Evolutia lumii 51

  • Autor subiect DeletedUser41586
  • Data de început

DeletedUser41586

Dar vezi ca ma atac eu ?
Tu ai o problema grava bai baiatule .
 

DeletedUser42954

Pe conturile atacate pe 41 nu a fost siter,deoarece la serviciu nu avea net bun,sambata-duminica era la tara.Dar cum o parte din informatile tale vin probabil din partea lui Leia,care considera ca eu sant pe cel putin 80% din conturi samurailor,nu comentez nici asta
Pot in schimb sa o rog sa imbunatateasca procentul nu de alta ,dar ar fi sa zicem o lauda faptul ca woc practic nu se bate cu un trib si cu un jucator.
Nu am inteles procentul de 20% spioni,cred ca e in dreptul woc trecut spioni,de exemplu 1921 primea sponzorizarea de pp-uri de la ztunoi.
Daca te referi la noi ca am avea spioni in woc cred ca e gresita formularea,cum pe 41 au fost in randurile partenerilor de intrecere gasca lui zeranex care ne-au anuntat de la inceput ca trec la noi,in nwo-gasca lui claudiusnmc care a facut acelasi lucru.Avem prieteni si in woc care isi asuma riscul sa fie innobilati intern daca sant descoperiti.
Dar woc a dorit razboiul cu noi,ne spuneau la un moment dat ca nu doresc razboi cu noi,dar innobilau colegi de la noi,numindui noob.Noi am oficializat doar innobilarile lor,declarandule razboi si parca nu le merge asa de bine.
9 triburi santem,woc au fost 4 parca dar au ramas 3,ghinionul lor ca am facut noi academiile mai repede ca ei
 

DeletedUser41586

Pe conturile atacate pe 41 nu a fost siter,deoarece la serviciu nu avea net bun,sambata-duminica era la tara.Dar cum o parte din informatile tale vin probabil din partea lui Leia,care considera ca eu sant pe cel putin 80% din conturi samurailor,nu comentez nici asta
Pot in schimb sa o rog sa imbunatateasca procentul nu de alta ,dar ar fi sa zicem o lauda faptul ca woc practic nu se bate cu un trib si cu un jucator.
Nu am inteles procentul de 20% spioni,cred ca e in dreptul woc trecut spioni,de exemplu 1921 primea sponzorizarea de pp-uri de la ztunoi.
Daca te referi la noi ca am avea spioni in woc cred ca e gresita formularea,cum pe 41 au fost in randurile partenerilor de intrecere gasca lui zeranex care ne-au anuntat de la inceput ca trec la noi,in nwo-gasca lui claudiusnmc care a facut acelasi lucru.Avem prieteni si in woc care isi asuma riscul sa fie innobilati intern daca sant descoperiti.
Dar woc a dorit razboiul cu noi,ne spuneau la un moment dat ca nu doresc razboi cu noi,dar innobilau colegi de la noi,numindui noob.Noi am oficializat doar innobilarile lor,declarandule razboi si parca nu le merge asa de bine.
9 triburi santem,woc au fost 4 parca dar au ramas 3,ghinionul lor ca am facut noi academiile mai repede ca ei

Ma :)))))
O parte din informatii vin exact din prostiile pe care le-ai facut si le faci . Mai iese si la iveala ,intelegi? :p
Considera ca esti cel mai mare pacalici de pe .ro . WoC se bate cu o familie de triburi nu cu un jucator . 20% spioni e in dreptul R.S ,acum inteleg de ce Alex2Peu cauta atentie :)) Pentru ca si ei au bagat 1 spion dar a fost innobilat :(
Nu inteleg de ce imi zici de WoC si bati spre lumea 41 ?!
Tu ai dorit ma pacaliciule razboiul , ai uitat mesajele si circularele pe care le dadeai? Mai obraznic esti ..
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Eu caut atentie?:)) Tu esti ala care te dai mare ca stii tu ce s-a intamplat pe conturile noastre,cand defapt habar n-ai,esti total pe langa subiect.
Cred ca nici adminii nu stiu ce s-a intamplat,tu le stii pe toate,te lauzi tu ca stii pe nu stiu ce admin,calmeaza-te si nu mai fabula
 

DeletedUser47991

Alexandrutupeu...sa stii ca eu te sustin. Sunt fanul tau numarul 1.
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
Am si eu de facut o precizare in legatura cu "magariile" facute de klaus...care s-a dovedit ca nu e chiar asa de rau si regreta fapta comisa. locul 1 numai 1 l-a ispitit :)). Daca era vorba de alte tinte in afara de natasha si alex2peu, nu ma bagam in chestia asta, dar credeti-ma ca astia doi chiar si-au meritat-o la cate strambe baga despre tribul Roma pe extern inainte de chestia asta, plus multe alte "magarii" pe care le-au facut. De exemplu daca era vorba de obohenos sau profucv sau oricene altcineva, jur ca stateam deoparte.
 

DeletedUser47991

Deci domnule Buna dimineatza, spuneti nu numai ca l-ati abuzat pe Alexandru, dar v-a facut si placere.
Alexandrule...unde esti ca ma apuca spumele pe aici. Intra si zi-i cateva cum numai tu stii
 

DeletedUser35216

"Nu comentez"-"dar pecizez" :faptul ca nu e normal ,sa te lauzi cu o victorie obtinuta prin spargerea contului.Ca ai profitat, de ce sa intamplat si ai obtinut victoria e ok.Faptul ca ai acceptat persoane in trib, care sparg conturi nu e in regula.
Alti au fost exclusi din randurile samurailor pentru mult mai putin,nu o sa vezi in randurile noastre tradatori,vanzatori de pp-uri false sau spargatori de conturi.Iar eu cand vorbesc ,vorbesc in numele celor peste 100 de persoane care joaca cu noi de ani de zile.
Mentalitatea de-a juca pe harta, incercam sa o inoculam si noilor nostri colegi care sa stie ca triburile ,e un joc de razboi dar si de socializare,iar faptul ca pierzi pe harta e ok,dar schimbarea strategica de tabara se numeste tradare si nu poti fi intr-o comunitate de oameni cinstiti si corecti(daca a inceput un razboi ai posibilitatea ca in primele doua saptamani sa iti schimbi tabara,e in regula,dar nu e in regula dupa aceea,deoarece e imoral sa iti ataci colegul care ti-a stat siter, de exemplu doua saptamani sau pe cel care ti-a salvat contul).
Nu o sa gasesti mesaje date partenerilor de concurs ai nostri in care sa ii rugam sa treaca la noi ,ca la noi e bine si frumos. Sa stea acolo sa isi apere culorile si tribul,daca ne innobileaza bravo lor,daca castigam nu exista hai la noi,iti luam satele si gata,vedem pe alta lume.
deci... pe cuvant ca daca nu te stiam ceream invitatie la tine in trib!
numai ca stiu foarte bine (si daca memoria iti este buna.. stii despre ce vorbesc) ca in afara de virgule... cam toate sunt minciuni gogonate!
cat tupei poti sa ai? nu trimiteti mesaje,a? nu incercati sa faceti magarii? nu incercati sa imbarligati?
sa fim seriosi! inearca si tu pe alte servere! pe .ro te stie lumea destul de bine!
 

DeletedUser35216

"Pacaliciul" asta a inchis 41 :))) Poate ai inchis si tu alte lumi,dar spre deosebire de tine,noi nu avem nevoie sa ne schimbam numele pe fiecare lume ;) ca lumea ne cunoaste si stie ca nu suntem cum sunteti voi astia de schimbati numele pe fiecare lume
a reusit?! pffff... ma mir! ca il chinuie talentul de ceva vreme sa faca treaba asta.
doar el a incis lumea 41? singur? sau era sitter la toate conturile? eu cred ca a fost munca multor oameni acolo... asa zic eu.
ps: auzi? cat iei pe sedinta de publicitate? ca as avea si eu nevoie...
 

DeletedUser35216

Deci domnule Buna dimineatza, spuneti nu numai ca l-ati abuzat pe Alexandru, dar v-a facut si placere.
Alexandrule...unde esti ca ma apuca spumele pe aici. Intra si zi-i cateva cum numai tu stii
tu de ce esti 'ultimul samurai'? ca tia-i facut cont joi?
asta asa sa vezi ca si altii pot face misto de numele tau. incercati sa vorbiti cu mai mult respect fata de ceilalti participanti.
nu toti suntem disperati. si unii dintre noi stim sa luam jocul ca atare. ;)
 

DeletedUser42954

Pe harta sper sa fi la fel de bun,discutia e non sens.Ramane gestul urat facut de sitere.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
tu de ce esti 'ultimul samurai'? ca tia-i facut cont joi?
asta asa sa vezi ca si altii pot face misto de numele tau. incercati sa vorbiti cu mai mult respect fata de ceilalti participanti.
nu toti suntem disperati. si unii dintre noi stim sa luam jocul ca atare. ;)
Atat il duce capul,iarta-l
Cat despre neatza...nu mai fabula,strambe?:)) pai am spus numai si numai adevarul,dar asa este,adevarul doare,mare noroc pe tine ca ai ramas la inceputul lumii cu 2 adeziune,acum nu mai latrai pe aici,mare jucator,a primit constant def in sate si acum se crede zmeu =))) asa tare ma amuzi,te astept pe 53 sa intri langa mine,si ne razboim acolo daca vrei
Aici deja nici sa ne certam nu mai are rost,csf n-ai csf,imi pare rau de romi romi,am cazut langa el...a spart la greu pp si a ramas micut :) totodata si eu am ramas micut :( n-am avut noroc,am picat langa oameni cu carduri no limit :D
Incercam norocul pe 53,te rog totusi sa lasi gura mai mica,ca n-ai facut nimic special pe lumea asta,un mic organizat cu 2 trenuri si poc ti-a picat tribul
Mie,sincer iti spun,mi-ar fi rusine sa merg intr-un trib care a spus despre voi ca sunteti praf si ca matura pe jos cu voi :) Dupa cum vezi nici eu n-am realizat prea multe,dar asta pentru ca am ales sa am caracter si coloana vertebrala,nu garantez,dar as tinde sa cred ca 99% daca nu vociferam asa mult pe extern si daca eram parsiv ca majoritatea,acum eram cu toata gasca glu in Roma,ca slava Domnului,avem destui zmei de calitate :) Parca ieri fusesem curtat sa vin in Roma,si nu-mi pare rau ca am refuzat,ce rost avea,mi-as fi atacat fostii colegi,m-as fi tradat pe mine insumi.Mi-as fi stricat caracterul,si pentru ce? Pentru niste pixeli pe harta? Ce sa spun,o prietenie,pentru mine,valoreaza mai mult decat niste amarate de sate.
Dar vezi tu,nu toti suntem ca tine/altii sa fugim,bine/rau mergem inainte,mai castigi un prieten,mai pierzi un razbel,acest joc este un pamflet si trebuie tratat ca atare.Imi veti lua satele,foarte bine ! Nu-mi pierd viata,si nici onoarea :p
 
Sus