Elite Aliance

DeletedUser

Astazi a luat nastere familia Elite Aliance , formate din E~W, M.T. si |US|
 

DeletedUser

nu se stie inca :)) pai sa cucereasca cat mai mult care sa fie scopul =)) :rolleyes:
 

DeletedUser11242

Cu alte cuvinte , familia a fost infiintata pentru o mai buna colaborare intre voi si in prealabil pentru o mai usoara lupta impotriva O.S'ului si a celorlalti adversari ai M.T.ului ?
 

DeletedUser

sa ne asteptam si la un razbel mondial sau cerem prea mult :D:D:D
 

DeletedUser

deocamdata noi nu am avut treaba cu o.s. dar am colaborat tot timpul bine cu m.t. si am zis sa facem publica chestia asta..
 

DeletedUser

Cu alte cuvinte , familia a fost infiintata pentru o mai buna colaborare intre voi si in prealabil pentru o mai usoara lupta impotriva O.S'ului si a celorlalti adversari ai M.T.ului ?

Normal ar fi sa nu se bage cele 2 triburi in razboaiele MT-ului...dar :))
 

DeletedUser11242

Vor declara E~W si |US| razboi O.S. , sau ne veti trece la dusmani fara sa ne anuntati ? , se poarta mai nou :p
 

DeletedUser

hahaha, Lyon pai cu voi avem un mic razboi :>

stiu, dar pana acum nuprea m`am implicat pe lumea asta, dar vad ca devine interesant ... o sa iau si eu un sat in zona voastra... si acum vorbind on-topic, as fi curios de care parte ar fi in lupta asta a aliantelor LOD-ul
 

DeletedUser

noi am anuntat tot timpul in caz de razboi, dovada sunt cei din RB, la care am asteptat mai mult de o saptamana sa confirme, deoarece nu doreau sa rupa PNA`ul..
 

DeletedUser

E~W este un trib care traieste numai din razboaie... daca vom avea granita... va fi si razboi...
 

DeletedUser11242

Ei oricum nu aveau granite cu voi si s'au format peste noapte aceste granite datorita fuziunilor(daca le pot numi astfel) voastre cu IMMO si ONE ;)
Deci gandeste'te , ei oricum nu mai aveau ce ataca in zona , asa ca era inevitabil sa nu va declare razboi , doar nu puteau sa le declare razboi aliatilor :rolleyes:
 
Sus