :D

Edit:Aaa si inca ceva...ca tot ma uit peste postari si mi se pare absurd cam tot ce zici...de exemplu...cum sa aduci in discutie faptul ca un jucator are 14-15-20 de schimbari de trib...eu nu cred ca si-a parasit camarazii... poate doar atunci cand el a plecat din Eoel si a mers in Styx...poate asta te-a ofticat intradevar...nu toti jucatorii,dupa parerea mea,intra pe o lume in grup...si raman intr-un trib sau hai sa zicem maxim doua schimbari ....eu pe fiecare lume pe care am jucat...am incercat sa intru si sa vad unde ajung...in ce trib...pe lumea 9 mi-a zis cineva ca pe fiecare lume pe care joc sa intru in triburi diferite...asa cunosti mai multi oameni..mai multe stiluri de joc...e altfel cand exista si diversitate...si asta am facut si pot sa zic ca sunt multumit....nu am ajuns la conturi de milioane de puncte dar cat am existat pe o lume mi-am facut prieteni....tu pe alta parte ...incerci sa-ti faci numai dusmani.Stai putin si analizeaza ce o sa-mi reprosezi la aceasta postare...macar sa am ce sa citesc...pentru ca oricum nu o sa-ti raspund!Multumesc!

Edit:Si inca ceva..ca tot uit...incearca sa iti dai seama cu cine stai de vorba si dupa aia sa vii cu acuzatii aiurea...in juma de minut ti-ai da seama cine e Grabber.Bafta! :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Defapt eoel a rupt pna-ul cu clasic, i-au declarat razboi si acum plang ca sunt atacati din toate partile. Ati fost penibili ce ati cerut, sa fuzionam cu voi si dupa ce ati vazut ca nu merge ati incercat o alianta.
Pe bune tu le stii pe toate noroc ca in Clasic aveti o conducatoare demna si a oficiliazat razboiul
si mai termina-te cu figurile pe extern
 

DeletedUser

Pe bune tu le stii pe toate noroc ca in Clasic aveti o conducatoare demna si a oficiliazat razboiul
si mai termina-te cu figurile pe extern

Nu le stiu pe toate, dar atata timp cat in acea dimineata noi aveam atacuri de la voi si in acelasi timp erati la PNA nu cred ca noi v-am atacat primii. Si dupa ce ati vazut ca ati gresit ati cerut fuziune, alianta etc.
 

DeletedUser

ce atacuri ati avut ca eu unul nu imi aduc aminte ???
reimprospateaza-mi memoria
 

DeletedUser41102

daca esti asa uituc du-te fa-ti un control.. ca e ceva grav la misloc :)) tu cu breaz ati dat primii ma.. doamne =))
 

DeletedUser

pe bune ?? mie mi s-a parut ca , clasic-ul a dat primul in fine fie ca tine doar de data aceasta
 

DeletedUser

lasa-i noris, tu nu ii stii cum sunt ei..:) ei nu au dat primi in noi, ei au luat doar sate care din nou erau cu trupele la zen cum a avut camee dar ma rog..

De unu lucru sa fiti sigur ca inainte sa-mi vina sfarsitul am sa ma uit la ramasitele unor triburi fenomenale, care se lauda acum...
 

DeletedUser

Tribul Eoel va ureaza sarbatori fericite!

Chiar si celor din clasic care au refuzat PNA dintre sarbatori, cred ca cu satele pe care le vor lua cand noi nu vom fi online vor fi cu adevarati inpliniti.

Rusine celor care pun pret pe niste sate virtuale...

O zii cat mai buna ca eu ma pregatesc sa plec:)
 

DeletedUser35724

Seara buna!

Scurt si la obiect: Eoel nu o sa mai existe ca trib pana pe 1 feb 2012 , le-am dat eu vreo doua sapt in plus de la mine ca ziceam 15 ianuarie in mod normal :)
Sarbatori fericite si bafta Clasic :D

PS Magnatu numai miseleste stie sa ia sate, e adevarat...restul (astia din Eoel) cuceresc sate cu CARACTER, sparg sate blindate, etc... nu le place sa ia orice sat. Magnatule invata si tu sa joci 'adevarat', inceteaza cu miselismele astea :)))

Ba ce stie asta sa dea pronsticuri... hahaha :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus