Epistola amorezata

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser37

Cu drag pentru aliatii LR...o mica sugestie

LR.Mare trib.Oameni si jucatori de mare valoare.Si prin mare inteleg 0:)

Ce s-au gandit ei?hai sa-i scoatem pe nubii din Insane atacand cu tot tribul.

Operatiune organizata chiar de aliata mea personala cu a carei legiune aveam pna local tot tribul.Si noi nu numai ca l-am respectat dar am si returnat sate cand au fost luate din greseala ...de ce...pentru ca avem obraz;).

In fine.Aceasta kiii care a organizat gluma asta de operatiunea:rolleyes:...de toata jena=)))...a fost aliata mea personala.Not anymore:)

Am avut majoritatea membrilor Insane tone de atacuri de tot felul..nu va mai spun cate dovezi de nubism absolut extrem..nu-mi place sa postez rapoarte si n-are sens..dar aseara radeam ca apucatul...: ))).Credeti-ma,sa fiti atacati de LR e mai tare decat daca v-ati duce la circ.Definetely something worthy to experience;)

Si-au rupt sute de fulluri cred pe noi.Am pierdut si noi cateva sate,intamplarea a facut ca eu personal sa nu.Numai eu am avut 250 de atacuri azi-noapte si Nienna aproximativ la fel.

Ieri aveam vreun milion la aparatori invinsi si Nienna vreo 500k...acum....

7 Valiusha 3,33 Mio.
iar
28 Nienna 2,18 Mio.

Si inca mai am atacuri:D


Scopul mesajului este de fapt simplu.Sa va avertizeze ca LR sunt un trib de scavengers si de nobilatori interni.Sunt varza la joc.Praf,nubi,no knowledge whatsoever.(Iar cei foarte,foarte,foarte putini care chiar mai stiu sa joace nu ies de frica din LR.Pacat.)Si mai ales sunt backstabbers din fire.Sub scuza voalata ca ce puteam sa fac,asa au vrut cei mari.ROFL.Si de fapt chiar ei organizeaza.Nu mai vorbesc ca-si nobileaza membrii intr-o veselie pentru absolut orice motiv de la faptul ca nu au putut ataca odata pana la optiunea de a parasi mirificul trib :rolleyes:.
Mi-e scarba de astfel de jucatori fara pic de cohones sau coloana vertebrala.



Multa bafta la lupta si sper sa luati decizia corecta in privinta acestui trib mamut.Singuri nu-i putem dobori.Dar macar ne distram copios.;)
 

DeletedUser

Am eu impresia sau a fost un fel de Operatiunea AR3S-sa-l trimitem la margine pe Valiusha? Cum de ai numai tu bafta asta?:D
 

DeletedUser37

Te rog sa nu mai faci greseli d-astea elementare:eek:...era operatiunea GD nu ARES:p
 

DeletedUser

Ah la naiba, am si uitat prin ce triburi am umblat odinioara:)
 

DeletedUser

Dap, foarte interesanta aceasta kiii si legiunea ei.
Cat timp au fost neutri cu Die. a respectat PNA-ul, nu a trimis un spion in directia noastra, mai mult, nu a trimis un lancier suport celor atacati de noi. Si-a vazut de treaba hartuind jucatorii din Die. aflati la granita si innobiland abandoane printre noi.
Odata cu fuziunea Die. - GoW si cu colorarea in bleu a tribului rezultat, s-a gandit ea mai bine si a hotarat ca pactul cu Insane poate fi calcat fara probleme: motivatia...asa au spus cei mai mari (evident, cat era in razboi cu Die. cuvantul "celor mari" nu avea aceeasi greutate). Asa ca intr-o dimineata ne-am trezit cu atacuri si de la minunata kiii si ai ei colegi. De unde si gandul ca poate poate este totusi vorba de lacomie si de lasitate.:rolleyes:

Cat despre atacuri...mda, au urmat tiparul LR: sute de atacuri nesincronizate venind si de la 70 de ore pe cat mai multe sate. Jucatori care au trimis curatari dupa nobili, jucatori care au trimis suport printre atacuri, jucatori care au trimis atacurile de la 9 ore, au observat ca satul era gol si au trimis nobili imediat (11 ore), urmati de suport de pe 6 sate. Era evident ca in cele 11 ore pana la sosirea nobililor zidul va ramane la 0 iau eu voi sta si voi plange iminenta pierdere a satului.:rolleyes: Well, iata ca viata e plina de surprize...sarmanii nobili gasindu-si obstescul sfarsit fara sa apuce sa zareasca luxoasele camere ale cetatilor mele.

Ati vrut razboi, aveti razboi. :)
Va dorim somn usor si vise placute, dragi vecini!
 

DeletedUser

Ce pot sa spun: poate doar un "la cat mai multe atacuri si cat mai putine pierderi! :D
 

DeletedUser5456

Fall of the Roman Empire

Toata lumea stie ca in LR is numa lasi si Noobi care is pe langa situatie :p

-mult si prost - asta ii cuvantu care ii caracterizeaza cel mai bine :D
-sistemul lor este asemanator cu cel comunist...
-sa mananca intre ei. Orbiti de lacomie o gramada de membri si-au inobilat vecini chiar daca au fost din Lr. Sistematic aceasta manevra sa repeta...("Mesaj pt toti membri din Lr: Stai linistit o sa vina si ziua ta :p")


Oricum acest trib nu o va mai duce mult pe cat ii de mare pe atat de iute va cadea, is o gramada de membri care is acolo doar din cauza ca nu au avut ce altceva sa aleaga.

Lr be aware
Tribul FRE o sa va distruga;)
 

DeletedUser

Vali... sa iti trimit suport, vreo 20 de nobili si 1 lancier (lancier care este de fapt al lui Orinoco?) :))))))))))

Ce sa zic... spor la tocat atacuri de la LR... sa cresteti cat mai mult, cu minim de pierderi! Cat pentru LR tot "respectul" ;)

Pentru LR... de ce nu va puneti si voi motto "Cu noi, esti ca si singur!"????? (dar daca il puneti tre sa platiti tribut lui Mortyy!)

PS: Stii tu nobili din aia alcoolici si cu gene de superman :) foarte buni in defense... am invatat de la madalin ;)
 

DeletedUser

Cat despre atacuri...mda, au urmat tiparul LR: sute de atacuri nesincronizate venind si de la 70 de ore pe cat mai multe sate. Jucatori care au trimis curatari dupa nobili, jucatori care au trimis suport printre atacuri, jucatori care au trimis atacurile de la 9 ore, au observat ca satul era gol si au trimis nobili imediat (11 ore), urmati de suport de pe 6 sate. Era evident ca in cele 11 ore pana la sosirea nobililor zidul va ramane la 0 iau eu voi sta si voi plange iminenta pierdere a satului.:rolleyes: Well, iata ca viata e plina de surprize...sarmanii nobili gasindu-si obstescul sfarsit fara sa apuce sa zareasca luxoasele camere ale cetatilor mele.

Sincer, si eu am plans citindu-te...de fapt, era ras cu lacrimi...:))
Bafta maxima!
 

DeletedUser

Bineinteles ca asa cum in politica se castiga electorat prin minciuni si afirmatii populiste asa si aici se pare ca se incearca acelasi lucru .
Ce vreau eu sa va spun, este ca de azi dimineata sunt atacat intr-una pe 3 sate de catre diversi membri Insane, si inca nu sunt in stare sa ia macar unul.
Imi vine sa le fac cadou unul la cate trupe de atac au pierdut, cred ca merita asta .
Am avut peste 120 de atacuri pe numai 3 sate de la cel putin 5 membri si au renuntat pe rand, lasandu-l pe marele Valiusha in continuare sa atace , fiindca restul se pare nu mai au cu ce ataca. Ultimele lor atacuri au fost cu trupe de aparare .
Referitor le PNA-ul despre se face referire mai inainte pot sa va spun ca era ceva de genul :"LR-ul sa nu atace Insane iar Insane nu va ataca pe Kiii si legiunea ei . In schimb Insane are voie sa atace restul LR-ului fara ca legiunea lui kiii sa poata interveni in vre-un fel". Asa s-au gandit ei ca ar trebui un membru LR sa joace, impotriva propriului trib, iar daca isi ajuta tribul e considerat tradator.
Iar Nienna afirmatia ca te-a atacat kiii este nefondata fiindca eu te-am atacat si ti-am luat un sat. Dupa care tu ai trimis atac de recuperare a satului , iar Kiii care e in trib cu mine nu cu tine, a trimis un atac de asemenea de recuperare a satului pe cand satul era in posesia mea fiindca stiam ca il vei lua. Bineinteles ca atacul ei a ajuns la scurt timp dupa ce tu ai intrat in posesia satului si poti afirma ca te-a atacat. Dar stim noi mai bine cum a fost.
 

DeletedUser

Stiti de ce se poate lua un sat foarte usor de la Insane? fiindca au trupele ca sprijin la valiusha , asta am constatat ieri dimineata cand mi-a ajuns ultimul nobil in satul pe care l-am atacat.
Agresor: nouintrat
Sat: 4.3 Mardale- (476|290) K24

Numãr: 0 0 0 0 0 50 50 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0


Apãrãtor: rooney01
Sat: 5.6 Dimmu3 (476|289) K24

Numãr: 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Trupele apãrãtorului, care au fost pe drum
0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Trupele apãrãtorului în alte sate
14. Diamonds and Guns (487|305) K34 6010 0 0 7090 0 0 0 1000 0 0 0 0
Pradã: 0/6290
Modificare de adeziune Aprobare scãzuta de la 15 la -8
 

DeletedUser

nouintrat a spus:
Stiti de ce se poate lua un sat foarte usor de la Insane? fiindca au trupele ca sprijin la valiusha , asta am constatat ieri dimineata cand mi-a ajuns ultimul nobil in satul pe care l-am atacat. bla bla bla bla bla bla bla:-@....
Nouintrat te felicit :rolleyes: culmea bah nene auzi sa mai trimiti si sprijin :confused: ...app da cate sate a-ti luat ? 11 la numar si alea cu un mare bulan ...pana una alta a trebuit unu cu gura mare in LR sa faceti si voi o tentativa de atac;)

Cat despre prima parte ca sunt numai minciuni fazele cu innobilatul intern si restul chestiilor sunt foarte adevarate...acum ce mai puteai si tu sa zici :rolleyes: but wtf ...succes la spargere de trupe in continuare :)
 

DeletedUser

Fly Lord daca ai pune si cate o virgula si nu ai folosi tot felul de prescurtari, poate am intelege mai bine ce vrei sa spui.
 

DeletedUser

Sorry da nu pot sa vorbesc pt toti nubii;) daca intelegi bine daca nu iar bine...
 

DeletedUser

Asa e ;), ce sa faci nu toata lumea are 1010303023020320 facultati ca tine :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus