Elite Aliance

DeletedUser

Asta ar fi normal ? Da... ia vezi cati s-au bagat in razboi cu noi pentru O.S. si mai vorbim dupa !

nu fac parte din nici un trib din cele implicate...dar odata ce incepi razboiul..sa fie un razboi cinstit nu mai bagi pe urma alte triburi sau faci familii ca sa-ti tina spatele..da acum fiecare cu tactica lui :)
 

DeletedUser

Ei oricum nu aveau granite cu voi si s'au format peste noapte aceste granite datorita fuziunilor(daca le pot numi astfel) voastre cu IMMO si ONE ;)
Deci gandeste'te , ei oricum nu mai aveau ce ataca in zona , asa ca era inevitabil sa nu va declare razboi , doar nu puteau sa le declare razboi aliatilor :rolleyes:

Imi place cum le intorci sincer ! Dar daca e asa cum zici tu nici E~W si nici |US| nu au granita cu O.S. deci sa inteleg k e inevitabil sa va declare razboi ?
 

DeletedUser11242

da' importanti va mai credeti ...

Imi pare foarte rau ca trebuie sa ma repet , dar trebuie sa intelegi pana la urma ;)

O.S. la un momentdat avea razboi cu:

M.T. - rank 1
ONE - rank 2
IMMO - rank 3

Si daca acum imi vei raspunde ca nu rank'ul conteaza , ce sa cred despre M.T. =))
 

DeletedUser

AVEA insa acum are DOAR cu M.T. si si-a adus si ( aproape ) toti aliatii sa ii ajute ! deci ...
 

DeletedUser11242

Imi place cum le intorci sincer ! Dar daca e asa cum zici tu nici E~W si nici |US| nu au granita cu O.S. deci sa inteleg k e inevitabil sa va declare razboi ?

Daca vom proceda si noi la fel ca voi , invitand masiv membrii din zonele lor , DA sa ne declare razboi , asa cum au procedat aliatii nostri :cool: , dar doar atunci :))
 

DeletedUser11242

AVEA insa acum are DOAR cu M.T. si si-a adus si ( aproape ) toti aliatii sa ii ajute ! deci ...

Cand eram in razboi cu cele "3 Mari Triburi" , eram chiar in mijlocul lor si uite ca printr'o "minune" am rezistat si pe langa asta , voi mai ne usurati si de tradatori , care la cea mai mica ocazie va vor trada si pe voi ;)
 

DeletedUser11242

Eu te'am intrebat , normal ar fi sa primesc un raspuns , sau ... :confused:
 

DeletedUser3633

Cand eram in razboi cu cele "3 Mari Triburi" , eram chiar in mijlocul lor si uite ca printr'o "minune" am rezistat si pe langa asta , voi mai ne usurati si de tradatori , care la cea mai mica ocazie va vor trada si pe voi ;)
Corectez 'erau'tu erai un anonim si faceai numai lucruri necurate :p pe vremea cand asa zisul O.S. purta razboiele deci nu stiu de ce faci atat tam-tam pe aici :confused:
 

DeletedUser11242

Corectez 'erau'tu erai un anonim si faceai numai lucruri necurate :p pe vremea cand asa zisul O.S. purta razboiele deci nu stiu de ce faci atat tam-tam pe aici :confused:

Am vorbit in numele tribului , nu neaparat in al meu ;)

Asta este ultimul citat pe care ti'l acord cersetorule de functii , nu din lipsa de argumente , ci din cauza faptului ca fara sa jignesti nu poti raspunde altfel :eek:
 

DeletedUser

Vor declara E~W si |US| razboi O.S. , sau ne veti trece la dusmani fara sa ne anuntati ? , se poarta mai nou :p

cred ca nu a atacat nimeni din E~W jucatori din OS, este cat de transparenta si publica familia MT US si E~W odata cu acceptarea apartenentei la un grup se accepta si "amici" :rolleyes:
:p
 

DeletedUser

Imi pare foarte rau ca trebuie sa ma repet , dar trebuie sa intelegi pana la urma ;)

O.S. la un momentdat avea razboi cu:

M.T. - rank 1
ONE - rank 2
IMMO - rank 3

Si daca acum imi vei raspunde ca nu rank'ul conteaza , ce sa cred despre M.T. =))


f. ** , bravo voua .

nu a fost clasamentul niciodata astfel , dar fie cum zici tu ;) .

oricum ati avut un mare avataj ... nucleul ... este mia greu cu un nucleu iprastiat pe 3 k-uri si granite asa mari , decat un nucleul pe 1 sg continent ;)

el muerto asta e ultimul post al meu in legatura cu o.s. aici .
daca ai nelamuriri sau chef de cearta te astept cu pm in joc .

s sa fie clar : familia nu e facuta pentru eliminarea o.s. . m.t are 8 razboaie declarate + inca vreo 3-4 tatonari cu alte triburi . nu inteleg de ce tot ai impresia ca tot ce face menthor se leaga de o.s.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11242

Deci pana la urma vom deveni dusmani cu intraga familie , indiferent daca ne veti anunta sau nu :p , dar acum sa vedem cat de mult ii va ajuta familia pe M.T.'isti , pentru ca sunt putin cam departe cele 2 triburi de noi.
 

DeletedUser3633

Am vorbit in numele tribului , nu neaparat in al meu ;)

Asta este ultimul citat pe care ti'l acord cersetorule de functii , nu din lipsa de argumente , ci din cauza faptului ca fara sa jignesti nu poti raspunde altfel :eek:

Pai nu mai ** de perioadele in care tu nu erai;:D (faceai numai magari); ca si cand ai fi facut tu ceva in O.S.macar din respect pentru colegi tai care au facut ceva....deci gura mica de aceea perioada...:p Nu trebuie sa te simti jignit insa nu ai facut mai nimic bun pe lumea asta in joc;;)
 

DeletedUser11242

f. ** , bravo voua .

nu a fost clasamentul niciodata astfel , dar fie cum zici tu ;) .

oricum ati avut un mare avataj ... nucleul ... este mia greu cu un nucleu iprastiat pe 3 k-uri si granite asa mari , decat un nucleul pe 1 sg continent ;)

el muerto asta e ultimul post al meu in legatura cu o.s. aici .
daca ai nelamuriri sau chef de cearta te astept cu pm in joc .

Important este ca voi ati dorit sa ne inconjurati , crezand ca astfel ne veti ingenunchia , dar uite ca 2 triburi alaturi de care ati vrut sa ne trimiteti la "mititica" s'au cam evaporat , ONE - nu mai este ca trib , dar jucatorii in mare parte sunt la voi , IMMO - exista ca trib , dar in rest , mare parte din jucatorii lor au intrat la voi , respectiv academia voastra.
 

DeletedUser

o:0:O ... mai uitate un pic pe statistici , fa o harta .. esti cam in urma ...

m.t. a avut intotdeauna statistica favorabila cu o.s. , asa ca...

oricum ti-am mai spus , daca ai nelamuriri cauta-ma pe privat.
 

DeletedUser11242

m.t. a avut intotdeauna statistica favorabila cu o.s. , asa ca...

oricum ti-am mai spus , daca ai nelamuriri cauta-ma pe privat.

Am afirmat eu ca nu este asa ?
Ti'am spus doar ce s'a intamplat cu cei care ne'au deranjat , de frica(poate:p) , au fugit la voi , cat inca sunteti pe picioare :p

Eu ti'am trimis un pm , dar daca nu raspunzi :eek:
 
Sus