EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser48261

vezi ca mesageria mea zice ca tot mai multi din Ibidem vor in REVO, nu stiu cum sa zic dar aveti zilele numarate :rolleyes:

ma duc sa beau, bafta :)

Pe tine te alearga pe harta aia de la marginea hartii si ai tupeul sa vorbesti de zile numarate :))
Pai tu nu esti parte din REVO. Esti junior la juniori. Taci dreaq de pamfletar.
 

DeletedUser48261

:confused::confused:

Iti dai seama...

A fost organizat incat nici noi membrii Revo nu stim de el:)) incearca sa faci si tu o diferenta intre organizat si atacuri organizate intre 5-6 membri.

Mersi si felicitari pentru aceasta performanta.

Dar nu am zis de asta nimic :)))
A fost organizat REVO ? Asta am intrebat :))))))))
urs e marele strateg...cum sa iei doar 1 sat, si sa il pierzi si pe ala la 30 minute ? :)))))
Cum sa va rupeti singurei trupele bagand sprijin cu ferme full inainte de atacuri ? :)))))
Cum e sa intri cu primul nobil sa iei satul si sa iti mai rupi 2 fulluri si toti nobilii ce mai veneau ? :))))))
Baaaaaaaaaa
Pe voi va alearga aia de la margine pe harta daca se pun pe voi.
Atat puteti...multiconturi, suporti, "intra sa-mi bagi si mie un cont sa m-il cresti", "da si tu un login pe cont"
Ce dreaq ma pamfletarilor...stati in banca voastra ca sunteti juniori pe langa unii de la noi.
Hai "JET OCEANIC" ca iar va bag prea mult in seama...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Dar nu am zis de asta nimic :)))
A fost organizat REVO ? Asta am intrebat :))))))))
urs e marele strateg...cum sa iei doar 1 sat, si sa il pierzi si pe ala la 30 minute ? :)))))
Cum sa va rupeti singurei trupele bagand sprijin cu ferme full inainte de atacuri ? :)))))
Cum e sa intri cu primul nobil sa iei satul si sa iti mai rupi 2 fulluri si toti nobilii ce mai veneau ? :))))))
Baaaaaaaaaa
Pe voi va alearga aia de la margine pe harta daca se pun pe voi.
Atat puteti...multiconturi, suporti, "intra sa-mi bagi si mie un cont sa m-il cresti", "da si tu un login pe cont"
Ce dreaq ma pamfletarilor...stati in banca voastra ca sunteti juniori pe langa unii de la noi.
Hai "JET OCEANIC" ca iar va bag prea mult in seama...


Da bre 30 fulluri unde sa facut splituri :))) plus ca ti-am dat tintele aici ce naiba plangi :))) am dat o parte djn cei care am dat prima oara unde am luat 17 bucati si ramase 11 deci ii ghini iar dupa xmas si inca un jucator maricel au disparut din peosaj dar vad ca nici nu le simti disparitis doar sunt carne de tun pentru voi :))) ... vedem acuma cand se refac cei care au dat pe jp ca din top 1 revo doar un membru a dat pe ibidem
 

DeletedUser48261

Da bre 30 fulluri unde sa facut splituri :))) plus ca ti-am dat tintele aici ce naiba plangi :))) am dat o parte djn cei care am dat prima oara unde am luat 17 bucati si ramase 11 deci ii ghini iar dupa xmas si inca un jucator maricel au disparut din peosaj dar vad ca nici nu le simti disparitis doar sunt carne de tun pentru voi :))) ... vedem acuma cand se refac cei care au dat pe jp ca din top 1 revo doar un membru a dat pe ibidem

Bai vezi ca te-ai oparit la subrat...traitiar tie lasa-ne ca suntem urmariti :)))))))
De unde apari tu cu explicatiile astea ? :))))
Nu plange nimeni bai gura de baba...unde splituri peste tot ca v-au cazut atacurile de zici ca erau afganistanii cu pusti remington din 1850 contra tancuri :)))))))
Taci dreaq de mare maestru pe atac ce esti tu ca n-ai o treaba cu jocul si mai si comentezi.
Atacati in continuare...bagati top 10 al vostru si veniti. Tot line-upul sa vina. Tot REVO !
Va asteptam...
Da'va in ....z.
 

DeletedUser46530

Bai vezi ca te-ai oparit la subrat...traitiar tie lasa-ne ca suntem urmariti :)))))))
De unde apari tu cu explicatiile astea ? :))))
Nu plange nimeni bai gura de baba...unde splituri peste tot ca v-au cazut atacurile de zici ca erau afganistanii cu pusti remington din 1850 contra tancuri :)))))))
Taci dreaq de mare maestru pe atac ce esti tu ca n-ai o treaba cu jocul si mai si comentezi.
Atacati in continuare...bagati top 10 al vostru si veniti. Tot line-upul sa vina. Tot REVO !
Va asteptam...
Da'va in ....z.

ce faci bobita?

upload_2018-5-8_3-59-14.png
 

DeletedUser9326

Bai vezi ca te-ai oparit la subrat...traitiar tie lasa-ne ca suntem urmariti :)))))))
De unde apari tu cu explicatiile astea ? :))))
Nu plange nimeni bai gura de baba...unde splituri peste tot ca v-au cazut atacurile de zici ca erau afganistanii cu pusti remington din 1850 contra tancuri :)))))))
Taci dreaq de mare maestru pe atac ce esti tu ca n-ai o treaba cu jocul si mai si comentezi.
Atacati in continuare...bagati top 10 al vostru si veniti. Tot line-upul sa vina. Tot REVO !
Va asteptam...
Da'va in ....z.

Sterge-te si tu putin la gura ca tot esti muzgurit, da pe afara stiinta si vitejia. Mai ia si tu o pauza ca rade toata comunitatea de tine :D:D
Ia un snickers, poate ajuta.
 

DeletedUser48803

Pe tine te alearga pe harta aia de la marginea hartii si ai tupeul sa vorbesti de zile numarate :))
Pai tu nu esti parte din REVO. Esti junior la juniori. Taci dreaq de pamfletar.

iar tu esti frustrat ca nu vor cei din EX sa intoarca armele :))))))

panarama ce esti, iei sate full deff de la interne si ai tupeu sa ma critici pe mine ?
 

DeletedUser47018

ba player pro ce esti tu , ce sate full de la interne?..ca am luat un sat, esti redus? ai tai au luat cu zecile si noi am luat un sat, nu fi penibil.


Cat despre ce ai postat tu ma petre , mi-ai comfirmat ca esti o scursura mare de tot daca voi amestecati lumile intre ele, e vai de capu vostru daca ati ajuns sa va razbunati pe alte lumi pe florin, asta a fost cam ultima chestie care puteai sa o faci/faceti!
 

DeletedUser47018

nu joc pe 61 stai linistit, dar stiu ca e fara motiv ;) sau motivul este ca doar acolo puteati sa il afecatati ..
oricum niste oligofreni sunteti ma:))
tu mai ia niste sate in spatele tribului ca nu se stie daca mai ramai cu astea de langa mine ..jucatorule
 

DeletedUser46530

sunt motive multe

daca n-as lua ban, ti le-as pune aici pe toate ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus