EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

quz0r

member
Scor reacție
144
Sunt pe telefon, dar cand ajung la laptop iti fac o favoare si iti aduc aminte de unde primiti voi sprijin in zona aia.
Jucatori de 500 de puncte cu 1,5k in sate, sa-i spui tu' cui vrei ca alea nu-s tot administrate de voi. :)

Nu mie.
Impreuna cu Revo, din 8500 de jucatori de pe hartă..jumatate sunt conturile voastre. Hai, ciocu mic fluierica.
 

DeletedUser46530

astea-s vorbe, accepta realitatea ca oricum n-ai cum s-o schimbi :))
 

DeletedUser33394

Stai putin, domne!
Eu nu inteleg de unde până unde vorbesti tu de Revo, ne cunoaștem, ne-am mai intalnit pe harta?


Ce stii tu si nu stim noi? :confused:
 

DeletedUser33394

Stai ma, ca am uitat! Sunteti niste legende, ati luat vreo 100 de sate deja. Scuze!:eek:
 

DeletedUser48261

Tu vorbesti sau bate vantul nabuleeeee?

Ultimele doua speciale, L57, L60... atat ai luat-o ca nici nu stii pe unde sa te mai bagi..vorbeee, vorbe care tot mai dor, vorbe spuse prea usor:)))

Lasati-l va rog ca el se pregateste pentru Champions League

Despre joc ce sa vorbim ca esti la retrogradare baby mic


Maxim, maxim doua luni mai esti pe harta, apoi incepe treaba la firma:)) si o sa începi sa te victimizezi pe aici asa cum doar tu stii :( si aproape o sa mi se faca mila :(

Exact ce spuneam :))
Tu, Dicsie, urs :)))
Trio forta de tot sunteti...toti anapoda.
Am gresit o litera scriind de pe telefon. De aici ai tras tu repede concluziile de rigoare...bineinteles ca nu te-a dus pana acolo mintea incat sa iti dai seama ca am gresit. Ca nu am gresit scriind mai deloc eu.
In fine...
Legat de joc...

1. Fara backstabb din partea lui rockefeller nu facea nimic Fame pe ro57.
2. Pe ro60 nu reiau discutia despre Green ca mi-e scarba sa discut despre ce au facut acolo.
3. Pe speciale am intrat si am jucat cand am putut, bineinteles. Daca am pierdut am recunoscut. Dar cum ? :) Reia totul si apoi sa discutam normal.
Tu nu m-ai scos pe mine pe nicaieri samy, sau urs, sau dicsie. Nu mai vorbiti aiurea. Nu stiu ce scursuri aveti voi in creierasul vostru...dar vi se scurge viata rapid pentru ca inca o data va repet, limitele voastre au fost etalate de mult pe aici.
Spune baietilor ce s-a intamplat peste tot unde te-am scos...astea nu le aduci in discutie ? :) Sau fratiorul tau coco*carmen...nume de interlop :)) De cate ori sa va mai dau cu harta in cap ? Ce s-a intamplat cu promisiunile tale samy cand spuneai ca "GATA, maine vine dac ul si le rupem fasu' " Nu stau sa salvez mesaje, sa fac printuri, sa umblu in istorii...dar cred ca si la joc asa de cate ori intru eu pe zi sunt peste samy si slujitorul urs. De Petre nu am ce sa mai povestesc.

Iar referitor la ce se intampla pe ro63, bravo Petre ! Te-ai mobilizat bine si ne-ai rupt tot. Asta este. Uneori pierzi, alteori castigi. Am atacat acolo pentru ca asa au vrut mai multi, nu eu. Aveam alte planuri.
Vedem ce se intampla in continuare...dar fara chestii de genul nu puteti :)) Esti tare la compunere...


xxx ieri la ora 04:53
Salut.Ne-ar cam bate un gand sa mai facem cateva recrutari in zona ta si am inceput niste discutii cu cativa colegi de-ai tai insa as vrea sa am si acceptul tau.cam cat de dispus esti pentru aceasta provocare?
Paste fericit!;)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Exact ce spuneam :))
Tu, Dicsie, urs :)))
Trio forta de tot sunteti...toti anapoda.
Am gresit o litera scriind de pe telefon. De aici ai tras tu repede concluziile de rigoare...bineinteles ca nu te-a dus pana acolo mintea incat sa iti dai seama ca am gresit. Ca nu am gresit scriind mai deloc eu.
In fine...
Legat de joc...

1. Fara backstabb din partea lui rockefeller nu facea nimic Fame pe ro57.
2. Pe ro60 nu reiau discutia despre Green ca mi-e scarba sa discut despre ce au facut acolo.
3. Pe speciale am intrat si am jucat cand am putut, bineinteles. Daca am pierdut am recunoscut. Dar cum ? :) Reia totul si apoi sa discutam normal.
Tu nu m-ai scos pe mine pe nicaieri samy, sau urs, sau dicsie. Nu mai vorbiti aiurea. Nu stiu ce scursuri aveti voi in creierasul vostru...dar vi se scurge viata rapid pentru ca inca o data va repet, limitele voastre au fost etalate de mult pe aici.
Spune baietilor ce s-a intamplat peste tot unde te-am scos...astea nu le aduci in discutie ? :) Sau fratiorul tau coco*carmen...nume de interlop :)) De cate ori sa va mai dau cu harta in cap ? Ce s-a intamplat cu promisiunile tale samy cand spuneai ca "GATA, maine vine dac ul si le rupem fasu' " Nu stau sa salvez mesaje, sa fac printuri, sa umblu in istorii...dar cred ca si la joc asa de cate ori intru eu pe zi sunt peste samy si slujitorul urs. De Petre nu am ce sa mai povestesc.

Iar referitor la ce se intampla pe ro63, bravo Petre ! Te-ai mobilizat bine si ne-ai rupt tot. Asta este. Uneori pierzi, alteori castigi. Am atacat acolo pentru ca asa au vrut mai multi, nu eu. Aveam alte planuri.
Vedem ce se intampla in continuare...dar fara chestii de genul nu puteti :)) Esti tare la compunere...


xxx ieri la ora 04:53
Salut.Ne-ar cam bate un gand sa mai facem cateva recrutari in zona ta si am inceput niste discutii cu cativa colegi de-ai tai insa as vrea sa am si acceptul tau.cam cat de dispus esti pentru aceasta provocare?
Paste fericit!;)
Asa se zice mai nou, mi-e scarba ca s-au prins fraierii ca voiam sa le-o tragem? :)))
 

DeletedUser48261

Intreaba pe kamp, zeus, patrykana...toata povestea
Nu stau sa ma repet pentru fiecare in parte.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Exact ce spuneam :))
Tu, Dicsie, urs :)))
Trio forta de tot sunteti...toti anapoda.
Am gresit o litera scriind de pe telefon. De aici ai tras tu repede concluziile de rigoare...bineinteles ca nu te-a dus pana acolo mintea incat sa iti dai seama ca am gresit. Ca nu am gresit scriind mai deloc eu.
In fine...
Legat de joc...

1. Fara backstabb din partea lui rockefeller nu facea nimic Fame pe ro57.
2. Pe ro60 nu reiau discutia despre Green ca mi-e scarba sa discut despre ce au facut acolo.
3. Pe speciale am intrat si am jucat cand am putut, bineinteles. Daca am pierdut am recunoscut. Dar cum ? :) Reia totul si apoi sa discutam normal.
Tu nu m-ai scos pe mine pe nicaieri samy, sau urs, sau dicsie. Nu mai vorbiti aiurea. Nu stiu ce scursuri aveti voi in creierasul vostru...dar vi se scurge viata rapid pentru ca inca o data va repet, limitele voastre au fost etalate de mult pe aici.
Spune baietilor ce s-a intamplat peste tot unde te-am scos...astea nu le aduci in discutie ? :) Sau fratiorul tau coco*carmen...nume de interlop :)) De cate ori sa va mai dau cu harta in cap ? Ce s-a intamplat cu promisiunile tale samy cand spuneai ca "GATA, maine vine dac ul si le rupem fasu' " Nu stau sa salvez mesaje, sa fac printuri, sa umblu in istorii...dar cred ca si la joc asa de cate ori intru eu pe zi sunt peste samy si slujitorul urs. De Petre nu am ce sa mai povestesc.

Iar referitor la ce se intampla pe ro63, bravo Petre ! Te-ai mobilizat bine si ne-ai rupt tot. Asta este. Uneori pierzi, alteori castigi. Am atacat acolo pentru ca asa au vrut mai multi, nu eu. Aveam alte planuri.
Vedem ce se intampla in continuare...dar fara chestii de genul nu puteti :)) Esti tare la compunere...


xxx ieri la ora 04:53
Salut.Ne-ar cam bate un gand sa mai facem cateva recrutari in zona ta si am inceput niste discutii cu cativa colegi de-ai tai insa as vrea sa am si acceptul tau.cam cat de dispus esti pentru aceasta provocare?
Paste fericit!;)

De cate ori m-ai scos tu pe mine?:)) pe 52 am lasat tribul cand era locul 1, ce s-o intamplat dupa nu ma priveste.

Suferi baiatule, suferi rau de tot.. pe fiecare lume intri, începi cu textele astea tipice pe care le stie toata comunitatea, iar apoi brusc dispari..

N-ai nicio treaba cu jocul:)) esti prea inapt ca sa-ti mai raspund, te-ai plimbat prin toate echipele si de peste tot ai fost expediat:))

Cum sa zici tu ma barbarule ca esti mai bun decat ursu?:))) te auzi ce zici? Nici pe post de deffer nu te-as recruta:))

Oricum, o sa ne mai intalnim noi, in caz ca nu o sa ai treaba la firma:rolleyes:
 

DeletedUser48261

De cate ori m-ai scos tu pe mine?:)) pe 52 am lasat tribul cand era locul 1, ce s-o intamplat dupa nu ma priveste.

Suferi baiatule, suferi rau de tot.. pe fiecare lume intri, începi cu textele astea tipice pe care le stie toata comunitatea, iar apoi brusc dispari..

N-ai nicio treaba cu jocul:)) esti prea inapt ca sa-ti mai raspund, te-ai plimbat prin toate echipele si de peste tot ai fost expediat:))

Cum sa zici tu ma barbarule ca esti mai bun decat ursu?:))) te auzi ce zici? Nici pe post de deffer nu te-as recruta:))

Oricum, o sa ne mai intalnim noi, in caz ca nu o sa ai treaba la firma:rolleyes:

Pe ro52 erai cu gura mare peste tot si amenintai de pe toate siterele in stanga si in dreapta, cum sa nu fi pe cont tu ? Erati loc 1 la recrutat...la adunat orice jucator de pe harta contra noastra plus mega giga aliantele voastre. OFF. a mers pe mana voastra si a pierdut. Si ei la fel au crezut ca daca aveti atatea academii, marele trib Strong sau cum dreaq se chema, condus de tine si de fratele, o sa castige lejer in fata noastra. Ati luat contul lui dac ul pe parola sau nici nu ma intereseaza. Cont pe care eu l-am tolerat prea mult pana ce l-am innobilat aparat de voi si toate academiile voastre. Pe mine nu m-a dat nimeni afara din nici o echipa pentru ca mi-am vazut lungul nasului si mereu am cautat sa joc asa cum trebuie.
Pe ro55 si eu si ceilalti ne-am increzut in tine ca esti om, ca poate ti-ai revenit. Dar de unde...ti-am lasat siter cateva zile avand probleme si ce planuiai ? Ca tu si oamenii tai sa-mi luati satele...iti dai seama ce razbunare de 2 lei aveai tu in program ? :)) Si ce s-a intamplat ? Cand am intrat pe cont unde ai fugit ? Ai lasat satele, contul, siterele, tot si ai fugit...unde ai fugit ? De ce ai fugit ?Voi vorbiti de mine ca sunt scursura pe jocul asta ? Dar despre voi ce puteti spune daca eu sunt catalogat asa ? Va zic eu ca nu exista termen de comparatie absolut deloc pentru voi.
Nu stiu sa fi facut eu nereguli sau sa-mi fi patat onoarea in felul care voi ati facut-o...iar posturile voastre de aici sunt niste dezinformari de 2 lei menite sa arunce totul in fata celor cu care jucati acum. Le-am mai zis si altora de la voi, avand discutii frecvent, ca tu, urs, inca 3-4 ca voi...nu aveti o treaba cu echipele acelea. Iar ei, conducerea, cunosc intru' totul cine sunteti si nu au nevoie de confirmari de la mine. Pentru mine vorbesc oamenii cu cap si care au jucat intotdeauna cu mine si cunosc adevarul ;)
 

samY.

member
Scor reacție
0
Pe ro52 erai cu gura mare peste tot si amenintai de pe toate siterele in stanga si in dreapta, cum sa nu fi pe cont tu ? Erati loc 1 la recrutat...la adunat orice jucator de pe harta contra noastra plus mega giga aliantele voastre. OFF. a mers pe mana voastra si a pierdut. Si ei la fel au crezut ca daca aveti atatea academii, marele trib Strong sau cum dreaq se chema, condus de tine si de fratele, o sa castige lejer in fata noastra. Ati luat contul lui dac ul pe parola sau nici nu ma intereseaza. Cont pe care eu l-am tolerat prea mult pana ce l-am innobilat aparat de voi si toate academiile voastre. Pe mine nu m-a dat nimeni afara din nici o echipa pentru ca mi-am vazut lungul nasului si mereu am cautat sa joc asa cum trebuie.
Pe ro55 si eu si ceilalti ne-am increzut in tine ca esti om, ca poate ti-ai revenit. Dar de unde...ti-am lasat siter cateva zile avand probleme si ce planuiai ? Ca tu si oamenii tai sa-mi luati satele...iti dai seama ce razbunare de 2 lei aveai tu in program ? :)) Si ce s-a intamplat ? Cand am intrat pe cont unde ai fugit ? Ai lasat satele, contul, siterele, tot si ai fugit...unde ai fugit ? De ce ai fugit ?Voi vorbiti de mine ca sunt scursura pe jocul asta ? Dar despre voi ce puteti spune daca eu sunt catalogat asa ? Va zic eu ca nu exista termen de comparatie absolut deloc pentru voi.
Nu stiu sa fi facut eu nereguli sau sa-mi fi patat onoarea in felul care voi ati facut-o...iar posturile voastre de aici sunt niste dezinformari de 2 lei menite sa arunce totul in fata celor cu care jucati acum. Le-am mai zis si altora de la voi, avand discutii frecvent, ca tu, urs, inca 3-4 ca voi...nu aveti o treaba cu echipele acelea. Iar ei, conducerea, cunosc intru' totul cine sunteti si nu au nevoie de confirmari de la mine. Pentru mine vorbesc oamenii cu cap si care au jucat intotdeauna cu mine si cunosc adevarul ;)


Ba ahahahjaj:))))))))) cum poti sa vorbesti ba de ro55? Nu pot sa cred ce poti sa scoti pe gura.. tii minte cand a fost organizat pe vladmihai din partea pigs, l-am blindat, si la 30 min inainte de sosirea atacurilor ai dat circulara in trib sa se retragă deff ul si ai desfiintat tribul urmand ca apoi sa zici ca fiica-ta a facut totul?:)))) ba nu iti e rusine sa zici ca mi-ai lasat tu mie sitter ba?:))) chiar nu ti-e rusine sa scoti porcariile astea pe gura?:)))) unde sa fug de tine ma terorizatule ca intrai de 2 ori pe zi, restul facean noi mai redusule... cand s-o dus bratva te rugai de mine sa iti fac rost de invitatie in tribul lu lethal touch, el poate confirma, erai top5 nab si nu te voia niciun trib, iti dai seama ce rebut esti? te drecu de mincinos, hai beș de aici ca deja m-ai plictisit iar minciunile tale gogonate intrec orice limita barbar cu nick ce esti

Cat despre mnks.. intr-adevar sunt cel mai inutil player din trib, cica vor sa ma bage in academie
:( nu dau randament.. acum ca le-ai spus tu cine sunt sigur o sa fiu concediat..

Ne vedem pe harta, i promise you :*

E ro63, scuze de off topic. Cu intrusul asta nu te poti abtine, e prea redus, si mai are si o parere super despre el, suportul. Spor la joc tuturor
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Zealot, unde esti flăcău? :)) hai, pune si rapoartele de azi, sau ti-e rusinica?
 

DeletedUser41053

2. Pe ro60 nu reiau discutia despre Green ca mi-e scarba sa discut despre ce au facut acolo.

Scurt pe doi ... nu am fost de acord cu politica voastra de recrutare in masa. V-am propus fuziune si nu ati vrut. Ce era de facut? Noi eram 5 triburi si voi ne-ati oferit 5 sate sa iesim pe granita cu DK.

Nu fa pe victima pentru L60 ca nu e cazul.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Exact ce spuneam :))
Tu, Dicsie, urs :)))
Trio forta de tot sunteti...toti anapoda.
Am gresit o litera scriind de pe telefon. De aici ai tras tu repede concluziile de rigoare...bineinteles ca nu te-a dus pana acolo mintea incat sa iti dai seama ca am gresit. Ca nu am gresit scriind mai deloc eu.
In fine...
Legat de joc...

1. Fara backstabb din partea lui rockefeller nu facea nimic Fame pe ro57.
2. Pe ro60 nu reiau discutia despre Green ca mi-e scarba sa discut despre ce au facut acolo.
3. Pe speciale am intrat si am jucat cand am putut, bineinteles. Daca am pierdut am recunoscut. Dar cum ? :) Reia totul si apoi sa discutam normal.
Tu nu m-ai scos pe mine pe nicaieri samy, sau urs, sau dicsie. Nu mai vorbiti aiurea. Nu stiu ce scursuri aveti voi in creierasul vostru...dar vi se scurge viata rapid pentru ca inca o data va repet, limitele voastre au fost etalate de mult pe aici.
Spune baietilor ce s-a intamplat peste tot unde te-am scos...astea nu le aduci in discutie ? :) Sau fratiorul tau coco*carmen...nume de interlop :)) De cate ori sa va mai dau cu harta in cap ? Ce s-a intamplat cu promisiunile tale samy cand spuneai ca "GATA, maine vine dac ul si le rupem fasu' " Nu stau sa salvez mesaje, sa fac printuri, sa umblu in istorii...dar cred ca si la joc asa de cate ori intru eu pe zi sunt peste samy si slujitorul urs. De Petre nu am ce sa mai povestesc.

Iar referitor la ce se intampla pe ro63, bravo Petre ! Te-ai mobilizat bine si ne-ai rupt tot. Asta este. Uneori pierzi, alteori castigi. Am atacat acolo pentru ca asa au vrut mai multi, nu eu. Aveam alte planuri.
Vedem ce se intampla in continuare...dar fara chestii de genul nu puteti :)) Esti tare la compunere...


xxx ieri la ora 04:53
Salut.Ne-ar cam bate un gand sa mai facem cateva recrutari in zona ta si am inceput niste discutii cu cativa colegi de-ai tai insa as vrea sa am si acceptul tau.cam cat de dispus esti pentru aceasta provocare?
Paste fericit!;)


Nu mai vorbi de 57 te rog ca daca te intreb de jucatorii din Nip, exceptand 2-3 prieteni ai tai nici macar nu stii ce s-a intamplat.
Fara Zich (si poate fara mine, sa decida altii eu nu stiu) tribul Nip nu avea conducere.
Tu ai intrat de 2 ori pe zi sau o data la doua zile ca erai ocupat sa-mi dai backstab pe speciala.
Cand te-am rugat sa nu rupi cu fame te-ai facut ca ploua si plangi ca fata mare ca ti-am dat eu backstab.
Pe 56 ti-a conus copilu tribul , pe 57 zich, pe sp12 giga, si tu te lauzi ca ai castigat lumi.
Ma retrag, spor la joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus