Eleganta versus.....

  • Autor subiect DeletedUser24331
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24331

sunt un pic "mirat" de actiunile si atitudinea tribului ~B~B~, pana mai daunezi am fost convins de existenta unui PNA intre triburile noastre, PNA care a incetat unilateral dar fara sa fim anuntati fapt care a generat o situatie destul de jenanta.
 

DeletedUser

Am avut PNA cu tribul tau pana in momentul in care "maria ta" a sprijinit regalul...
Dupa acest eveniment ati fost scosi de la diplomatie,nu-si au locul triburile cu doua fete pe acolo...
 

DeletedUser24331

Am avut PNA cu tribul tau pana in momentul in care "maria ta" a sprijinit regalul...
Dupa acest eveniment ati fost scosi de la diplomatie,nu-si au locul triburile cu doua fete pe acolo...

noi cu Regal aveam alianta
anumiti playeri care s-au plans de asta mai sunt pe harta pt ca am rugat sa nu fie atacati in spiritul vechii colegialitati, acum sincer imi pare rau pt ca eu unul sunt construit altfel
in alta ordine de idei de obicei se anunta o schimbare in diplomatie , dar asta nu este decat o parere personala si trebuie tratata ca atare
Pana la acest incident am avut o parere buna despre tribul vostru dar acum sunt foarte dezamagit de modul in care anumiti jucatori au ales sa actioneze
cand am iesit din regal am facut-o fiind cu inima impartita intre cele doua triburi
acum sincer trebuie sa le cer scuze fostilor mei colegi din Regal pt aceasta si sa le dau dreptate
 

DeletedUser29216

ce rost mai are....ce imi place de voi...va treziti la realitate km tarziu ..si tu si multi pe lm 13.
si uite asa...unii..altii...mai castiga putin teren...
dar ..repet..ce rost mai are.
 

DeletedUser24331

crash singura mea suparare este ca nu au anuntat
in rest decizia lor nu poate fi contestata
 

DeletedUser28619

Da, crashday ne trezim la cate o realitate in fiecare zi... pentru ca e mereu alta. Nu asta e problema!
Se pare ca sunt doua feluri de a intelege prietenia. In primul caz consideri prieten pe cel care nu conteaza prea mult ce gandeste, ce dorinte are dar in schimb iti e loial si face ce faci si tu pana-n panzele albe. In al doilea caz consideri prieten pe cel care-l respecti si te respecta pentru ce este si ce esti. Aici intervine de la sine acordarea liberului arbitru in a se exprima indiferent in ce tabara este. Cel care are astfel de prieteni ma intelege foarte bine...
Am intalnit pe jocul asta, inclusiv pe L13, persoane (chiar conducator de trib din top 3) care inteleg si aplica practic acest mod de camaraderie (cazul 2). Tot respectul pentru ei. Pentru ceilalti nu vom fi decat niste intarziati in a percepe realitatea...

Revenind la relatia cu BB.... s-a ajuns in aceasta faza deoarece am spus ca vom face un lucru la un moment dat ...si nu l-am facut integral. Din puncul meu de vedere e justificata actiunea lor si daca as fi fost in locul conducerii BB as fi procedat exact la fel. Nu cred ca trebuie sa explic prea mult cat de greu este ca un trib mic, intre trei triburi mari, sa mentina o relatie echidistanta si sa fie toata lumea multumita.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus