Epitaf

  • Autor subiect DeletedUser5630
  • Data de început

DeletedUser17078

farao merita tot respectul pentru cea facut pentru tribul LR.Iti urez mult noroc incontinuare
 

DeletedUser23715

farao ramai sanatos prietene si ai grija de tine nu te vom uita si sincer nu trebuia sa le dai satisfactia asta altora.:rolleyes:
 

DeletedUser15512

Aditz, vant la pupa! :)
Ai ales sa parasesti lumea 3 mult mai frumos decat te-a tratat ea pe tine. Ai tot respectul meu pentru integritatea, verticalitatea, spiritualitatea, umorul si inca alte cateva calitati ale tale.
Stii bine si despre mine ce s-a spus, ce se mai spune, dar, ura si la gara, tarani au fost, sunt si vor mai fi :p
Pup si pe curand!

Semneaza: Noisette, Orinoco flow, Gebeliza, Rumi etc :p
 

DeletedUser

ce pot sa-ti spun adi?!
sa ai o viata frumoasa si sa ne vedem cu bine la terasa;)
apropo si pentru cei ce cred in teza conspirationista si pt cei ce nu cred in ea
farao chiar a avut un comportament integru in raport cu harta L3 si nu a colaborat cu scitii nici macar la o bere:))
 

DeletedUser

Adi,sunt incantata ca am avut onoarea sa te cunosc si sa te numesc prietenul meu. :)
Sper sa imi faci placerea asta in continuare:adica sa imi ramai un prieten special,cum de altfel ,ai fost de cand te-am cunoscut. :-*
 

DeletedUser25931

cate puncte a avut faimosul jucator?....

ps: acum am intrat si eu pe forumul de pe lumea 3...si mi-a sarit in ochi asta...:D
 

DeletedUser

multe dar nu ai cum sa stii asta din moment ce nu joci pe L3, bafta acolo unde joci.
 
Sus