Eliberare

  • Autor subiect DeletedUser4901
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

oq13 esti unul dintre oamenii frustrati de pe L2 pentru care nu am nici cea mai mica farama de respect. Toata stima pentru aspirator si ce a fost Hell inainte de fuziunea cu WWizz si GT...din pacate ramaneti din ce in ce mai putini oameni de onoare si din ce in ce mai multe personaje de desene animate. Inca odata felicitari aspiratoare...ai iesit din mocirla inainte sa te manance......;) Multa succes in rl!!

ride ciob de oala sparta:p
 

DeletedUser

Craciunul viitor nu te mai iert...:)))

P.S. Cu "a" oq13 nu cu "i"...macar sa inveti si tu ceva dupa ani de zile petrecute pe triburile. :))))
 

DeletedUser

ce ar mai fi de zis?din punctul meu de vedere,aspirator nu a procedat corect.nu vreau sa fiu acuzat de subiectivism.am fost mebru divin,zimbru,hell si etoons.asta ca o paranteza,sa se vada ca am fost coleg cu mai toti playerii din triburile mentionate aici.
dar..aspirator nu a procedat corect,repet.si nu cred o iota cand zice ca s-a plictisit.si chiar de ar fi asa trebuia sa predea contul ca un bun camarad ce era.el nu a facut decat sa tradeze tribul lui si pe el insusi.buna sau rea,toons era familia lui in care a intrat de buna voie,nu DBD.trebuia sa nu accepte de la inceput si sa se duca in DBD.si chiar si mai tarziu daca plecadar sa facem cunoscut si alt lucru:cu aspirator au fost mari probleme si cand eram in hell.au fost jucatori care au plecat din cauza lui de acolo.la un moment dat s-a propus chiar excluderea lui,imi aduc bine aminte.asa ca problema ar fi la aspirator nu la toons,oq13 sau altii.ma opresc aici,sa nu zic ceva de care sa imi para rau.
 

DeletedUser8253

Rog administratorii forumului sa ia act de analfabetismul multor prescolari care posteaza in acest totpic si sa corecteze in limita timpului disponibil aberatiile gramaticale ce mi-au incretit privirea.
Va multumesc anticipat!
 

DeletedUser8416

In primul rand vreau sa spun ca in acest post nu sunt de partea nimanui, sunt neutru si imi spun punctul de vedere dupa ce am citit toate postarile voastre!

Consider ca aspirator nu a procedat corect... in primul rand prin prisma faptului ca a dat stergere cont si i-a anuntat intai pe cei din DBD si nu pe cei din tribul din care facea parte!

Un al doilea punct de vedere este acela ca: de ce nimeni din cei cu, care aspirator a jucat un an jumate (colegi de trib de atat timp din hell), nu l-a felicitat, nu i-a dat dreptate, nu l-a apreciat?! Ci numai dusmanii tribului din care facea parte?! (aici nu va puneti un semn de intrebare - si ma refer la cei din DBD in special).

Iar in al 3-lea rand ma adresez rautaciosilor din DBD, care au postat aici... mi se pare sincer normal sa existe rautatea asta si sa judecati GT si Etoons, atat timp cat suntem dusmani... daca erati unii dintre voi pe alt K si faceati parte din toons, era normal sa ii sicanati pe cei din DBD si invers... dar sincer, nu mai jigniti si nu va mai dati destepti pt ca prin astfel de gesturi nu faceti nimic altceva decat sa va dati arama pe fata si sa ne demonstrati ce fel de caracter aveti...

Atat am avut de zis, aspirator iti urez si eu mult succes in continuare in viata reala si multa sanatate...
 

DeletedUser

tema inchisa
pepito o mica vacanta, si mai sunt cativa care au primit avertismentele cu puncte si fara puncte
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus