Evolutia Hartii

  • Autor subiect DeletedUser35841
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

destul de interesanta zic eu :)

topnoblers.png
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Aici mai pune cineva o harta ceva? Sunt oameni disparuti de pe L13 care vor sa vada cum mai merge treaba:D
 

DeletedUser25686

daca te uiti pe prima pagina o sa vezi :)
ca aia isi face update singura :)
 

DeletedUser38237

Aici mai pune cineva o harta ceva? Sunt oameni disparuti de pe L13 care vor sa vada cum mai merge treaba:D
Luna Octombrie 2010

1 octombrie 2010
1oct2010.png



5 octombrie 2010
5oct2010.png



10 octombrie 2010
10oct2010.png



15 octombrie 2010
15oct2010.png



20 octombrie 2010
20oct2010.png



25 octombrie 2010
25oct2010.png



30 octombrie 2010
30oct2010.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38237

Luna Noiembrie

5 noiembrie 2010
5nov2010.png



10 noiembrie 2010
10nov2010.png



15 noiembrie 2010
15nov2010.png



20 noiembrie 2010
20nov2010.png



25 noiembrie 2010
25nov2010.png



30 noiembrie 2010
30nov2010d.png
 

DeletedUser

sa ma corecteze cineva daca gresesc..k 14 s-a unit aproape intre dmc si nbz..,,k 24 la fel,k 34 si k 44 acusi vor fi la fel in curand(sa zicem pana la paste)...dac a am dreptate...din luna aprilie va fi complet o avansare spre sudul hartii...atunci tare sunt curios cum va fi razboiul...moementan e cam singura zona unde face ce vor cei din out......sa vedem dupa ce se va intampla
 

DeletedUser

Luna Decembrie 2010

1 decembrie 2010
1dec2010.png



5 decembrie 2010
5dec2010.png



10 decembrie 2010
10dec2010.png



15 decembrie 2010
15dec2010.png



20 decembrie 2010
20dec2010.png



25 decembrie 2010
25dec2010.png



31 decembrie 2010
31dec2010.png
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Am aflat surprinzator la un joc de DOTA ca s-ar avansa prin DMC varianta unui razboi cu NBZ in perioada ce urmeaza...cum comentati? (pt a parafraza un reporter adevarat).
 

DeletedUser27688

ce tare.ma mir ca asa tarziu apar personajele care incep sa bage fitile...

pe scurt ca inteleaga toti...si ca sa nu ne repetam.

DMC + NBZ = Familie

adenaur...daca acea persoana de pe dota care ti-a zis asta...nu era chivulet sau raj...te anunt ca omul acela rade de tine.

nu stiu...eu aveam o parere foarte buna despre tine...te vedeam om mai intelept...nu om care crede tot ce zboara.

O seara buna.
 

DeletedUser25686

ce tare.ma mir ca asa tarziu apar personajele care incep sa bage fitile...

pe scurt ca inteleaga toti...si ca sa nu ne repetam.

DMC + NBZ = Familie

adenaur...daca acea persoana de pe dota care ti-a zis asta...nu era chivulet sau raj...te anunt ca omul acela rade de tine.

nu stiu...eu aveam o parere foarte buna despre tine...te vedeam om mai intelept...nu om care crede tot ce zboara.

O seara buna.

calmeazate gigele. omu doar a intrebat ceva legat de un zvon :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
ce tare.ma mir ca asa tarziu apar personajele care incep sa bage fitile...

pe scurt ca inteleaga toti...si ca sa nu ne repetam.

DMC + NBZ = Familie

adenaur...daca acea persoana de pe dota care ti-a zis asta...nu era chivulet sau raj...te anunt ca omul acela rade de tine.

nu stiu...eu aveam o parere foarte buna despre tine...te vedeam om mai intelept...nu om care crede tot ce zboara.

O seara buna.



Mytra, omul care mi-a transmis acel zvon inca mai joaca, si are cont la voi in DMC, eu doar am intrebat, nu bag niciun fel de fitil, nu prea e caracterul meu sa ma bag aiurea dar lumea 13 a fost lumea mea de suflet...ma mai interesez si eu din cand in cand.
E ca si atunci cand iti pleaca un prieten peste mari si tari...ii mai trimiti un mail, un telefon, o maslina, o atentie ceva :D, doar ca de data asta m-am parasutat eu pe 21 in URSS :D

PS: MAKEYOURMIDAS , daca vrei sa te mai bat la dota sa ma anunti :))
 

DeletedUser26763

Mytra, omul care mi-a transmis acel zvon inca mai joaca, si are cont la voi in DMC, eu doar am intrebat, nu bag niciun fel de fitil, nu prea e caracterul meu sa ma bag aiurea dar lumea 13 a fost lumea mea de suflet...ma mai interesez si eu din cand in cand.
E ca si atunci cand iti pleaca un prieten peste mari si tari...ii mai trimiti un mail, un telefon, o maslina, o atentie ceva :D, doar ca de data asta m-am parasutat eu pe 21 in URSS :D

PS: MAKEYOURMIDAS , daca vrei sa te mai bat la dota sa ma anunti :))

tu sa sa ma bati go 1 v 1?:) tu ce vrei sa faci cu cm frate si eram in aceasi echiva fa vaca =)) hai da-mi add pe garena sa te execut putin :)))
 

DeletedUser26763

Mytra, omul care mi-a transmis acel zvon inca mai joaca, si are cont la voi in DMC, eu doar am intrebat, nu bag niciun fel de fitil, nu prea e caracterul meu sa ma bag aiurea dar lumea 13 a fost lumea mea de suflet...ma mai interesez si eu din cand in cand.
E ca si atunci cand iti pleaca un prieten peste mari si tari...ii mai trimiti un mail, un telefon, o maslina, o atentie ceva :D, doar ca de data asta m-am parasutat eu pe 21 in URSS :D

PS: MAKEYOURMIDAS , daca vrei sa te mai bat la dota sa ma anunti :))

tu sa sa ma bati go 1 v 1?:) tu ce vrei sa faci cu cm frate si eram in aceasi echiva fa vaca =)) hai da-mi add pe garena sa te execut putin :)))
ps daca nu intelegi glumitele treaba ta :)))
 

DeletedUser30628

Mytra, omul care mi-a transmis acel zvon inca mai joaca, si are cont la voi in DMC, eu doar am intrebat, nu bag niciun fel de fitil, nu prea e caracterul meu sa ma bag aiurea dar lumea 13 a fost lumea mea de suflet...ma mai interesez si eu din cand in cand.
E ca si atunci cand iti pleaca un prieten peste mari si tari...ii mai trimiti un mail, un telefon, o maslina, o atentie ceva :D, doar ca de data asta m-am parasutat eu pe 21 in URSS :D

PS: MAKEYOURMIDAS , daca vrei sa te mai bat la dota sa ma anunti :))

adenaur adenaur....si asa te dai mare si tare ca te-ai dus in Urss pe 21?? :))....cum te-ai dus ai si inceput sa plangi ca sa iti trimita lumea sprijin ca nu ai cu ce te sprijini....

ai luat sate de la noi,dar curand,foarte curand vei pierde si satele alea si tu cat si colegii tai ;)


salutare lumea 13 :p ce mai miscati pe aici?? :D
 

DeletedUser

salutare pitere, uite citim si noi forumul :D
ce mai face "nentu' nervu"? :)))
 

DeletedUser

Nu mai misca nimic ma pitere :))
cat despre adenauer...daca nu are sprijin e mort :)) de cand il stiu..plange numa dupa sprijin
ps adenauer, no offense :*
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Bah ia gata cu spamu` aici...asa e daca nu am sprijin sunt mort :D, mai ales cu tot contul pe granita :)
Piter avem noi timp sa jucam si amandoi in trib (vii la rusi in trib) :D, important este ca l-am scos pe inamicul ala scartar de pe harta :))))

Tilica, no offence, nu-ti voi raspunde tie :)

Gecko tati, sunt oameni care au disparut de pe aici, ce zici de o harta smechera cu ramasitele OUT? :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus