Eoel vs T-j

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

sti ce vreau sa vad in toata chestia asta, intr-unul din commenturi florinel zicea , citez ,, La noi nu e ca in Tj, sa se tipe dupa sprijin, la noi jucatori spun, numai gata imi ajunge sprijinul trimis'' Te cred si eu , cu o granita e normal, ce te faci cand apar 2, poate 3, sau chiar 4, sa vedem daca va ma zice cineva , gata e suficient sprijin :)
 

DeletedUser

da ionutze, acum nu mai e asa...insa eoel se bate in toata partile, suntem inconjurati de dusmani...
 

DeletedUser43196

Opa vad schimbari mari de trupe:)),ce patisi florinele nu mai esti asha sigur pe tiine?,ca acuma o saptamana te bateai in piept ca t-j pica;)
 

DeletedUser43570

ding dong ding dong, hai cu o recrutare hai cu o recrutare,,,,nici ai tai nu te suporta !!! iti bati joc de-un trib :))) ca ai tu mofturi. Pacat ca sunt oameni de treaba la tine'n trib care poate ar fi vrut sa joace ceva corect si sa continue jocul impotriva noastra, nu sa le bagi tu dusmani peste noapte :)))...dar nah, fiecare cu cat poate...radeai in hohote de tj ca pierde sate impotriva la 6 triburi :)))...tu ai 3 acum, ce te plangi ?! mai ai si margine...tjul e in mijloc...incepi searchul pe google dupa inactivi ?! cum ai facut pe vremea fame&eoel vs tj...nu mai sunt frate gata i-ai luat pe toti, ai lasat in carca fameului atacurile cat ai rezervat tu inactivii nostrii...nah bucura-te de ei acum...mai cauta in fame, in happy sau cum se mai numeste acum, poate gasesti si pe acolo...asa bagi o statistica ceva...

Omulet trist, tragi in jos un trib intreg din cauza propriilor manii de evolutie imaginara.
Mai bine pentru noi, tii ocupate alte triburi care ne faceau intradevar probleme. Pentru asta iti suntem recunoscatori aliatule
 

DeletedUser

da ionutze, acum nu mai e asa...insa eoel se bate in toata partile, suntem inconjurati de dusmani...

eee, ti se pare florinele, granita ta e jumatate din ce avem noi, ia baga nofa fame eoel si hiq la razboi sa vezi ce granita avem, totusi vreau sa iti vad maretul trib in actiune, pe mai multe fronturi
 

DeletedUser43485

eee, ti se pare florinele, granita ta e jumatate din ce avem noi, ia baga nofa fame eoel si hiq la razboi sa vezi ce granita avem, totusi vreau sa iti vad maretul trib in actiune, pe mai multe fronturi
Te rog frumos sa nu mai bagi tot tribul ca fiind maret, daca e cineva maret in trib, acela e florinel.
N-am iesit eu sau alti colegi sa ne batem cu pumnii in piept ca suntem cum spune florin.
A am avut si noi o perioada mai buna fiindca ne permitea harta, atunci florin s-a vazut cu sacii in caruta, dar desi e cunducator nu vorbeste el in numele nostru(adica nu gandim toti ca el).
 

DeletedUser38225

xander te plictisesti si mai pui cate un comment ?:)) nu prea ai respectat ce mi-ai promis :(

mai intru sa mai arunc un ochi si sa fiu la curent cu ce se intampla aici, nu imi spune ca si tu ai ce sa imi comentezi mie :D
 

DeletedUser43570

Te rog frumos sa nu mai bagi tot tribul ca fiind maret, daca e cineva maret in trib, acela e florinel.
N-am iesit eu sau alti colegi sa ne batem cu pumnii in piept ca suntem cum spune florin.
A am avut si noi o perioada mai buna fiindca ne permitea harta, atunci florin s-a vazut cu sacii in caruta, dar desi e cunducator nu vorbeste el in numele nostru(adica nu gandim toti ca el).

ia aminte florinel inainte sa te lauzi cu merite care nu-ti apartin! ai avut bafta de cativa jucatori buni care ti-au tinut granita regeste...
 

DeletedUser

na eu tin sa va multumesc foarte mult tuturor celor care ne-ati declarat razboi, am scapat de foarte multi inactivi, dar din pacate nr lor nu este nici macar pe jumatate, si tin sa imi dau jos palaria in fata jucatoriilor care s-au mobilizat si au avut incredere ca situatia se va remedia, in clipa de fata avem pierderi in granita cu nofa, ,,prieteni stiu dc :))) '' in rest toate bune si frumoase in tj, aceiasi fomisti care rup internele in 2, tipete de ajutor, fun fun si iar fun
 

DeletedUser

ionut e bine asa, sa ramenti un grup unit, si noi sa ramenem( mai avem vreo 2-3 care nu au ce cuata in eoel) si apoi sa ne batem cu toti:))
 

DeletedUser36193

Ai scos inactivi,nimic mai mult.Cu exceptia lui Ladylethal si Thepuppeteer,nimeni din conducerea Nofa nu a mai renuntat.Tu,ca si fostul tau trib, traiti numai din amintiri ca ati facut si ati dres dar cand v-o luati in bot cum s-a intamplat aici veniti cu scuze.Ca si pe forumul comun pe care l-am avut cat timp a fost alianta TJ-NOFA,postezi doar ca sa iti mai dezmortesti degetele ca nu ai nimic pertinent de zis.Pana sa te lasi,era de inteles de ce postezi erai pe harta dar acum ?


BAD
Puncte: 26
Loc: 5349
Trib:
» Scrie un mesaj
» În cartea de adrese
» Marchează pe hartă
» Invitaţie în trib
» Adaugă ca prieten
» blochează
» Actele jucătorului: (pagina externă)

Sate (1) Coordonate Puncte
satul lui BAD 656|727 26


Va treziti toti zmeii sa criticati pe altii ca iau interne,ca nu stiu ce fac aia si nu va convine voua dar nu va uitati ca latrati la poarta la care nu trebuie.NOFA,tribul pe care il iubesti tu atat, inca e pe harta dar nu pot spune acelasi lucru despre tine.Cand ne vom mai intalni pe harta o sa poti vorbi despre noi,pana atunci du-te si canta la alta masa.


Parte 1:
Jucători: BAD
Parte 2:
Triburi: NOFA, FRM

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 1
Diferență: 5



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41,902
Tabăra 2: 5,845
Diferență: 36,057

Umpleatea-si frigideru cu de toate ursule sa treci de iarna asta ...

Baga la cap ursule ca Ladylethal si-a luat-o in bot de la mine .....
Sa iti aduc aminte ca a fost un organizat facut de artemis pe cordii si ati mutat tot sprijin-ul la el
In zona mea ati ramas cheli si asa vam putut sa va scos jucatorii aia inactivi de care ziki ....

Scopul meu a fost sa o scot pe lethal si dupa m-am lasat asa ca nu ma intereseaza parerea nimanui si nici ce face T&J pe L 31 din simplu motiv ca nu a mai ramas nimeni din conducerea veche ...





Helldrake
Member

Data înscrierii:
January 30, 2008
Locaţie:
United Kingdom
Postări:
497

bad,zmeule,pe cine ai scos tu in 5 zile? si ce munca ai distrus tu?Nofa a fost consolidata inainte de razboiul cu t-j,nu uita ca nofa a scos r-s ul de pe harta care erau inamici mult mai puternici ca t-j (inainte de 500 recrutari)
tot ce tin minte despre tine e ca ai dat recuperare de la 20 ore pe un sat cucerit de mine cu cate 30 topoare si nobil si mai urlai si pe forum sa mai dea si altii.


ba tu cine naiba esti ?

Am impartit ceva pe harta de te bagi in seama cu mine ?
Va treziti sa va bagati in seama aiurea ...
Dar nea .daca esti bazat facem 1vs1 pe 33
___________________________
vaiiiii sa ales prafu de jocul asta :))))
 

DeletedUser4533

Scopul meu a fost sa o scot pe lethal si dupa m-am lasat asa ca nu ma intereseaza parerea nimanui si nici ce face T&J pe L 31 din simplu motiv ca nu a mai ramas nimeni din conducerea veche ...[/B
] uite ca a mai ramas lume si din vechea conducere,cu chiu cu vai dar suntem acolo.
nu am nici cea mai mica indoiala de abilitatile tale pe acest joc,de asta nici nu ma obosesc sa intru pe o alta lume,in special sa fac cu tine un 1v1 la inceputul jocului .decat sa te fac de ras te las sa te delectezi cu visele si vorbele tale de mahala.
nu stiu ce realizari ai tu impresia ca ai facut pe l31,dar din cate vad esti la 26 puncte.hai fugi pe l33 si incearca-ti norocul si acolo.
 

DeletedUser36193

helldrake habar nu am cine esti si ce vrei de fapt ....

atat iti spun :Vai de omul al carui nume este mai mare decat faptele sale

___________
vaiii
 

DeletedUser4533

nu ai cum sa ai habar,esti nub care a inceput de la lumea 20 incoace.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus