Este legal ?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Oameni buni .. joc triburile din data de 6 dupa ceva vreme de cand a aparut lumea 15 ;) am intrat intr-un trib ( Trust ) in care am avut mare incredere si am ramas la ei de la inceput pana la sfarsit am ajutat si unii membrii cu resurse si chiar cu trupe de aparare :) acum 3 zile am plecat la bunici (inca sunt acolo la net ) si am lasat sitter pe un membru al aliantei care mi-a promis ca totul va fii bine ( eu aveam 1 nobil in sat si i-am spus sa ia un sat apropiat de mine cu el )
Acum peste 3 zile satu meu principal ( aveam 2 sate +1 nobil in asteptare ) este la fratele celui pe care l-am pus sitter ( tot in tribul Trust )

Acuma sa fim seriosi voi va dati seama ca ei sau inteles au trimis trupele mele la distanta mare cat sa isi faca ei treaba si sa fure tot ;)

Doar atata vreau sa stiu este corect sau nuh ?:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Nu este regulamentar, poti depune tichet la suport. Se pot lua masuri impotriva celui a stat sitter dar despagubiri nu vei primi. Ai grija pe cine lasi sitter, in concluzie.
 

DeletedUser

mda

Asta e:) ce sa ii mai banezi acuma ?are rost ? oameni josnici:) tu ce spui ?
 

DeletedUser

si daca chiar e asa pe cine sa lasi ? daca nici cei din trib nu iti sunt amici cine iti sunt ?
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Da, ar fi bine sa fie de incredere, nu zic sa il supui la teste, doar nu ai pierdut mare lucru, dar cat de cat ... unii mai au pretentia la experienta, activitate, farmare etc ... haiosi chiar.
Oricum, ai inteles ce ai de facut. daca vrei, depui tichet, daca nu, nu.
Inediferent, distractie placuta sa ai.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus