Epistola amorezata

  • Autor subiect DeletedUser37
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Pai defapt scrie cand te uiti la profilul tribului "Talibanii Nebuni 8-} "--> deci Insane inca misuna prin k24-k34 ....tot acolo suntem...aceeasi oameni...alta "eticheta" daca pot sa spun :p....
 

DeletedUser

Sa inteleg ca doar LR poate sa atace?!

INSANE de ce nu ataca acum ca e in TLB?! Mie imi pare ca insane a cam fugit de acel razboi.....

S-au uitat vechile polite care trebuiau platite....ca doar e plin forumul :))
 

DeletedUser

Sa inteleg ca doar LR poate sa atace?!

INSANE de ce nu ataca acum ca e in TLB?! Mie imi pare ca insane a cam fugit de acel razboi.....

S-au uitat vechile polite care trebuiau platite....ca doar e plin forumul :))

de unde ºtii ce fac sau nu membrii insane? dacã ai un glob de cristal, te rog sã mi-l dai ºi mie cã nu mi-ar strica :)
 

DeletedUser

nu dragule....nu sunt proroc. Dar ii tot blamati pe LR ca acum s-au oprit din atacuri.......
Insa nici nu cred ca noii talibani ataca LR, care sunt masochisti si stau si inghit cuminti!!


LE: Mie unu mi-ar placea un razboi LR+Die contra TLB .... si doamne cat sper sa-l declansati. :))
 

DeletedUser

nu dragule....nu sunt proroc. Dar ii tot blamati pe LR ca acum s-au oprit din atacuri.......
Insa nici nu cred ca noii talibani ataca LR, care sunt masochisti si stau si inghit cuminti!!


LE: Mie unu mi-ar placea un razboi LR+Die contra TLB .... si doamne cat sper sa-l declansati. :))

Ce tot vorbesti aici, mai Astro?:) Nu s-a schimbat nimic intre noi si LR, tot cu rosu ne aveti pe harta, inca ne trimiteti trupe insotite de eternele amenintari. Ne vedem in continuare de bucatica noastra de harta, cu vechii nostri "amici". N-am facut decat sa ne alaturam celor din TLB (cine se-aseamana se-aduna), le respectam regulile si diplomatia, avand parte in continuare de actiune. The show must go on!:D
 

DeletedUser

Nienna eu nu fac parte nici din LR nici din TLB.... :p

Doar ca mai pun si io paie pe foc aici poate va razboiti ca pe mine m-ar avantaja razboiu asta :))
 

DeletedUser

Si cam ce avantaje ai avea tu?....lasama sa ghicesc...o sa avem acelasi dusman:D
 

DeletedUser

Nienna eu nu fac parte nici din LR nici din TLB.... :p

Doar ca mai pun si io paie pe foc aici poate va razboiti ca pe mine m-ar avantaja razboiu asta :))

Scuzele mele, am banuit ca esti din LR datorita continutului posturilor. : ))
Nu cred ca avem nevoie de mai multe incurajari in aceasta directie, cat timp inca ne trezim cu sabiutze acolo, langa populatie. :D
 

DeletedUser

pfff. si am ramas in continuare singurei cu die. Daca intrau si TLB speram la o intoarcere a situatiei....asa o sa vedem cat rezistam noi si LeNe! :)
 

DeletedUser

Se pare ca dupa multele laude de sine ale membrilor Insane (pe cere nici nu are rost sa le aduc aminte dar e plin forumul de ele) nu au facut mare scofala decat sa-si desfiinteze tribul si sa intre in altul TLB cu care noi aveam PNA , dar ei nu-l respectau luand sate de la jucatorii mai mici din LR. Dupa o vreme au fost trecuti la dusmanii si au inceput atacurile LR. Ne-am miscat relativ incet dar sigur si balanta de acuma se inclina in favoarea noastra.
In concluzie ma astept din nou la o mutare din partea "fostiilor Insane" fiindca la lupta s-au dovedit ca o cam pierd indiferent in ce trib se retrag.
Mai nou se pare ca membri din TLB daca incep sa piarda sate in favoarea LR sunt exclusi din trib. Singura explicatie la care m-am gandit, este ca nu ar da bine la imaginea lor pe twstats ca ar pierde sate in detrimentul LR. Bineinteles ca nu se asteapta nimeni sa recunoasca acest lucru dar se poate verifica la jucatorul emys exclus din TLB dupa ce a pierdut cateva sate ieri si azi.
 

DeletedUser

Se pare ca ....bla bla bla...iar ma bag in seama. In rest totul e bine, norocul meu ca s-a mai lasat un coleg, am mai luat si eu cateva sate, am mai crescut in top. Ia sa vedem, poate ma mai ia careva in serios pe forumul extern. Nu? Chiar nimeni? Haideti, ma, va rog frumos...uite, hai ca mai zic ceva SOCANT despre fostii insane. Acum ma bagati in seama? Tot nimic? Sunteti niste lai! :(

Mr nointrat, nu-i nevoie sa postezi acelasi lucru pe 3 threaduri, nu-ti creste ratingul. Hai, nu mai fii trist, uite...te bag eu in seama. Ce-ti mai fac satele, ti le-au blindat vecinii? A, stai ca sunt abia luate, colegul ala a cam frecat menta pana s-a hotarat sa se lase...si mai dureaza pana ajunge sprijinul din K58. In rest vad ca ti-ai revenit frumos pe forum...chiar era nevoie de o voce inteligenta sa mai ridice nivelul prpagandei LR.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Madam Nienna nu scriu pe forum ca sa fiu bagat in seama cum o faci tu probabil.
Scriu aici ca sa aduc la cunostiinta celor care nu stiu ce s-a intamplat in ultima vreme in zona noastra si incerci sa-i dezinformezi.

Rusine sa-ti fie ca ai postat text original nouintrat si ai postat abureli de-ale tale in locul spuselor mele, dar ca o paranteza nu cred ca o sa-ti fie fiindca m-ai lasat sa inteleg ca nu ai.
Ce inseamna pentru tine "text original" ? Inca o data rusine sa-ti fie.
Un mare jucator trebe sa aibe demnitate si onoare ceea ce tie iti lipseste cu desavarsire, observ ca provoci intentionat la dueluri pe forum anumiti jucatori care te incomodeaza in speranta ca vor fi sanctionati de admini.

Stiu ca ti-ar placea sa fi numai laudata, dar nu te supara pe mine ca nu am ce laude sa-ti aduc, fiindca nu ai reusit sa ma uimesti cu nimic referitor la joc desi ai incercat cu disperare tu si colegi tai de trib sa-mi luati ceva sate, iar rezultatul il sti prea bine, cei care nu stiu pot vedea pe TW Stats cum sta treaba. Ii las deci sa te laude pe cei care nu au avut de-a face cu tine in lupta. Un singur jucator de la voi mi s-a parut deosebit acela fiind mithrill, nu zic ca nu ar fi si altii dar nu am avut de-a face cu ei inca. Poate te invata el ce inseamna fair play.

Nu te mai obosii sa cauti afirmati de-ale mele nefondate fiindca nu o sa gasesti desi de-ale tale e plin forumul, mai bine cauta sa te pui la punct tu si sa te informezi mai bine inainte sa postezi.

Nu postez aici sa fac propaganda LR-ului fiindca nu e necesar, daca te uiti inapoi prima mea postare a fost cand a inceput razboiul intre noi.

Asa cum am renuntat sa vizionez emisiuni de genul "Recursul etapei" sau "repriza a 3-a" -unde niciodata nu am vazut vre-un antrenor sau presedinte de club sa vada ofsaid sau fault cand este vorbe de echipa sa desi i se pun imaginile video de n ori- asa voi renunta sa mai port vre-o discutie cu tine fiindca sincer ma oboseste.
 

DeletedUser

Domnule, daca nu poti sa intelegi o gluma nu am ce sa fac...Nu-i vina ta, nimeni nu poate sa aleaga daca are sau nu simtul umorului, asa ca nu-i cazul sa fii deprimat.:p
E evident pt toata lumea ca ala nu e postul original...ce naiba, textul original e putin mai sus. In fine, te las cu ale tale, se pare ca nu vei intelege niciodata care e scopul forumului extern. Nu venim aici sa refulam sau sa atacam omul din spatele jucatorului, venim sa facem propaganda...care ar trebui sa fie fun. Cu tine e imposibil. Sa fii sanatos, insa succes pe harta nu-ti urez, nu esti un adversar interesant.:eek:


L.E.: Daca nimeni nu are nimic de obiectat, eu sunt de parere ca acest thread e depasit si probabil inchiderea lui n-ar fi decat benefica pt forum. Se discuta deja pe o tema deschisa de djdrake exact aceleasi lucruri.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus