Exista onoare in acest joc?

Exista onoare in acest joc?


  • Total votanți
    50
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Asa...ai ceva de impartit cu mine?Care este problema ta?Vezi-ti de satele tale,da-le odata lui bebelino si lasa-ne,lasa-ne

fa ma tu sa te injur ...tin la tine da am si eu o limita....e ultima data cand iti permit chesti din astea..ai grija elena ca sti ca am fitilu scurt

va las cand vreau,daca vreau eu si doar daca am chef ...nu imi spui tu mie ce si cum
 

DeletedUser

as avea si eu o intrebare...pe l 12 am jucat cu nicku tavone1983 ...
cum este posibil a-mi schimbe mailu si dupa sa de-a stergere cont?
parerea mea de aceasta lume....la inceput a fost extraordirara pt mine dar cand am vazut ca uni jucatori ( ca georgicuta - pila lui e o tipa Alizeea- asa se lauda el - dupa cate stiu mai joaca pe tactica,neuro - pile la admini ) m-am scarbit de aceasta lume... tind sa cred ca nu am dovezi ca, contu meu a fost distrus de adminii de pe l 12 (parerea mea si pana nu voi stii s-a intamplat cu ael cont nu voi renunta la acest joc)
Concluzia mea despr acest joc este: investesti bani,timp si faci lagaturi cu alti jucatori...dar una peste alta tu ca jucator cinstit nu ai nici o sansa in fata celor care fac ce fac...in final ajungi la o concluzie (eu aici am ajuns) e un joc in care nu se merita sa mai investesti 2 ron ... sa fiti sanatosi si sa sa aveti profit maxim de pe l 12... cate sate barbare sa vad in zare :))

am tastatura cam varza...am cam mancat lirere :p

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ere nu era destul, este greu sa te fac sa intelegi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32035

inteleg prea bine dar ziceam asa , sper ca pentru saptamana urmatoare sa fie o tema mai interesanta ca aici am vazut 2 lucruri

1- cearta cir si fame
2- mult vizionata telenovela cu urss

se numeste un fel de "a aprinde scanteia" asa ii cand nu lasi omu in pace si tot il freci la mentosana
 

DeletedUser18063

pfff...ere-??? ai ajuns sa joci si pe L14??
App...daca ai sti cate certuri provocae de tine am vazut pe extern,.....cred ca aveam si noi dreptul la una,doua......douazeci si noua....nouazeci si noua...
Nu cred ca tea deranjat prea tare,nu e asa,Dea??
 

DeletedUser

eu unu ere- nu m-am certat cu nimeni, doar am comunicat ca niste oameni normali, pe de o parte este adevarat ca exista ura intre astea doua triburi , nu stiu de ce, ce a provocat asta dar este, dar sa nu uitam ca si dusmanii trebuiesc respectati
 
Sus