Este clar

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

stii ce... cu ocazia asta... dat fiind faptul ca LaMine nu a vrut sub nicio forma sa imi stearga contul desi are cerere clara si ferma a mea... uite... hai... da ban permanent... si de fapt.. poti sa imi si stergi contul...

este pe langa domnul moderator... si stiu ca esti fara vina... si ca esti pus sa faci ce ai facut... dar acum v-ati dat toti arama pe fata si acum vedem toti cine sunteti...
ma bucur.. o sa fii pe lista acelora care o sa fie gasiti vinovati de catre inno...

la revedere forum extern si triburile.ro
 

DeletedUser8266

strada face la stanga aikon merge inainte :)) vede ca nu are dreptate da prefera sa se faca de c.... decat sa dea inapoi si sa reunoasca...ce draq doar nu e moderator degeaba, a gasit si el ceva de inchis pe l4 si a inchis....a inchis de tot forumu asta ca si asa nu preea posta nimeni acu , dupa ce il vei inchide/sterge si pe asta gata sa terminat cu forumu pe l4
 

DeletedUser27056

protestam impotriva acestui moderator
sa baneze pe toti...jucatorii lumii 4 tot vor deschide teme
ce ai sa le faci?
mai bine renunta ca te faci de cacao chiar din primul tau post
 

DeletedUser

Nenea sau tanti aikon(ca nu stiu inca de ce sex esti).nu iti palce ca forumul sa fie populat?De ce cand oameni doresc sa vorbeasca ceva derspre lumea 4,fie ca sunt razboaie,fie ca sunt idei ce le doresc sa le impartaseasca cu dezvoltatorii jocului pentru a deveni lumea captivanta de ce tu inchizi gura tuturor?
Te miri ca se leaga oamenii de tine,si ca se deschid teme dupa teme pt ca dumneata ai inchis un topic in care habar nu aveam ce te deranja pe tine.
Ce daca nu se va accepta reducerea costurilor al taleri?Cu ce incurca acel topic forumul lumii 4?
Deci Aikon,acest forum este creat pentru discutii despre joc,nu?
Politica si propaganda lumea 4 este pentru discutii destinate lumii 4,nu?
Daca o gasca de jucatori de pe lumea 4 deschid un topic in care se vorbeste despre LUMEA 4 dumneata de ce il inchizi?
A devenit forumul asta un loc in care useri nu mai au voie sa discute?
A deschis si BlooM mai de mult un topic ce se numeste "Apel catre moderatori" .Ar cam trebui sa-ti bagi putin nasucul acolo si sa citesti.

Nu zic sa lasi lumea sa-si faca de cap.Daca o tema o ia razna,averizeaza pe cei ce fac off-topic sau spamuiesc degeaba.Nu trebuie sa pedepseti pe toata lumea daca 2-3 tampiti vorbesc aiurea.

Deci te rugam in continuare sa lasi forumul lumii 4 sa respire putin...altfel in curand nu mai ai ce modera.Sau asta iti doresti?

Si ca sa nu luam razna si in topicul acesta sa va explic ideea lui:
rugam pe domni moderatori sa nu inchida teme ce NU incalca regulamentul,doar ca ii deranjeaza ceea ce se discuta acolo.Sa se pedepseasca utilizatorii ce inclca regulamentul,conform regulamentului (warn/ban) dar topicul sau topicurile sa ramana deschise pentru cei ce stiu sa se comporte civilizat.

Considerati postul meu un nou apel catre moderatori pentru a nu distruge forumul lumii 4.

Si un mesaj catre ceilalti jucatori ce au postat aici.Domnilor,oricine poate gresi.Cum a ajuns aikon moderator nu e problema noastra.Si fiind la inceput putem intelege ca mai greseste si el.Important e sa nu persevereze in greseli.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De cand este aikon moderator?:)

De ceva vreme. Nu e chiar un moderator nou. Forumul lumii L4 este de multa vreme mort, din cand in cand mai incearca sa iasa din sicriu, dar e impins inapoi in groapa.

Propunerea legata de taleri a fost si este una interesanta. Atat prin continut cat si prin ceea ce a reusit ea sa faca. Momentan nu imi amintesc o propunere care sa fii coalizat atata lume, triburi inamice pe harta. Acest lucru il consider important, pentru un scop comun s-a trecut peste dusmania de pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

De ce forumul acesta a fost inactiv o foarte mare perioada iar acum , cand asemenea unei pasari phoenix incearca sa se trezeasca la viata este afundat inapoi in intuneric ?

Am facut o semnatura , cine ne impartaseste cauza este liber sa si-o puna.

l4semnatura.gif
 

DeletedUser184

ce anume cereti aici?taleri redusi?
daca da va invit sa discutati aceasta tema in sectiunea de propuneri - aici este politica si propaganda - lumea4, nu "propuneri joc".
ca sa nu stati prea mult sa cautati va voi oferi direct un link
1. topic deschis de sirdevil
2. topic pentru RO1

dar oricum - dupa cum au primit anumiti colegi raspunsul si la sistemul de tickete

in viitorul apropiat acea optiune pe serverele .ro nu va fi adoptata

topic inchis.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus