Excalibur - In the name of the King

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

"Sunt unii care joaca pentru tribul care il conduc si oamenii sai..."


Ce intelegi tu.... :))

Pentru tribul care il conduc adica il organizeaza, chestii de genu asta, nu dictezi oamenii, iti sunt camarazi si prieteni ... Acolo e "pentru tribul care il conduc" si "pentru oamenii sai [tribului]".
 

DeletedUser

scuze de deranj

te rog mai reciteste odata si vezi ce am zis.nu am insistat pe ideea de a conduce si am explicat de ce nu cred ca mi se pare corect aleasa aceasta expresie in context.eu am facut eforturile necesare de a inteege ce ai incercat sa exprimi.dar pina la a intelege la ce te gindeai eu zic ca mai e ceva si totusi nu cred ca am capacitatea de a ghici.poate doar intr-o mica masura si anume mai intuiesc si eu cate ceva.
 

DeletedUser

la revedere

si sper ca din respect pentru acest jucator, acest topic sa fie inchis pentru ca a fost judecat/apreciat/chestionat, mult peste limita bunului simt si indiferent cati aproba sau nu decizia nu cred ca avem dreptul sa comentam atita pe tema asta.cei care il cunosc si il respecta adica ai sunt prieteni si la bine si la rau stiu cum sa il contacteze iar restu adica inclusiv eu, cam tine de ipocrizie sa comentam atita vizavi de fapta unei persoane indiferent ce fapta ar fi sau ce persoana.
 

DeletedUser6681

si sper ca din respect pentru acest jucator, acest topic sa fie inchis pentru ca a fost judecat/apreciat/chestionat, mult peste limita bunului simt si indiferent cati aproba sau nu decizia nu cred ca avem dreptul sa comentam atita pe tema asta.cei care il cunosc si il respecta adica ai sunt prieteni si la bine si la rau stiu cum sa il contacteze iar restu adica inclusiv eu, cam tine de ipocrizie sa comentam atita vizavi de fapta unei persoane indiferent ce fapta ar fi sau ce persoana.

cred ca .. daca a deschis acest topic.. l-a deschis pt comentarii pro/contra si singurul in masura.. :) sa .. roage inchiderea lui este chiar el.. apoi .. oricine poate vb .. atata timp cat el a vrut asta.. nu stiu daca era nevoie de .. a te justifica pt o decizie luata in fatza .. " publicului " sau exista nevoie .. de atentie..:)) .. nu stiu .. nu il cunosc nu am jucat.. imi dau cu parerea ..:) Dreptul la libera exprimare mi-l garateaza o carte.. ca se respecta sau nu .. e alta problema..

Spor acolo la ce faci tu
 

DeletedUser

Ce de "Gigi Contra" ... Spuneti parerea care doriti si atat, topicul e despre Proiectul si Decizia lui Aztecul, nu ca fiecare sa mai faca putin spam la posturi si sa se dea desptept.


Respect Aztecul.





Sa inchida cineva ?!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Iata si parerea mea umila de jucator de media clasamentului la puncte sau la ce vreti voi :

1. Aztecul : un user avid de publicitate, probabil ( am zis probabil - scuze daca ma insel ) , ii place sa fie centrul atentiei, al universului...cum vreti.

2. Aztecul : ca jucator nu ai demonstrat nimic, corecteaza-ma daca gresesc.

3. Aztecul : un strateg desavarsit pe hartie, si eventual in vis, realitatea e cruda nu ? :confused:

Imi cer scuze daca am jignit pe cineva si imi asum "warn-ul" sau chiar "ban-ul" pentru atac la persoana !
 

DeletedUser706

Iata si parerea mea umila de jucator de media clasamentului la puncte sau la ce vreti voi :

1. Aztecul : un user avid de publicitate, probabil ( am zis probabil - scuze daca ma insel ) , ii place sa fie centrul atentiei, al universului...cum vreti.

2. Aztecul : ca jucator nu ai demonstrat nimic, corecteaza-ma daca gresesc.

3. Aztecul : un strateg desavarsit pe hartie, si eventual in vis, realitatea e cruda nu ? :confused:

Imi cer scuze daca am jignit pe cineva si imi asum "warn-ul" sau chiar "ban-ul" pentru atac la persoana !


Buna dimineata soare !
Cu cine am deosebita placere sa conversez ...?
Nu mi aduc aminte sa fi mers la femei impreuna , sa bem impreuna ....de jucat impreuna nu se pune problema avand in vedere "enorma ta experienta si vechime "in joc ..
As putea sa raspund la intrebarii...
Dar poate m am plictisit ...
Este interesant sa ai cateva "altercatii verbale" , dar depinde si de partener ..
Cand te "duelezi" cu noobi care dupa 2 luni de joc , fac clasamente , si au aere de jucatori ...prefer sa tac
Ce pot vorbi cu tine ?
Sincer ?

E ca si cum eu maine ma apuc sa joc un joc ...sotron de exemplu ...si dupa doua zile apar pe forumul acelui joc si spun ca jucatorul X are sau nu are valoare ..

Privesc pe forum , iar cei care ma ataca sunt jucatori care au aparut si ei pe aici de cateva luni , si care din dorinta de ai baga si pe ei in seama cineva cauta conflicte cu jucatori vechi , poate asa aude cineva de numele lor de user , pentru ca prin joc nu prea ai cum ..

Daca un jucator ca Sir Soreen , valiusha , Vokiel ....[si este o lista destul de lunga de jucatori vechi cu mare experienta ]...ar aparea pe aici si ar afirma ca sunt 0 ca jucator .....atunci da ...
As pune capul jos ..si as tacea ..
Dar cand apar tot felul de neica nimeni , care joaca si ei de 3 zile jocul asta ...si vin si spun grav ....Ba ala e 0 .....ma bufneste rasul ....

Copile ..
Cum poti tu sa sti daca eu am demonstrat ceva ca jucator cand eu joc de doi ani si ceva si tu de doua luni ..
Sunt 2 ani in care eu am jucat si tu nu ..
Dar deja discutile sunt prea penibile ...si eu port o mare parte din vina pentru ca acord atentie unor astfel de jucatori ...

Eu unul m am plictisit de ei ....

M am plictisit sa explic jucatorilor de 2 luni , ce am jucat eu acum doi ani ..
Nu am chef de tine prietene ....iar daca ai chef sa te certi , cauta pe altcineva ..
Un admin , moderator ..
Desi risti sa ti ei ban cu ei ...te face totusi mai celebru ...
Cu mine ...
Chiar nu vrei sa te certi ...

Cu respect
aztecul
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Vorbe vorbe si iar vorbe, dar daca eu joc de 2 luni inseamna ca am pierdut notiunea timpului, si imi cer scuze pentru asta, sincer am sa il intreb pe Valiusha despre tine. Daca tu arunci in fata nume mari de pe L1 in apararea ta, inseamna ca ai inca ceva de demonstrat pe triburile.ro , in afara de povesti cu zane si feti frumosi pe care oricum nu cred ca le mai crede nimeni !
Iar daca te bagi in polemici cu mine inseamna ca te pui la mintea mea, niciodata nu am afirmat ca sunt experimentat sau ca am vreo valoare pe serverele .ro sau .net sau .ce vrei tu ;)

Hai sa iti explic mai pe larg, poate imaginatia ta debordanta va compune un nou roman de dragoste :

1. NU te-am vazut niciodata in nici un fel de top ( oricare ar fi el...de puncte, de agresori, de aparatori )
2. De tine am auzit doar pe forumul extern si nicaieri altundeva

Vino cu dovezi si o sa imi cer scuze in mod public ca mi-am exprimat o parere personala care se va dovedi, sau nu, a fi gresita !

Respecte
 

DeletedUser706

Acest forum nu este construit pentru un anumit user ..
Chiar si cand e vorba de mine ..

Daca de fiecare data cand un jucator i si creaza un cont nou , si apare pe forum cerand sa i explic ce am facut eu [ sau alt jucator ] de a lungul timpului , am transforma acest loc intr unul de discutii despre trecut .

Chiar daca as dori sa respect toti juacatorii , nu pot in fiecare saptamana sa stau sa scriu , despre ce am facut sau nu am facut eu !
Acest forum nu este construit pentru mine ...


Iar daca tratez arogant personaje ca tine este ca asa cum am spus si mai devreme , toate au o limita ...

Ce sti tu despre mine ?
Cand am inceput sa joc ?
In ce triburi am jucat ?
Ce rezultate am avut ?
Ce triburi cunoscute am condus ?
Cu ce rezultate ?

Inainte sa fi scris frazele acelea despre mine , stiai sa raspunzi la aceste intrebari ?

Sincer ..
Sti sa raspunzi ?


Atunci cum poti vorbi despre un user , despre care nu sti nimic ?

Sper sa intelegi ca esti penibil , si sa nu transformam acest forum intr o discutie intre noi doi ..
Nu si are rostul aici ...
Uite i ti dau 5 intrebari ...cand sti sa raspunzi la ele ..da mi un mesaj pe privat ...

1.Cine a infintat primul trib exclusiv de romani acum 2 ani jumatate atunci cand a inceput acest joc .
2.Pe ce servare am jucat eu pana acum ?
3.Pe cate servare am pierdut sate ?
4.Cati jucatori au raspuns la apelul meu de a juca in RO pe W9 din tribal wars ?
5.Cati jucatori au considerat ca totusi sunt suficent de bun pentru a le fi lider si ai conduce in joc ?

Cand sti sa raspunzi la aceste intrebari ......atunci poti sa ti si dai cu parerea despre mine ....
Si e valabil pentru toti cei care nu pot dormi noaptea de grija mea


Ce naiba ...chiar atat de rau va ti plictisit pe L7 de discutati ce am facut , sau nu am facut eu ...

intrisecule ....
ce faci tata ..
le ai taiat conducta de vinulet ??
Ce e cu baietii astia asa de seriosi ..?
O tuiculita mica ...sa le revina zambetul pe buze ?
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
@ Aztecul

1.Cine a infintat primul trib exclusiv de romani acum 2 ani jumatate atunci cand a inceput acest joc .
2.Pe ce servare am jucat eu pana acum ?
3.Pe cate servare am pierdut sate ?
4.Cati jucatori au raspuns la apelul meu de a juca in RO pe W9 din tribal wars ?
5.Cati jucatori au considerat ca totusi sunt suficent de bun pentru a le fi lider si ai conduce in joc ?

Raspunsurile mele :

La intrebarea 1 - nu stiu sa raspund...probabil tu ( nu am jucat pe extern - dar am sa ma interesez pe la prieteni )

La intrebarea 2 - pe L1 nu am auzit de tine, pe L2 asemenea, pe L3 nu am jucat, pe L4 nu am auzit, pe L5 stiam ca te chinui cu ruina lui danimaxxx cu niste atacuri cu 7-8000 de topoare si cam atat, pe L6 nu ai jucat ( cel putin cu nickul acesta ).

La intrebarea 3 - Greu de zis, avand in vedere ca nu mai exista contul tau pe nici o lume, iar statisticile dispar odata cu contul .

La intrebarea 4 - Am sa intreb un lider die de pe W9 daca stie ceva de tine. ( pana atunci nu zic nimic )

La intrebarea 5 - Irelevant, sunt pareri personale ale lui x sau y ( exact cum in Romania rezultatul detectorului de minciuni nu se considera proba in instanta ).

Se pare ca ti-au cam murit laudatorii :D

Ps...cand ne vedem la o bere...sa vorbim...offtopic ;)
 

DeletedUser7072

@ Aztecul



La intrebarea 2 - pe L1 nu am auzit de tine, pe L2 asemenea, pe L3 nu am jucat, pe L4 nu am auzit, pe L5 stiam ca te chinui cu ruina lui danimaxxx cu niste atacuri cu 7-8000 de topoare si cam atat, pe L6 nu ai jucat ( cel putin cu nickul acesta ).

a avut si trib pe 6 o vreme. cauta-l pe la profile amuzante
 

DeletedUser

Interesant topic..mai ales prin prisma faptului ca este cat de cat civilizat..

Cam mult vorbarie goala din pacate...unii spun, unii raspund, unii nu ntelegE :)

Oricum aztecul le zice bine, ca de obicei de altfel..poate doar tovarasul "balieca" (dar asta e SF rau) si prietenul morbent mai au asa o capacitate scriptica..macar din acest punct de vedere e de admirat..

Cat despre ideea unui trib de veterani care sa se bata cu lupii tineri e o utopie parerea mea...Realizarea unui trib bun din jucatori romani e de asemenea foarte grea pentru ca sunt foarte multi..cum sa spun, nu tampiti. cu o slaba capacitate de intelegere pe serverele astea..incluzand multi dintre asa zisii jucatori de top...

Pe de alta parte e foarte greu sa alegi respectivii oameni..cum?..care ar fi criteriile?..ia l si pe asta ca e baiat bun il cunosc eu?

Ar rezista un asemenea trib pe tribal daca s ar face?..greu de crezut...nivelul de joc si mai ales cel de civilizatie si fair play e sus sus de tot acolo

Spor
 

DeletedUser

asta e prea de tot

aztecule...cred ca in tot si toate este o limita.acest post mi se pare mult peste limita bunului simt si cred ca daca vei mai continua asa nu risti decat sa te faci de ras.

sincer nu stiu ce varsta ai si incerc sa ma abtin.dar ajunge cu toata tetavura asta.pe bune acuma.daca te-am nedreptatit cu ceva iti stau la dispozitie tie si prietenilor tai oricind pt o discutie privata si sunt convins ca totul se va rezolva mult mai discret decat in acest mod.

te astept pe mess la adresa sorin_psc@yahoo.com sau pe privat in joc daca consideri ca mai este ceva cu ce ma mai poti lamuri dar te rog...deja e mult dincolo de spam.

eu inteleg ca fiind distractiva o actiune in care nu imi bat joc de retul oamenilor.nimeni nu e obligat sa intre pe acest forum dar cei care au dreptul/privilegiul sa intre nu cred ca au OBLIGATIA de a asista la asa ceva.iti doresc o noapte cat mai linistita,mult uscces in real life si cit mai multa impacare sufleteasca.
 

DeletedUser

Domnilor, observ ca acest topic s-a transformat intr-un razboi verbal intre doi utilizatori. Prin urmare, continuarea in acelasi ton se va solda cu avertisment si inchiderea topicului. In cazul in care nu mai este nimic de spus in cadrul acestui subiect, si initiatorul lui doreste, il voi inchide.
 

DeletedUser

curios

crezi ca va dori sa il inchida?sincer.sau daca consideri ca e impropriu sa iti postezi parerea pentru ca il cunosti atunci asa sa fie.mi se pare exagerata povestea asta in care cineva deschide un topic si indiferent cat de mult se spameaza sau se abereaza topicul nu se inchide pina cind initiatorul nu binevoieste a isi da aprobarea.maine deschid un topic "vedetele apuse" care sunt f convins ca va fi mult mai dezbatut decat acesta si sunt convins daca se va inchide cu sau fara acceptul initiatorului....
 

DeletedUser

Uite i ti dau 5 intrebari ...cand sti sa raspunzi la ele ..da mi un mesaj pe privat ...

1.Cine a infintat primul trib exclusiv de romani acum 2 ani jumatate atunci cand a inceput acest joc .
2.Pe ce servare am jucat eu pana acum ?
3.Pe cate servare am pierdut sate ?
4.Cati jucatori au raspuns la apelul meu de a juca in RO pe W9 din tribal wars ?
5.Cati jucatori au considerat ca totusi sunt suficent de bun pentru a le fi lider si ai conduce in joc ?

mai sa fie, nu stiam eu ce lipseste din noua programa scoala la Istorie....povestea aztecului!!

cum nici eu n-am putut dormi asta-noapte - acum m-am lamurit si de ce - de grija ta evident, o sa imi dau si eu cu parerea...

draga jucatorule aztec, daca ai mai lasa goana dupa publicitate si ifosele literare poate ca ai primi o parte din respectul pe care il invoci...dar asa...nu esti decat un forumist cu gura mare si laudaros la culme, nu un jucator.
 

DeletedUser706

Sti de cine mi amintesti tu ?
I mi amintesti de nevastamea cand am dus o prima [ si ultima oara ] la meci ..
Ajungem noi acolo ..
Incepe meciul ..
Eu ma agitam ...
...na ca la meci ..
Si iubita mea ...sa mi arate ca este si ea pasionata [ desi nu vazuse in viata ei un meci ]..
dupa 5-6 minute de joc ..incepe sa faca comentarii ..
Hai ma da gol.. [ vorbea de arbitru ]
Ala e singur ..de ce nu da gol :D[ era vorba de ultimul fundas care era in fata portarului ]...
Desi ea era total paralela [ firesc pentru cineva care vedea prima oara un meci ] ...pentru a crea impresia cu o intereseaza , saraca i si tot datea cu parerea ..
Deja in minutul 15 ma intrebat daca mai este mult din meci ....:D
Firesc ca la pauza am plecat acasa !
Tu esti copia la indigo ...
Desi esti paralel cu fenomenul , desi ai puncte in joc cat are si matusa lui intisecu ...tu vi pe forum si tipi de ce nu da gol ...:D
Daca pe sotia mea am suportat o ca o iubesc ...pe tine prietene ...?
De ce trebuie sa ti accept ignoranta ?

Referitor la raspunsurile tale ...
Sunt exact ca raspunsul pe care mi l ar fi dat sotia mea daca o intrebam daca a fost sau nu ofsaid ..:D:D:D

Spui ca pe L1 si L2 nu ai auzit de mine ..
Prietene ...lumile acelea u inceput acum un an si ceva !
Tu joci de cateva zile /luni .....
Cum naiba sti tu daca am jucat sau nu pe L1 sau L2 ..
Cred ca tot de acolo de unde stie iubita mea de ce a primit ala cartonas ...

Te am rugat sa nu transformam acest forum intr unul de discutii intre noi doi .
Nu ma intereseaza daca sunt , am fost , sau voi fi vreodata un mare jucator ..
Nu ma intereseaza ce crezi tu despre mine !

Nu ma intereseaza sa si dea cu parerea despre mine jucatori care au "vasta" experienta de 60-70 de zile in joc !
Sunt un jucator prost care timp de doi ani nu a facut altceva decat sa bea cu caii:D:confused: lui intrisecu

Esti multumit ?
Acum ma lasi sa vad meciul ?
Sau trebuie sa plec si cu tine la pauza ?
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus