Eseuri si alte scrieri

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu inteleg cazul care se face pe baza jucatorilor din IF,parca ar fii pe lumea asta de la inceput si au facut praf pe toata lumea si valoarea lor e necesara oricarui trib.Eu zic sa mai schimbati subiectul ca de aia citeste tot mai putina lume forumul asta.
 

DeletedUser25042

Baietii din IF nu au fost valorosi ci doar prieteni si asta ia facut atat de importanti.Adex i-a poveste-ne tu ce ziceai despre noi inainte si dupa ce am venit in w.a.Iti aduci aminte de jucaotrul alexwtz2007 sau ceva de genul?Tipul e coleg de liceu cu mine.Si mi-a zis tot ce ziceai tu despre noi,iar cand ti-a spus un adevar l-ai inobilat intern.Tare as vrea sa auda si mcros sau altii care au ramas la voi ce ai zis tu despre noi?
Acum ii folosesti drept carne de tun.Este alegerea lor ca au ramas alaturi de voi si de aceea nu vor prea putea continua pe aceasta lume.Cand au iesit la iveala cateva adevaruri sau indepartat multi de tribul ~w.a~.
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nu puteau lipsi prea mult din atentia noastra, asa ca :

little destroyer astăzi la ora 00:13
Stimati colegi, cred ca datoram o explicatie la cele intamplate in ultimele ore...

Sa incepem cu inceputul:
1. Sebysan de cam doua saptamani ne ameninta cu fraze in genu "ma mananca degetele sa dau dizolvare trib", "cred ca am sa dau dizolvare trib", etc.

din aceste motive nicu(grasutulbatranel) din obligatie pentru voi i-a luat azi dreptul de intemeietor.

2. Tesaphira l-a concediat pe Kry34, ne tinand cont de sprijinul trimis de catre colegi. Cand grasutulbatranel a intrebat de ce la concediat a inventat imediat o scuza pentru a-si justifica decizia si sebysan a inceput un scandal mostru pe tema asta.

Din cele ce ati citit mai sus rezulta tradarea lui sebysan si a lui tesaphira impreuna cu toti cei care au parasit tribul au complotat impotriva familiei T.B.S si a familiei 13 Negru. Ne tinand cont de interesul comun si avand in vedere doar interese personale.

Stiu ca nu am fost prea activ zilele astea dar va asiguri ca voi face totu posibilul si sunt sigur ca T.B.S va fi inapoi pe locul 4 daca nu mai sus in clasament si ca e mai puternic ca niciodata.

O seara superba va doresc si tin sa va anunt ca doar impreuna vom cucerii lumea.


Foarte tare !
 

DeletedUser17342

de cand a inceput lumea, de la jumatea hartii spre est numa chestii de genu asta se intampla, indiferent de trib... nu v-ati plictisit? :)) ...
 

DeletedUser

Nu puteau lipsi prea mult din atentia noastra, asa ca :

l
ittle destroyer astăzi la ora 00:13
Stimati colegi, cred ca datoram o explicatie la cele intamplate in ultimele ore...

Sa incepem cu inceputul:
1. Sebysan de cam doua saptamani ne ameninta cu fraze in genu "ma mananca degetele sa dau dizolvare trib", "cred ca am sa dau dizolvare trib", etc.

din aceste motive nicu(grasutulbatranel) din obligatie pentru voi i-a luat azi dreptul de intemeietor.

2. Tesaphira l-a concediat pe Kry34, ne tinand cont de sprijinul trimis de catre colegi. Cand grasutulbatranel a intrebat de ce la concediat a inventat imediat o scuza pentru a-si justifica decizia si sebysan a inceput un scandal mostru pe tema asta.

Din cele ce ati citit mai sus rezulta tradarea lui sebysan si a lui tesaphira impreuna cu toti cei care au parasit tribul au complotat impotriva familiei T.B.S si a familiei 13 Negru. Ne tinand cont de interesul comun si avand in vedere doar interese personale.

Stiu ca nu am fost prea activ zilele astea dar va asiguri ca voi face totu posibilul si sunt sigur ca T.B.S va fi inapoi pe locul 4 daca nu mai sus in clasament si ca e mai puternic ca niciodata.

O seara superba va doresc si tin sa va anunt ca doar impreuna vom cucerii lumea.




Foarte tare !

si gandestete ca eram si beat... sunt tare :p
 

DeletedUser

Foarte tare ,cunoastem ,cunoastem pe domnul Sebysan , dar de ce-l mancau degetele sa dea desfiintare trib ? TBS-urile merg din plin ,curioasa treaba ,asta cu tradarea ii trasa de par tare nu asa ,
cine cunoaste cand s-a facut fuziunea dement cu cele 3 SWWD triburile dement aveau vreo 30 milioane impreuna si SWWD au venit tot cu vreo 30 de milioane de puncte zestre la formarea TBS fara SWWD dement nu ar fi facut nimica v-ati fi batut 3 ani de zile cu ei fara sa progresati in razboiul cu ei .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@andreeadenisa... nu-mi place sa-mi spal rufele in public deci acea circulara era destinata special membrilor T.B.S. Daca Lord Adex a avut sursele necesare(nu ar fi tocmai greu in momentul acesta) sa puna mana pe acel mesaj... bravo Lord, multa sanatate.

Cat despre acele 30-30, andreea...daca tinem bine minte Dement cand s-a produs fuziunea era pe locul 7 iar swwd pe locul 13-14-15(nu mai tin bine minte care). Deci aici te inseli. Legat de ce zicea sebysan, cum am mai spus... NU-MI SPAL RUFELE IN PUBLIC. Deci ma abtin de la cometarii.
 

DeletedUser

Eu nu am zis de tribul principal SWWD ca avea 30 de milioane stiu ca in total cele 3 SWWD aveau 30 de milioane erau aliati cu CD nu aveau nici un dusman serios se bateau cu ratacitii dintre ei ceva in stilul TMH de dezvoltare cu voi nu aveau probleme stiu ca in vreo luna de razboi cu voi aveau vreo 3 sate pierdute la voi ,practic huzureau de bine in zona in care erau fara nici un dusman serios legacy nu se invecinau cu ei ,C.A.G. nu, singurii vecini mai mari erau CD ca aliati si cu voi nu aveau un razboi dur .
 

DeletedUser31938

Eu atat va spun...mai aveti cateva saptamani si nu veti mai avea un sat in K 52...

Si va rog sa postati apoi commenturi cum ca membrii fostului IF sunt slabi...


Va salut!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus