Egalizare resurse

  • Autor subiect DeletedUser35131
  • Data de început

DeletedUser35131

Cred ca se poate incorpora in managerul de cont si un egalizator de resurse, avand in vedere ca multi folosesc managerul atunci cand sunt atacati, da degeaba daca iti fura resursele nu mai ridici nimic.. macar daca dam un ban sa fie o treaba pana la capat..
 

DeletedUser37151

nu vrei ca manageru de cont sa dea si la recrutat,sa si atace,sa bage si trenulete,sa puna si satele pe grupe,sa cerceteze si trupele,sa raspunda si la mesaje...ca doar tot dai un ban.
 

DeletedUser35131

Pun pariu ca nu ai vazut cont premiu decat gratuit :)

chiar recruteaza si chiar ataca singur
 

DeletedUser37151

n-are rost sa-ti raspund la replica aia...m-am lamurit.
 

DeletedUser24788

Contra. Deja cei care au o situatie financiara mai buna au prea multe avantaje fata de ceilalti ( printre care si eu) care nu joaca cu CP
 

DeletedUser

nu vrei ca manageru de cont sa dea si la recrutat,sa si atace,sa bage si trenulete,sa puna si satele pe grupe,sa cerceteze si trupele,sa raspunda si la mesaje...ca doar tot dai un ban.

daca AM le face pe toate pentru restul exista mastercard sau gonflabilele ( nu barci ci ... papusi )

Contra. Deja cei care au o situatie financiara mai buna au prea multe avantaje fata de ceilalti ( printre care si eu) care nu joaca cu CP

corect . auzim din ce in ce mai des afirmatia ' daca ai bani esti jucator mai bun decat altii ' . ideal ar fi o egalizare de sanse intre cei cu bani si fara prea multi bani . depinde de inno asta .

sunt alte propuneri mai utile noua care nu s-au regasit in update 7.3 :(

pana una alta puteti folosi noua optiune din targ de a atrage resurse din satele cu magazia plina in satele unde este nevoie

2r2c1te.jpg
rwp5dd.jpg
chiar mi-a placut chestia asta , am folosit-o seara pentru 130 sate iar dimineata venise mos craciun deja :p simplu , sortare dupa o resursa ( fier in cazul meu ) si apoi ... vedeti voi ce este de facut ;)

baobao esti primul pe care il aud ca vrea sa egalizeze resurse in loc sa le consume ( trupe / cladiri ) cand este atacat
 
Ultima editare de un moderator:
Sus