Evenimentul Târgul nobililor! - discuții

DeletedUser

doar 2 rotiri pe zi indiferent de cat de activ esti sau de ceea ce faci in joc?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
O rotire automat + ceea ce obtii la misiunile acelea + daca apare si nimeresti la o rotire obiectul ce iti da inca o rotire gratis (e si asta printre premii.. la un moment dat).. atat, indiferent cat esti de activ
 

DeletedUser

Ar fi frumos sa poti trimite cadou orice bonus castigat.
Sau utilizat cont premium de pe o lume pe alta.
 

DeletedUser40036

intrebare:daca folosesc bonusul discurs mobilizator primesc in inventar un obiect ce imi ofera un bonus de 20k,25k.25k resurse.acesta din urma poate fi activat oricand sau doar atat timp cat este activ discursul mobilizator?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Raman in inventar pachetele respective de resurse - le poti folosi si dupa ce expira bonusul 'discurs mobilizator' si dupa ce se termina evenimentul.
 

DeletedUser47202

prin event, mai este ceva transmisibil?
adica daca am cp 30 zile pe casual si vreau sa fac troc pe 46, mai pot?
am observat ca mai nou, nu mai e "daruibil"
 

DeletedUser44519

Ar trebui sa se bage si pe lumea noua...dar premii mai mici adica sa nu poti castiga nobili si taleri..steaguri..pachete resurse :D
 

DeletedUser36209

Ar trebui sa se bage si pe lumea noua...dar premii mai mici adica sa nu poti castiga nobili si taleri..steaguri..pachete resurse :D

neah... ar trebuii introduse niste sate de barbari, avand in interior niste oua.. si tu in sat sa ai iepurasu`.. si adunand acele oua, de culori diferite (5 sa zicem)+ cos sa primeasca ceva gen: sa dea de roata norocului( in care sa aiba ca premii: productie rss,deff +,CP 7 zile)
 
Sus