EnemY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce parere aveti despre tribul EnemY?


Va face fata in razboiul cu C.K.?
 

DeletedUser

Aveti razboi cu C.K. ?
La ce le fac piratii nu prea mai aveti cu cine sa va bateti :)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Pai si de ce nu intrebi mai bine daca EnemY va face fata impotriva piratilor, sau aveti deja raspunsul ? =)

Despre C.K. nu stiu, cred ca mai sunt totusi acolo cativa membri care au un cuvant de spus, dar cred ca au moralul la pamant, le trebuie ceva motivatie :)
 

DeletedUser

EnemY anuntati toate razboaiele care le aveti sa stie lumea cand isi da cu parerea ce se va intampla cu voi, o sa rezistati sau nu. Respect si bere
 

DeletedUser28020

fiecare are opinia lui.eu zic faptul ca am facut din rahat bici.la inceput erau numai jucatori cunoscuti dar care jucau sub nick-uri diferite dar majoritatea s-au lasat.eu am o politica in a conduce in trib si am fost lasat sa aplic politica mea iar rezultatele se vad.multi nu dadeau tribului enemy mai mult de 1 luna de supravietuire dar am rezistat si o sa reziste tribul.am lasat tribul pe maini bune si cred ca mi-am facut datoria fata de acest trib pana acum ducand o munca foarte grea.totul depinde de ceea ce va face conducerea in continuare.si venind vorba despre razboaie...va zic eu ca nu mai sunt...s-au terminat...decat un razboi mai este..si unul care eu cred ca va fi de lunga durata si va fi unul frumos.succes tribului EnemY in continuare!voi fi alaturi de voi mereu!:)
 

DeletedUser2821

Da , erau jucatori la fel de cunoscuti ca tine :O ?
Si ne luminezi si pe noi , ce tactica fantastica ai aplicat ?
 

DeletedUser

nu mai comenta tu michele..ca hopatropa v-a rupt cate atacuri full..parca 5-6 din cate imi aduc aminte:)):))..
Tu ori esti cu capu ori esti cu capu, una din doua. Cam ce intelegi tu prin atacuri full? In viziunea mea de orb atacuri full se refera la nr maxim de populatie atac care se poate face pe un sat. A rupt el asa ceva? Deci vorba romanului..... Tzie tot 14 secunde iti ia sa ungi pateul
 

DeletedUser

Tu ori esti cu capu ori esti cu capu, una din doua. Cam ce intelegi tu prin atacuri full? In viziunea mea de orb atacuri full se refera la nr maxim de populatie atac care se poate face pe un sat. A rupt el asa ceva? Deci vorba romanului..... Tzie tot 14 secunde iti ia sa ungi pateul

:)):)):))..normal ca a rupt..frate nu te mai baga..daca nu stii,stai in banca ta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

nu mai comenta tu michele..ca hopatropa v-a rupt cate atacuri full..parca 5-6 din cate imi aduc aminte:)):))..

Esti tare dus "prietene" , deja ma enervezi , si nu am chef sa ma enervez cu toate cazurile pierdute , insa iti reamintesc ca nu noi am atacat , si daca immo au atacat si si-au rupt trupele ce ?
Extraordinar ce sa zic ,important nu e cate trupe ai pierdut , ci cate pagube ai facut !
 

DeletedUser

Da-mi coordonatele tale pe harta, asta daca mai esti pe acolo si o sa stau in banca mea, fara sa zic nik
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
da am uitat ca va trebuiesc cam 3 triburi sa atace inca unul sa trimita sprijin si inca vreo 4 triburi cu care aveti pna sa fiti siguri ca nimeni nu va ataca..am impresia ca o sa fiti respectati:))
 

DeletedUser

Esti tare dus "prietene" , deja ma enervezi , si nu am chef sa ma enervez cu toate cazurile pierdute , insa iti reamintesc ca nu noi am atacat , si daca immo au atacat si si-au rupt trupele ce ?
Extraordinar ce sa zic ,important nu e cate trupe ai pierdut , ci cate pagube ai facut !

pff daca nu sunteti in cunostinta de cauza...nu mai comentati.Habar nu aveti cate trupe ne-ati rup voi...o incercare patetica de al da jos pe hopatropa


Ne vedem in joc...nu am ce vorbi cu niste "pesonalitati" ca voi


P.S. Stii colectia 100 de personalitati...ar trebui sa fie 101 personalitati...special pentru tine;);):D:D

P.P.S. Omucuberbecul cauta-ma ...nu sunt greu de gasit...pe undeva pe acolo...pe harta aia mare...ma gasesti tu...esty baiat destept si stai in banca ta;);)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

da am uitat ca va trebuiesc cam 3 triburi sa atace inca unul sa trimita sprijin si inca vreo 4 triburi cu care aveti pna sa fiti siguri ca nimeni nu va ataca..am impresia ca o sa fiti respectati:))

Tu mai intai dute si invata ce e aia diplomatie , mai documenteaza-te si apoi sa comentezi .
Faptul ca mai multe triburi lucreaza in echipa este ceva de bine , nu de rau .
Pana una alta , v-am dizolvat , asa ca las-o mai moale .
Si nu am nevoie de respectul unora care habar nu au sa "lege doua spade " si sa joace triburile .
Cine ma cunoaste cu adevarat o sa ma respecte sau nu , dar un necunoscut nu isi poate da cu parerea.

@ciprian the war demon - Te-ai gandit in sfarsit sa nu mai vorbesti , perfect , ca prea trebuia sa ma cobor ca sa pot vorbi cu tine
.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26528

EnemY = Trib facut din recrutari peste recrutari care , cum a urcat asa o sa coboare in clasament .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus