EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser46530

Ce-ti mai place sa minti :))

Recent ai trecut pe langa cimitiru fullurilor tale :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
bre ursule, nu cred ca e mare reusit ca 2 triburi pe unul din est unul din vest ati reusit sa luati 15 sate, cu revo pe ziua de astazi suntem in - cu 16 sate si cu ex pe plus cu 1 , asta in conditiile(repet) in care ambele triburi au avut organizat pe noi + 3 tradari.

Deci de unde atata aroganta aici totusi?

Apropo, stefan sunt aici nu just elite.
Bravo pentru satele luate insa nu e nimic de lauda la organizatul vostru, sa aperi un trib pe doua fronturi diferite la aceiasi ora si sa pierzi doar 15 sate, e ok! lasa gargara


pai din ce vad acolo ex cu revo au intrat pe 2 continente cu ibidem intre iar deasupra sunt 2 continente inamice woc + jp , rip etc deci nu stiu ce te plangi ca ai 2 fronturi cand voi aveti dominanta mai mare pe harta ca si noi in plus woc va pompeaza deff la greu dar degeaba daca nu se joaca cu capsorul jocu asta ... si uite ca si azi am trecut in cont 5 satuce iar la agresor 7k.. ii vina mea ca lasati satele goale ? sa nu mai zic ca am luat sat cu turn 20 fara pic de deff in el ca tot defful era la 1 jucator de la voi care este in conducere normal :)) voi va aparati numa la cine ii "important" restu sunt carne de tun, asa ca normal sa pierdeti teren si incepeti sa va plangeti si pana la urma qzorel a zis "SA VINA REVO" a venit si ce a facut ? mi-a zis ceva pagini in spate ca el organizeaza deffu ca rupe ca nush ce si acuma ii disparut la fel cum o sa fie si de pe harta


Urs, cu tot respectul și datorită amintirilor vechi când stăteam nopți întregi pe conturi, cu Dana și restul si făceam tot felul de manevre, trebuie sa îți spun ca deja o dai in penibilitate. Deja devii plictisitor si arogant, un hanibal mai mic, și ne-am luat-o in barba amândoi pe 34, eu pe alte lumi și tu pe altele, și am văzut ca erai foarte tăcut atunci.
Te respect pentru ce jucător ești, dar ți-am zis, deja devii neinteresant și plictisitor, joaca jocul pe harta cum jucam pe lumile mai vechi, și cam atât, știi ca asta e cea mai buna varianta.

P.s. Amândoi am făcut “rahaturi” pe conturi și manevre, nu e cazul sa ne dam sfinți.

Salutari din Shanghai :]


arogant sunt din nastere bre, plictisitor nush ce sa zic :)) ce sa joc bre pe harta ? ca mi-am primit aici provocari de la veterani si degeaba :(

http://prntscr.com/jiump6
http://prntscr.com/jiunq4

na bre split galactic
http://prntscr.com/jiuo6d
iar dupa mocangeala
http://prntscr.com/jiuojx

vrei sa vezi si noua tactica a lui qzorel, te lasa "balta".. se numeste split la nobilu 5 ca ne rugam si aprindem lumari la greu sa ramana adez 1 din 4 nobili
http://prntscr.com/jiuouq

daca nu merge din prima hai sa incercam pana are maestrul in organizarea defului dreptate no ? aici a fost de treaba ca mi-a trimis si resurse sa ridic zidul linistit
http://prntscr.com/jiupg3

linistit pentru ca dupa vine tzepiah sa faca minunatii
http://prntscr.com/jiuqbd

deci nu mai bine ne jucam pe extern in arogante si discutii plictisitoare decat pe harta ? ca pe harta jucam singuri dar aici macar exista un elite, o hanna montana, din cand in cand catre un pokemon din woc ca restu doar citesc si isi bifeaza zilele in calendar ramase pe l63 ca imediat raman fara triburi tinte la diplomatie doar in speranta ca ei se dezvolta peste noi cat timp ne batem cu astia .. deci eu aleg aici externul sa o ard in arogante ca pe harta nu are rost + ca unele voci spun ca jp se apara mai bine la organizate decat ibidem iar ibiem acuza pe jp ca sunt carne de tun... incep sa fiu confuz daca urmaresc harta ca nu ajung sa aflu exact care ii pe primul loc ca cel mai slab trib ca fiecare se face praf una pe alta... gata, raman la extern si vezi ca L34 cred ca am ca si castigat-o doar ca un anume djandy care a fost dus coplayer pe cont de catre wise a fost unul care nu era ideal si am aflat prea tarziu cine era omul si am primit masterban cu putin timp inainte sa inceapa numaratoarea :))) asa ca fie si asta lume pierduta ca nu ii nici prima si nici ultima :D


poza de profil pentru ibidem GAMING
http://prntscr.com/jiusrw
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Urs, cred ca Cunoști faptul ca tot ce e in exces trece la penibilitate :].

Cred ca e mult mai fain sa te laude alți jucatori, decât sa te ridici in slavi, dacă sunt petarde lasă-i sa fie. Nu suntem aici sa condamnam, și sa jucam.

M-am uitat pe forum la 54, după ce s-a pierdut lumea a dispărut instant, sper sa nu faceți așa și aici dacă e sa nu câștigați.

Bafta ambelor tabere, și sa fie o lume unde cel mai bun pe harta sa câștige.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ma daca vrei sa ma lauzi poti sa zici primu si gata ca deja a2a oara imi bati apropuri ca vrei sa faci asta ;)

pe forum la 54 a fost spam si dupa ce ne-au scos dar ce mai era de facut spam pe o lume terminata ? am intrat pe alta gen 60 iar acolo au devenit inexistenti nu doar muti si inca lumea nu ii gata dar forumul ii mort acolo ca nu ai cu cine... asa ca lasa-ma in pana mea sa ma bucur de astia cat mai sunt pe harta si nu dispar de tot ca atunci chiar ii mort forumu si daca ne batem cu ce nu recrutam de la woc 2 ani tot nu ii vezi pe asta sa faca putina atmosfera aici

lasa bre bafta pentru aia ce se roaga sa ramana adez din 4 nobili ca noi jucam split la gn5 ii ceva joc nou scos pe piata "split la gn5" ce bine suna


ba vreau si eu sa ascult muzica buna ca imi schimb contu din full deff in full atac si atunci imi baga reclama de 30 minute ..
http://prntscr.com/jiuzxs
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pai bre, dacă ai așa mult timp și vrei sa te distrezi, fa ca și Hagi, ai mingea n-ai mingea tragi la poarta, tu ataci tu iti faci split :]]]]

Nu e nevoie sa te laud, știu ca te implici in ceea ce faci, dar erai mai simpatic mai tăcut :p
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Uite ca aseara din cauza ta stilabil a pierdut un sat ... a luat si el intern langa mine fara sa imi ceara acordu isr acuma adio satuc :(

6-0 in 24 ore 10-1 total .. ii ok, putin timp pierdut aiurea pentru niste slabani dar asta este ... hai ca ne auzim ka final de lume, mentine spami dicsie si pune statistici macar daca esti pe aici
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
N-am timp de statistici. Nu joc, sunt in concediu de pe 09 mai pana pe 23.

Ești băiat mare, știi și tu sa faci statistici ;]
 

DeletedUser47018

ai cam aproximativ un rahat in cap.

2 triburi sa iasa cu 17 sate pe plus atacand cu tot ce au ...si vii aici si faci gargara..esti patetic...si sa nu mai zic ca nu luati nici alea daca nu va scoteati si tradatorii, vrei sa pun mesaje de la scama de pe toata harta cum arunca stanga dreapta cu recrutarile? nu ati realizat nimic fara tradatori , daca atacati fara sa scoateti oameni erati 0 barat, dar oricum mare realizare nu ati facut, astia de i-ati scos au pierdut o groaza de sate, cine ia jucatori pe post de carne de tun , noi sau voi?
tarak si aia din nord care au plecat in ex, 0 sprijin de la voi sau ex..iti arat mesaje..luati jucatori doar sa va faca voua jocurile sa va facet-ti voi mari ...dar tot niste aroganti suntet dar fara nici un argument.

in schimb ce am observat si la voi si la ex, aveti un 10 din partea mea pentru manipulare, ba , sincer sunte-ti chiar buni:))

De curiozitate, cati ani ai ?


era sa uit, sa pun mesajele cu ofertele voastre si ale celor din ex cu pp-urile si bani pentru conturi si/sau sate?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46530

daca tot ai pomenit de asemenea mesaje, ar trebui sa le si publici, doar nu esti asa ipocrit, sau?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
ai cam aproximativ un rahat in cap.

2 triburi sa iasa cu 17 sate pe plus atacand cu tot ce au ...si vii aici si faci gargara..esti patetic...si sa nu mai zic ca nu luati nici alea daca nu va scoteati si tradatorii, vrei sa pun mesaje de la scama de pe toata harta cum arunca stanga dreapta cu recrutarile? nu ati realizat nimic fara tradatori , daca atacati fara sa scoateti oameni erati 0 barat, dar oricum mare realizare nu ati facut, astia de i-ati scos au pierdut o groaza de sate, cine ia jucatori pe post de carne de tun , noi sau voi?
tarak si aia din nord care au plecat in ex, 0 sprijin de la voi sau ex..iti arat mesaje..luati jucatori doar sa va faca voua jocurile sa va facet-ti voi mari ...dar tot niste aroganti suntet dar fara nici un argument.

in schimb ce am observat si la voi si la ex, aveti un 10 din partea mea pentru manipulare, ba , sincer sunte-ti chiar buni:))

De curiozitate, cati ani ai ?


era sa uit, sa pun mesajele cu ofertele voastre si ale celor din ex cu pp-urile si bani pentru conturi si/sau sate?

In primu rand invata sa numeri :)) tradari sunt peste tot sau vrei sa zici ca voi nu recrutati nimic ? Nu puteti ii partea a2a isr despre carne de tun ce sa zic? Coi aveti deff numa la 1 jucator si restu sunt lasati balta... oferte de cumparari si ppuri ? Arata mesajele ca sunt curios si eu sa vad ce oferte au primit barbarele cu nick ca din ce stiu nu a facut nimeni oferta la vre-un cont din ibidem sau din alta parte


17 sate :) tot ii bine decat nimic :))) si cica am dat cu tot ce aveam, vrei sa iti zic cate fulluri am adunat dupa cele rupte la organizat ca sa iti dai si seama in ce fel sa aparat ibidem ? :)) deff la unu din conducere in rest carne de tun si splituri care au reusit :d


Ati tot urlat aici sa vina revo, baga statisca tinere sa vedem cum stam, de venit am venit dar voi unde sunteti ?:))
 

DeletedUser47018

un mic exemplu: Va spune teslaru daca am dreptate sau nu in legatura cu pp-urile pentru sate!

2. inca suntem aici, stai linistit!
Vorbesti mereu de carne de tun , dar voi sunteti singurii care ati facut recrutari fara ai sprijini..ce dracu ma, cine sa va creada si pe voi inafara de noobi ?
si ursule, cine e zealot asta? :)) joaca pe 63? pe tine te-am vazut, dar el?
Zic asa ca sa putem vorbi aici astia de jucam
 

DeletedUser46530

pai daca nu m-ai vazut pe 63... inseamna ca nu joci pe 63, si cu asta s-a rezolvat misterul

arata-ne mesaje, stefania, nu bate din cioc fara argumente

sau te contrazici singur?
 

DeletedUser47204

se iau sate de la ibidon si vine def de la 150 campuri din woc, lol :eek::eek:
asa ceva :D:D
sa inteleg ca blindajele sunt pentru revo defapt, undercover :D
 

DeletedUser47018

zealot tata, nu prea te duce capu..

v-am zis, intrebati pe teslaru daca am dreptate..si asta e un mic exemplu, nu trebuie sa pun eu mesaje aici.
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
zealot tata, nu prea te duce capu..

v-am zis, intrebati pe teslaru daca am dreptate..si asta e un mic exemplu, nu trebuie sa pun eu mesaje aici.

Ceea ce voi nu intelegeti este ca incercati prea mult sa fiti fanii mei, dar eu nu va vreau, pur si simplu nu-mi plac Ibidimosii

https://media.giphy.com/media/QGzPdYCcBbbZm/giphy.gif

Gasiti-va alt idol, va roaga tata

PS: Marele conducator de la voi care se lauda ca m-am bagat in seama cu el cu oferte de pp sau bani reali <3

https://prnt.sc/jjgu4h
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus