Eliberare

  • Autor subiect DeletedUser4901
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4901

Dupa mai bine de 1 an jumate de la inceputul lumii 2 am decis sa ma las...acu 2 zile am dat delete la cont...cu mentiunea ca toate satele au armata in ele si nimeni nu le ia moca precum sar crede...doar ca cei din dbd au aflat din prima seara de actiunea mea...acuma sa fac si eu o mica trecere in revista peste anul ce a trecut...
la inceput am fost un noob ca oricine altcineva ma perindam prin triburi faceam cam orice ca sa am eu castig...asta pana am ajuns in hell
acolo lam intalnit pe catalin(warchieff thrall) cel mai bun conducator dupa parerea mea si unul din cei mai buni prieteni...alaturi de el iuliatns soricelul hell-ului cu care am fost prieten o foarte lunga perioada si care acma sa lasat si imi pare rau ca nam apucat sa imi cer scuze pt anumite lucruri...alaturi de ei alti jucatori f buni si buni prieteni cu care am inceput o alta calatorie spre gloria acestei lumi atat pe plan personal cat si al tribului...
a urmat apoi recrutarea unor jucatori din wwizz....catalin sa lasat...unitatea tribului a inceput sa se zdruncine serios iar pana la urma sa ajuns la fuziunea cu dusmanii din GT...
nu am sa jignesc pe nimeni desi poate ar trebui dar fuziunea a fost cea mai mare prostie pe care am facuto eu...deoarece eu am propuso intrun moment de nebunie majora...si pe care am blestemato de atunci..in fine
presat de cei din etoons in nenumarate randuri...chiar banat din cauza lor(ncr0s din ghimes a venit personal sa imi ceara scuze pt ca a cedat insistentelor celor din etoons pt a-mi face ticket si in urma caruia am fost banat pe nedrept cred eu dar asta e mai putin important) precum si faptul ca ei sau pregatit din totdeauna de razboi cu cei din dbd iar eu nam fost de acord...urmata de dorinta lor de a ma innobila si alte porcarii..ma opresc aici

decizia de a da delete la cont nu vine in urma niciunei presiuni...am hotarat ca e timpul sa ma retrag de pe aceasta lume...am demonstrat ce am avut de demonstrat am plecat cu fruntea sus nicidecum cu coada intre picioare...
regretele mele se manifesta fata de prietenii care mau rugat cu insistenta sa nu o fac si totusi am facuto si iam lasat singuri acolo...dar e mai bine pentru mine...am pierdut multe nopti/zile/nervi pt jocul asta... a fost ca o eliberare...
o sa o simtiti cu totii cand o sa va lasati

-cei din dbd mia castigat respect si datorita lui catalin...care era f bun prieten cu ei de aceea am refuzat mereu sa lupt cu ei...sunt un trib unit si bun sper sa reuseasca tot ce vor...in special multumiri lui mikakka un prieten adevarat

-cei din leon...in ciuda unor altercatii sunt un trib ok...undertaker a fost sg mea dezamagire pt ca miam pierdut un prieten intro zi si speram sa nu fie asa

-cei din ghimes la fel altercatii si cu ei dar si lucruri bune..mai ales in ultma parte a jocului..succes

-despre atl nu pot spune multe..le urez succes

-despre ew-k66 sunt un trib de onoare condus de lulu2006 si droopyx tot respectul pt ei si pt demnitatea lor..succes mai departe

-despre circ au baieti de treaba si muncitori...succes si lor

prietenii mei cei mai buni de pe lumea aceasta:dark hunter,jo dark,alinabulina4,warchieff thrall,neolandezul,fifajr,incepatorul,erck,godhateme,mikakka,Fanu...unii mai noi precum GoDn600x dar si multi altii...

si acuma in incheiere mia facut placere sa joc cu majoritatea dintre voi si va urez mult succes in tentativa voastra de a cuceri lumea2


PS1:ray in sfarsit poti fi si tu primu...sunt convins ca nai dormit multe nopti din cauza asta dar acuma poti sa o faci linistit
PS2:ma gasiti pe lumea10 acolo voi continua sa joc

semnat...aspirator
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ADIO LUMEA a-II-a,ADio triburi!

Doar 2 jucatori au reusit sa imi ia cate un sat proprietate personala:maphy(fost avalon) si dark hunter(pe care cred ca o stiti cu toti)!

Va urez la toti succes si cat mai multe sate!



Imi voi aminti mereu de zilele bune din triburile RIP(unde se juca cum uni mari jucatori de pe l2 pot doar sa viseze) si Hell

PS:Imi cer scuze iuliei,stie ea dc!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

mult respect si pt incepatorul care si el a decis ca a venit vremea sa se retraga de pe lumea 2
 

DeletedUser

regrete

nu erai tu cel care trebuia sa se lase...erau alti care nu merita sa joace acest joc...multa bafta in viata reala si tot ce iti doresti sa devina realitate.
Respecte,Aleq
 

DeletedUser12305

toata stima mi-a castigat-o omul acesta, prin felul sau simtit de adresare, si prin faptul ca nu a mintit sau ascuns niciodata ceva de mine.
am fost alaturi la raposatul wwizz - greatest tribe on l2 :)) (o mica gluma), si de atunci pana in prezent, si probabil de acum inainte in alte imprejurari, vom fi prieteni, contrar tuturor zvonurilor care au circulat si vor mai circula despre cel care a reusit sa ajunga #1, si sa se mentina o perioada insemnata de timp.
ma bucur ca am ajuns sa il cunosc, si ma bucur ca a fost exact contrariul a tot ceea ce s-a spus despre el de gurile mari si lipsite de bun simt ale celor din GT, pe care i-a luat alaturi de echipa Hell - una dintre cele mai puternice de pe L2 - si alaturi de care flacara demonilor s-a stins.
tot respectul pentru faptul ca a iesit din toata mizeria asta guvernata de familia cartoon network, si mintile ei luminate.


long life to you my friend!
 

DeletedUser

intr-o zi nu o sa mai cunosc pe nimeni pe harta :(
imi pare rau de neintelegerile din trecut
multa bafta in viata reala
 

DeletedUser

toata stima mi-a castigat-o omul acesta, prin felul sau simtit de adresare, si prin faptul ca nu a mintit sau ascuns niciodata ceva de mine.
am fost alaturi la raposatul wwizz - greatest tribe on l2 :)) (o mica gluma), si de atunci pana in prezent, si probabil de acum inainte in alte imprejurari, vom fi prieteni, contrar tuturor zvonurilor care au circulat si vor mai circula despre cel care a reusit sa ajunga #1, si sa se mentina o perioada insemnata de timp.
ma bucur ca am ajuns sa il cunosc, si ma bucur ca a fost exact contrariul a tot ceea ce s-a spus despre el de gurile mari si lipsite de bun simt ale celor din GT, pe care i-a luat alaturi de echipa Hell - una dintre cele mai puternice de pe L2 - si alaturi de care flacara demonilor s-a stins.
tot respectul pentru faptul ca a iesit din toata mizeria asta guvernata de familia cartoon network, si mintile ei luminate.


long life to you my friend!

in afara de aspirator (cu care chiar nu am avut de a face pe harta ) in hell au fost juc pe care i-am atacat si care m-au atacat pe timpul cind eram in gt .Si-a pus oare cineva intrebarea de ce oare am putut sa devenim prieteni din dusmani ,sa ne intelegem si sa conlucram bine ,iar cu aspirator nu (nici fostul gt si nici vechii lui colegi de trib) ? intradevar ionut dupa o luna de razboi cu dbd cuvintele de lauda vad ca vin din partea lor si nu de la fostii si actualii tai colegi de trib ... mai bine ramaneai in joc si te alaturai lor ,pacat de munca titanica de 2 ani incoace in care ai inobilat toate conturile moarte de pe harta ! i-mi aduci aminte de teddyboy


pt aspirator ! daca nu stiai triburile e un joc de echipa ,faptul ca ti s-a oferit o sansa sa conduci un trib si nu ai fost in stare prin faptul ca ,caracterul tau lasa de dorit iar toti interlocutorii tai sint mai mici ca tine sau cel mult de seama ta (in viziunea ta ) dispretuind tot ce e in jurul tau spune mult despre tine ,i-ti urez mult succes in viata reala ,dar daca si acolo i-ti vei lasa colegii la greu fiind un individualist multe sanse nu o sa ai ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4901

aici nu e locul pt cearta dar ma indoiesc ca e asa cum zici tu iar oameni precum incepatorul fifa si alti cativa care sunt adevaratii draci nu cei adunati din nu stiu ce triburi precum wwizz zimbru sau mai stiu eu ce..sunt de acord cu mine si ce a zis mikakka...flacara demonilor a apus odata cu fuziunea cu voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

domnule aspirator de ce mati blocat pe lumea 10 te rog frumos descuiema
 

DeletedUser

atunci voi sinteti de vina ,nu dati vina pe altii ! cei care au vrut sa joace si care au fost juc defensivi multa vreme au demonstrat ca pot sa revina in forta ,cei de care-mi spui tu :| au fost niste legume ,nici cind eram in gt nu am fost atacat de ei ci tot de cei de care joc acum alaturi ,asta e adevarul ,poti sa te superi pe mine ....
 

DeletedUser4901

tu nai putut saintelegi cum de unii oameni pur si simplu nu au vrut sa joace cu niste distrusi ca voi..aici punem pct la discutie lumea sa posteze ce vrea
 

DeletedUser

inca odata i-ti demonstrezi ,,valoarea " : :)) distrusii de care vorbesti tu au dus timp de aprox 1an 1/2 cite 3 razboaie pe harta concomitent si fara sa dea dell la cont vreunul dovada statisticile jocului : atacator ,defensiv sate cucerite de la dusmani tu in schimb cind ti s-a cerut sa ataci pentru familia din care faceai parte te-ai codit ,iar cind nu ai mai avut de ales ai ales solutia cea mai simpla dell la cont :) felicitari maestre =))
 

DeletedUser4901

tiam zis sa iti vezi de treaba si sa nu mai spamezi aiurea pe aici tiai spus odata parerea acuma inchide gura
 

DeletedUser

Am invatat ca um om are dreptul sa se uite in jos la altul, doar atunci cand ar trebui sa-l ajute sa se ridice...
Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti Ionut! Eu ma bucur ca am avut sansa sa ne cunoastem!
Iti urez mult succes, mai ales in lumea reala!
 

DeletedUser

Nu credeam ca se va intampla asta vreodata, sa dai stergere de cont pe lumea 2, dupa atata munca depusa, nervi si nopti pierdute la pc. Din fericire el nu paraseste lumea 2 cu "coada`ntre picioare" , ci cu capul sus ...
Cine nu a avut ocazia sa il cunoasca indeajuns pe Ionut , il rog sa o faca si sa nu mai arunce vorbe in vant, sau de frustrare.

Aspirator, "invatacelul" tau iti ureaza mult noroc si sanatate in viata reala, sa iubesti si sa fi iubit ( ca e al naibii de bine ! :D)
 

DeletedUser

tiam zis sa iti vezi de treaba si sa nu mai spamezi aiurea pe aici tiai spus odata parerea acuma inchide gura

vocabular de ,,pusti smecher" :)

ultima postare pe topicul tau , i-mi pare rau ca am avut colegi ca tine care in loc sa invatati ce inseamna un colectiv ati preferat sa fiti individualisti ,nu punctele si primul loc i-ti asigura respectul in trib respectiv in viata reala ,dar asta e ,de acum in colo o sa ai timp sa inveti lucrul asta in real life daca aici nu ai apucat sa-l inveti ...

adio d-le ionut si i-ti doresc succes in real life mai mult decit aici pe triburi unde ai demonstrat ca esti un neadaptat
 

DeletedUser4901

multumesc la toti....si ultima completare...am facut odata o promisiune..hell va fi ultimul trib pt care voi juca pt l2...si asa a fost
 

DeletedUser12305

oq, las-o mai moale cu gramatica: "i-ti" - iti, se scrie legat, similar si "i-mi" - imi.
esti un frustrat si jumatate, ma bucur pentru el ca a avut caracter si a stiut sa nu se implice in toata mizeria asta pe care echipa gt o continua alaturi de stelele apuse wwizz.
 

DeletedUser

prefer gramatica mea de ,,2 lei " in loc de ,,vocabular de smecher " al lui aspirator ,


p.s. se pare ca totusi ai reusit sa citesti si sa intelegi ceea ce am scris ,iar de frustrare sa nu vorbiti voi aia de il ridicati in slavi pe ionut ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus