EX vs Ibidem

  • Autor subiect DeletedUser46530
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

TesLa USA

member
Scor reacție
0
:))))))))))))))
Morrrrrrr

Ba vezi ca shaddow ala e id de skype de la voi din trib :)))))))))))) cred ca jumate de ro il stiu
Cred ca e cea mai mare penibilitate pe care am vazut-o pana acum :)))))))))))))))

Oricum, vad ca incerci sa te bati cu mine in screen-uri, nu stiu ce vrei sa imi arati sau ce incerci sa demonstrezi, dar hai ca am eu una buna.

Vrei niste poze cu conversatii, desigur de pe contul tau de skype, nu al unuia de la mine din trib, cand ai dat teapa lui nutz89 si pitzi31 de cate 100 si ceva de euro la fiecare ? :D
Jucatori cu care ai jucat 2 ani de zile, cu care ti-ai pierdut noptile, are rost sa te fac de cacao? :D
Sau cu The Revenger, cand ii zici dupa ce l-ai internat, ca ii dai un cont sa joace, chiar si contul tau de intemeietor, sa bage 15k pp acolo sa mai dai o teapa mica :D?

Spune-mi, are rost ?:D
 

DeletedUser47018

teslare, sunt stefan aici, nu florin si nu ma intereseaza problemele voastre, dar esti nesimtit total ca nu recunosti ca shaddow esti tu , oricum ai cerut la dinu pe joc id de skype si dupa m-a bagat dinu si pe mine in conferinta...NU credeam ca o sa ajungi asa de jos..penibil
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Daca chiar tu esti, ai ajuns ultimu` gunoi ca tocmai tu sa scrii de mine pe extern.
Nici n-am bagat de seama in screen`urile alea ca era si id`ul tau de skype, nu pot sa cred ca tocmai mie sa imi faci o faza d-asta josnica.
Te-ai dat cu elite, ai ajuns o scursatura ca si el, maine, poimaine, incepi si tu sa furi pp si bani.

Acum inteleg de ce nu mai raspunzi pe skype de zile bune, probabil de rusine, ti-ai dat seama intr-un final ca ai comis`o urat

Si pana la urma, toata faza asta pentru ce, doar sa pari mai interesant intr`o cearta penibila pe forumul asta?
Nu uita, ca ai prieteni comuni cu mine, nu inteleg care e castigul sa te faci de ras cu o faza ca asta in fata lor.

Mare dezamagire pentru ce gunoi de om ai ajuns :)

Sa nu te chinui sa imi dai report la postul asta pentru cuvinte urate, ca sa ma banezi, oricum e ultimul post aici :)
 

DeletedUser47018

Degeaba te dai ranit, i-am spus la petrica aici sa te intrebe pe tine de cumpararea satelor ce am zis rau? NU am dreptate cumva?
ba am...

Nu ti-am raspuns pe skype ca te-am blocat de o saptaman si ceva, ai ajuns sa pupi in fund revo doar sa prinzi si tu un colt de paine , simplu!

NU poti sa crezi ca iti fac faze din astea cand tu in tribul nostru dai mesaje sa cumperi sate ma?:)) pai daca jucai de la inceput corect nu aveam treaba cu tine, ca nu ma intereseaza dar ai pretentia sa fii respectat cand tu ma lucrezi asa?
 

DeletedUser47204

hannibal daca ai fi asa activ si pe joc cum esti pe extern poate ar ajunge lumea sa te considere cat de cat pe harta :rolleyes::rolleyes:

teslare, sunt stefan aici, nu florin si nu ma intereseaza problemele voastre, dar esti nesimtit total ca nu recunosti ca shaddow esti tu , oricum ai cerut la dinu pe joc id de skype si dupa m-a bagat dinu si pe mine in conferinta...NU credeam ca o sa ajungi asa de jos..penibil

acelasi stefan ce se plangea ca nu poate juca si a cedat contu in granita ? am auzit de tine :))

sau stefan ala ce isi ia numa bataie pe unde joaca ? am auzit si de ala
defapt stai, e acelasi noob :eek::eek::rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Acuma daca vrei sa iesi din saracie sti ce ai de facut :) cresti sate pentru noi ... asa nu mai ii nevoie sa cersesti de la colegi ppuri, cresti aici pentru baietii la care in loc de cifre in dreptul ppurilor scrie “nelimitatat”
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Asa printuri am si eu cu tine defapt nu stiu care ca tot va dati flo ste etc ... si cereti sate pe ppuri :eek:
 

DeletedUser47204

daca vrea ii intru eu coplayer sa il ajut, nu e problema
ce cont fumos i-am crescut si pe 54 :D:D
 

DeletedUser47018

Asa va place sa mancati cacat ma..nu ai vazut asa ceva, dupa ce am fost baiat si v-am lasat cont cu parola pe 54 sa nu pierde-ti teren, din cauza ca nu aveam timp, si i-am si zis lu nevar ca e ok sa preia cineva contu ca erau trupe pe el bune si zona buna , acum tu apari aici si mananci ciuperci cu polonicul total pe langa, voi nu meritati nimic ma..
si da, acelasi stefan care v-a scos jucatorii pe sp 12 :)) tot eu :) acelasi stefan care pe 48 va tinea mare parte din granita cu dt.
da..tot eu :)
taci dracu . Si ursulica, nu duc lipsa de bani, stai cumintel cu ironiile, esti si tu din galati milionar?
 

DeletedUser46530

hannibal daca ai fi asa activ si pe joc cum esti pe extern poate ar ajunge lumea sa te considere cat de cat pe harta :rolleyes::rolleyes:



acelasi stefan ce se plangea ca nu poate juca si a cedat contu in granita ? am auzit de tine :))

sau stefan ala ce isi ia numa bataie pe unde joaca ? am auzit si de ala
defapt stai, e acelasi noob :eek::eek::rolleyes:
n-ai cu cine :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Asa va place sa mancati cacat ma..nu ai vazut asa ceva, dupa ce am fost baiat si v-am lasat cont cu parola pe 54 sa nu pierde-ti teren, din cauza ca nu aveam timp, si i-am si zis lu nevar ca e ok sa preia cineva contu ca erau trupe pe el bune si zona buna , acum tu apari aici si mananci ciuperci cu polonicul total pe langa, voi nu meritati nimic ma..
si da, acelasi stefan care v-a scos jucatorii pe sp 12 :)) tot eu :) acelasi stefan care pe 48 va tinea mare parte din granita cu dt.
da..tot eu :)
taci dracu . Si ursulica, nu duc lipsa de bani, stai cumintel cu ironiile, esti si tu din galati milionar?

Milionar? Nu bre .... sunt patron la pompe funebre;) vrei sa te masor putin ?

Se pare ca ai pupat ceva sa ajungi in revo pe 54 :rolleyes:

Imi pare rau ca nu am jucat pe atunci acolo ca iti dadeam si eu ceva bun:D
 

DeletedUser47018

Prietene iti arat mesaje cand eram invitat sa joc cu voi pe mai multe lumi, nu am pupat nimic stai linistit, nu sunt genul..in schimb poti incerca la de-al de petrica, cred ca ai sanse destul de bune!

Tu chiar te crezi smecher ceva pe triburile :)) Ce tantalau esti :(

Hai ca mi-a ajuns discutia cu voi...ma cobor prea jos si imi e sa nu raman acolo alaturi de voi!
 
Scor reacție
0
tot eu :) acelasi stefan care pe 48 va tinea mare parte din granita cu dt.
da..tot eu :)

Deci chiar nu ma pot abtine, te-ai gasit sa vorbesti de l48 :)) vai ca v-ati facut de ras acolo, tu cu marele shaolin, cica ei dau backstab la deteu si aia va demolau ca pe niste gogosi, dupa prima saptamana de la "backstab" erati cu satele la 3k in granita, vai de capul vostru voi cu petarzile ce le-ati adus la noi, mai bine nu va recrutam ca ne-am pierdut doar timpul, dublu backstab ce sunteti. Ah si sa nu uitam si de ydn unde lethala ii apara contul iar el era bine mersi pe conferinta cu deteu isi discuta mutarea, voi sunteti aia ce ati tinut granita? =))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Deja pennibal discuta despe nimicuri, total pe dinafara jocului. N-ar avea rost sa continuați discuția pe tema asta, toți care ajung in ipostaza asta ajung pentru ca sunt și fac mizerii.
 

DeletedUser47204

Deja pennibal discuta despe nimicuri, total pe dinafara jocului. N-ar avea rost sa continuați discuția pe tema asta, toți care ajung in ipostaza asta ajung pentru ca sunt și fac mizerii.

nu inteleg de ce te bagi tu in discutiile cu mascota noastra o_O
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Daca chiar tu esti, ai ajuns ultimu` gunoi ca tocmai tu sa scrii de mine pe extern.
Nici n-am bagat de seama in screen`urile alea ca era si id`ul tau de skype, nu pot sa cred ca tocmai mie sa imi faci o faza d-asta josnica.
Te-ai dat cu elite, ai ajuns o scursatura ca si el, maine, poimaine, incepi si tu sa furi pp si bani.
Cine se aseamana se aduna :D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus