Evidenta Populatiei

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ma gandeam ca ar fi bine sa tinem o evidenta a jucatorilor pe aceasta lume de la inceput, pentru a sti cum a evoluat in timp

momentan avem 32072 jucatori in total, dintre care 31718 jucatori care au 1 sat

este adevarat ca inca lumea nu este inchisa si mai pot intra jucatori, dar e bine sa stim cati suntem pe ro7

nu se stie cati sunt banati, cati reseteaza, cati sterg contul, cati intra, dar in acest mod, ne facem macar o idee

[ duminica, august, 03, 2008 ]
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lol, hoodoo :p

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

lol

mai, pe tw.net ne ajuta treaba asta.

poate si aici vor intelege cum functioneaza :)
 

DeletedUser

nume

am avut numele ionela, cont care acum e abandonat, cred, sper :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1)Aceasta evidenta a populatiei se realizeaza dupa ce se inchide o lume, acum nu are mare relevanta.
2)De ce folosesti acest nick ? :(:confused:
 

DeletedUser

hehe

1. am precizat ca lumea nu este ink inchisa.
dar e bine sa stim unde am fost si directia in care mergem

2. pt k aici nu are legatura cu tw.net si pot juca linistita, nu ma cunoaste multa lume :)
 

DeletedUser

1. Lumea nu va depasi 50k-60k de jucatori .Evidenta se foloseste atunci cand se inchide o lume pentru a vedea cat de dinamica e lumea si in ce ritm "dispar" jucatori.
2.E jalnic ca folosesti acest numele .Ori nu ai jucat mult timp acolo si nu sti ce inseamna acel nume pentru acest joc ori habar nu ai sa joci si te ascunzi in spatele acestui nume ,din moment ce au venit multi jucatori de pe .net aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

am avut numele ionela, cont care acum e abandonat, cred, sper :)


hodoo = ionela? :D
Imaginatia nu are limite, zau asa
BTW, in cazul in care folosesti numele asta pentru a obtine anumite avantaje, o sa te alegi cu un perma-ban, fara doar si poate.
Nici macar nu esti prima care incearca ( vezi team-triburile)
 

DeletedUser

thread-fail-stamp.gif


---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

wow macar de scriai 4 cuvine o sa ai un failed post pardon WARN :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus