Elite Aliance

DeletedUser

toata discutia asta a fost ca nu stiati daca va declaram razboi sau nu ? :>>>
 

DeletedUser11242

Eram doar curios sa aflu mai multe despre aceasta noua familie :)
Si apropo , voi imi aduceti aminte de Hunter's Alliance , formata din triburile: EMMO , 300 si L.O.D. , pe cat de repede a aparut , pe atat de repede a disparut =)):D
 

DeletedUser

sa lasam timpul sa decida... eu zic ca suntem destul de greu de scos... ** pt E~W ...
 

DeletedUser

Eram doar curios sa aflu mai multe despre aceasta noua familie :)
Si apropo , voi imi aduceti aminte de Hunter's Alliance , formata din triburile: EMMO , 300 si L.O.D. , pe cat de repede a aparut , pe atat de repede a disparut =)):D

pai cu un trib care se numeste emo :D astia se taie singuri imprejur tot tot tot :p:p:p...
acum revenind cu picioarele pe pamant, E~W nu a avut o confruntare directa cu OS (cu toate ca statisticile ne sunt favorabile :D:D:cool:) ramane de vazut pe harta cum se vor desfasura ostilitatile ... aici sunt doar cuvinte goale.:rolleyes:
 

DeletedUser11242

De ce razi de IMMOTIONATI , doar sunt infratiti cu fratele vostru , M.T. =))) :)) :D))

Oricum , cum spui si tu , timpul va decide soarta tuturor :)
 

DeletedUser

el muerto asta crede ca m.t face orice ptr a ingenuche os:eek: cum aveti si voi aliantza veteranilor (asa cred ca se numeste ca mi lene s ama uit:)) asa mai este o aliantza ....stii ce cred eu pana la urma???lumea 5 nu va fi condusa nici de os nici de mt!!!!....
 

DeletedUser11242

In primul rand va trebui sa descifrez maine ce ai vrut sa spui , azi nu mai am chef , ma bag la somn.

V'am anuntat , in caz ca poate mai asteptati vreun raspuns de la mine :p

Noapte buna tuturor celor care mai sunt pe forum la ora asta si nu numai :)
 

DeletedUser

Pai nu mai ** de perioadele in care tu nu erai;:D (faceai numai magari); ca si cand ai fi facut tu ceva in O.S.macar din respect pentru colegi tai care au facut ceva....deci gura mica de aceea perioada...:p Nu trebuie sa te simti jignit insa nu ai facut mai nimic bun pe lumea asta in joc;;)


Ciudat joc, TruscaAlex din aprilie 2008 nu vorbeste deloc la fel cu TruscaAlex din sept 08.
Cat de las poti sa fii sa te ascunzi dupa alt nume pentru ca nu cred ca sunteti aceeasi persoana.
 
Sus