Eoel vs T-j

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38225

numai de pe 19 il stiu eu si sunt sigur ca aia nu a fost prima lui nume :)))
 

DeletedUser4533

stirbule mai esti aici? am auzit zvonuri ca te-ai redirectionat pe alt cont :eek: ,de fapt s-a si confirmat.:D spor la joaca
 

DeletedUser4533

are are,Morocanosu08,vad ca te-ai bagat si la conducere,sper ca o sa ceri sprijin destul,altfel iesi din granita :)
 

DeletedUser38225

saracu de tine, de dragu tau as reveni, doar ca sa iti arat ca se poate si aici ce s-a putut pe 24 :)
 

DeletedUser4533

ca sa se poata?sa arati cat de bun strateg esti?sa cedezi satele dusmanilor ca asa e planul? te astept la joc,sunt curios cine e pe morocanu atunci de a ajuns direct la conducere.
 

DeletedUser36193

Helldrak ce ironic esti tu
Nu esti cumva inginios care joaca pe contul lui rugg ???
ahahhahhaa
________________
vaiiii
 

DeletedUser4533

eu joc doar pe conturile crescute de mine,nu am jucact niciodata pe un cont crescut de altcineva ;)
 

DeletedUser

sa mai punem si o statistica...

Parte 1:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B
Parte 2:
Triburi: EoEL, EoEL-A

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,909
Tabăra 2: 3,556
Diferență: 2,353

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104
Tabăra 2: 171
Diferență: 67

chart


parca numai e dracu asa negru...


Parte 1:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B
Parte 2:
Triburi: EoEL, EoEL-A

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 116
Tabăra 2: 130
Diferență: 14

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 4
Diferență: 16

chart
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Helldrake e iute ca piperul.. cine il inghite ramane cu usturimi ..evidente, in locuri pretioase :D :)))
 

DeletedUser4533

prespun ca se poate inchide topicul,t-j e desfiintat :)
felicitari 'eoel' :rolleyes:
 

DeletedUser43329

S-a desfiintat, dar jucatorii au ramas, doar ca intr-un trib cu alt nume..
 

DeletedUser

Daca tot mai e aici acest topic vechi, imi permit un comentariu: n-am mai jucat acest joc si nici n-am sa-l mai joc. Pentru o simpla distractie virtuala necesita prea mult timp, energie si sacrificiu, nu merita atata suparare si ura.
Mi-am cerut scuze in fata unor persoane, care desi numai cunostinte virtuale sunt oameni, iar in incheiere vreau sa-mi cer scuze fata de cei pe care nu i-am gasit pe Skype. Daca mai intrati pe aici, va rog sa ne iertati exagerarile, cuvintele dure, indreptatite sau nu.
Viata e e prea compilcata si pentru suparari de acest gen.
Sa fiti iubiti si fericiti!
 

DeletedUser

hmm ce vremuri...l31 cand m-am stresat si eu pentru lumea asta...artemis noi doi ne-am cam certat, cred ca am aratat ca niste copii, in ceea ce ai spus ai perfecta dreptate...e un joc unde nu trebuie sa te certi, sau mai rau sa iti pierzi noptile...
Eu poate in viitor o sa revin pe joc impreuna cu ceva membri din tribul care a fost EoEL...dar cu siguranta sper sa nu mai fac acele greseli incat sa pun suflet si sa ma iau la harta pentru un satuc.
Multa bafta tuturor, cat despre mine se cuvine ca si eu sa-mi cer scuze pentru ceea ce am facut pe joc si pe forum, am fost mult prea imatur..
Toate cele bune!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus