Eliberare

  • Autor subiect DeletedUser4901
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12305

stiti ce se intampla, d-le oq? de la o perioada, se ajunge ca intr-o echipa sa nu mai conteze jucatorul, ci omul. deja nu mai esti un nick fara fond.
nu fac decat sa incurajez un om, care a decis ca unele lucruri sunt pur si simplu mai importante. si mai ales ca a decis sa nu mai tina seama de ifosele colegilor tai. pentru ca, trebuie sa recunosti, aveti niste specimene acolo de ma mir ca va suportati... de fapt, cine se aseamana se aduna.
 

DeletedUser

la fel se poate spune si despre voi ,asa cum noi avem ,,gasca" noastra si voi o aveti pe a voastra ,ionut allias aspirator se vede ca facea parte dina voastra ,ca dispunerea sa pe harta nu i-a permis sa mai ramana in joc asta e alta poveste intr-un alt topic
 

DeletedUser

In continuare nu ratati niciun prilej pt a va adresa injurii.Sunt curios sa vad cand vor inceta animozitatile astea.In fine ,personal il felicit pe ionut ca a putut sa ia in sfarsit decizia asta , dar mai bine mai tarziu decat niciodata... acum are mai mult timp pentru chestii mult mai importante decat rahatul asta de joc. Bafta Ionut!
 

DeletedUser12305

eu nu am quote: "gasca", ci o familie. pana la ultima spada si dupa ea, suntem alaturi unii de ceilalti.
cat despre ionut, nu poti avea dragoste cu de-a sila, cum incercati voi sa ii impuneti sa va placa. e greu de zdruncinat sistemul de principii al omului.
in concluzie, ti-ai uscat gurita de pomana, nu poti denigra imaginea lui in ochii celor care il cunosc.

bine te-am gasit, warchief!
 

DeletedUser5068

ooooo...sa traiasca domnu catalin...alaturi de ionut ...respectele mele!!!
 

DeletedUser

luati-l la voi de suflet si sa fiti fericiti impreuna pana la adanci batrineti , nu i-a impus nimeni sa stea alaturi de noi ,putea sa plece demiult cum au facut-o si altii ,doar ca frica de a pierde sate respectiv locul 1 a fost mai puternica ,in momentul cind latul s-a strans si a fost obligat de ,,familie "(asa cum spui tu ) sa atace dusmanul a dat dell halal moralitate,iar ca el mai sint si altii , cit despre ,,gasca " am vrut sa ma fac inteles si de tineretul care citeste acest topic ,eu personal folosesc termenul de familie virtuala
 

DeletedUser

bafta!

din cate vad eu aici, se da o discutie GT vs Hell & DBD , cea ce ne duce desigur la niste discuti contradictorii avand in vedere ca gt cu hell au fost in razboi, si inca mai arde acea "flacara" a razboiului sunt si discuti de genul asta din pacate. Ionut , imi pare rau ca te lasi, dar fiecare dintre noi intr-o zi se va lasa de acest joc mai devreme sau mai tarziu , am numai jumatate din satele tae si deja simt greul pe care il duci cu atatea sate, si responsabilitatile pe care le ai , te inteleg..intrunfel. Bafta in viata reala si sa ai parte de tot ce iti doresti, stiti cum e oameni buni, cand e finalul se uita "partile urate" si raman doar clipele frumoase..asa ca va rog sa lasati cerutrile la o parte ca totusi omul asta sa plece cu o ultima amintire frumoasa din ccapitolul "triburile". respect
 

DeletedUser

A ...inca ceva..eugene..mai laso in branza de treaba...nu mai intretine scandalul!Toata lumea cunoaste povestea...a jucat omul pe barba lui ,nopti zile,face ce vrea cu satele...la fel cum fac si eu cu ale mele...Poti sa ii aduci o urare,iar daca nu mai bine .... !Ca nu isi mai are rostul :)!Imi pare bine ca am nimerit butonul,atat ionut cat si eu!
 

DeletedUser

multumim de aprecieri si felicitari tie ca ai avut puterea sa renunti.la cat de infundat e jocul cred ca multi te vor urma curand
 

DeletedUser

Probabil o sa se manance intr`e ei baieti astia se v-a rupe noua "Familie toons" incurand dupa mine cred ca o sa mai dureze doar 2 luni maxim.
 

DeletedUser

Felicitarile mele catre Aspirator nu am avut sansa sa interactionam pe harta...dar..cred ca a luat decizia cea buna.

Poat acum intelege de ce multi din acvila au dat stergere cont..noi am inteles de ce cei din Wwiz au facut-o.


Bafta.
 

DeletedUser

Ma bucur sa vad ca sunt oameni care totusi ,in ciuda aparentelor, au dorit sa-l cunoasca cu adevarat pe Ionut. Insa ma intristeaza faptul ca multi dintre voi ati ascultat de gura lumii prosteste. Si nu inteleg un lucru: de ce acum cand isi sterge contul va treziti toti?:confused: Sa-l sunati, sa-l rugati sa nu si-l stearga ...sa-i adresati cuvinte frumoase sau urate, sa-i spuneti verde in fata s.a. Aceste lucruri puteau fi facute si inainte, nu acum cand pleaca! Iar daca aveati un pic de respect fata de voi insiva si fata de cei din jur, puteati lasa cu totii ura, egoismul si invidia pt ca macar acum, la plecare, chiar daca sunteti dusmani sau prieteni sa-i urati toate cele bune pt ca merita indiferent de ce ati auzit voi despre el! Si cum se spune: "Nu judecati o carte dupa coperta!". Cel mai bine este sa o citit mai intai asa cum unii din voi ati riscat pt a-l cunoaste pe Ionut si pt asta aveti tot respectul meu.;)
 

DeletedUser

orcum o sa ii duca dorul ;) si eu am dat stergere cont si stiu cum e;) orcum sa vede ca are tupeu.......... nu multi au curajul sa dea stergere cont!!

succes!!


http://www.bestworkhome.ws afaceri online

pote va tenteaza
 

DeletedUser

In continuare nu ratati niciun prilej pt a va adresa injurii.Sunt curios sa vad cand vor inceta animozitatile astea.In fine ,personal il felicit pe ionut ca a putut sa ia in sfarsit decizia asta , dar mai bine mai tarziu decat niciodata... acum are mai mult timp pentru chestii mult mai importante decat rahatul asta de joc. Bafta Ionut!



acest joc era mult mai frumos daca avea 9-12 continente ;)

da de lume se gandeste la bani dupa cont premium nu la joc!!!

100 continente =5-6 ani din viata peierduti in fata calcularului!!! ca sa ce? sa dam bani ca fraieri pe cont premium!!!
Daca tot vor bani sa faca ma lumea de 9continente si cont premiu obligatoriu!!!

da aici nu le convine pe 9k e prea putina lumea dureaza putin canci bani

asa ce zic ei 100k ca sa le luam bani!!!

noi ne injuram ca prosti si alti se distreaza pe bani nostri;)
+ca admini isi bate joc de noi!!!

au am luat ban pe forumu mare pt ca am zis unu jucator ca e virgin!!!
ROG ADMINI SA IMI ZICA CE JIGNIRE E ASTA!!
VIRGIN= adj. v. curat, intact, întreg, nativ, neamestecat, neatins, neînceput, pur.
Am dat mesaj pe privat sa ii intreb ce fel de jignire e ala la care primesc ban ca am comentat:))))

Orcum eu va urez distractie placuta ;) nu de alta da sigur iau ban acu.......
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16241

Mult succes in viata reala pentru Aspirator. Desi nu ai spus nimic de tribul EW si chiar daca suntem inamici respect faptul ca ai ajuns pe locul 1 si ai o retragere glorioasa, parerea mea.
 

DeletedUser

oq13 esti unul dintre oamenii frustrati de pe L2 pentru care nu am nici cea mai mica farama de respect. Toata stima pentru aspirator si ce a fost Hell inainte de fuziunea cu WWizz si GT...din pacate ramaneti din ce in ce mai putini oameni de onoare si din ce in ce mai multe personaje de desene animate. Inca odata felicitari aspiratoare...ai iesit din mocirla inainte sa te manance......;) Multa succes in rl!!
 

DeletedUser

Bafta in continuare Aspirator. Sper ca ne vom mai intalni, candva, undeva ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus